Galatasaray – Bayern 1:3 (kon.) | Inter – Salzburg 2:1 (kon.) | Benfica – Sociedad 0:1 (kon.)
Braga – Real Madrid 1:2 (kon.) | Lens – Eindhoven 1:1 (kon.) | Manchester United – Kodaň 1:0 (kon.)
Sevilla – Arsenal 1:2 (kon.) | Union Berlín – Neapol 0:1 (kon.)
Manchester United
1:0 (0:0)
FC Kodaň
Utorok 24.10.2023, 21:00 • Old Trafford, Manchester • Liga majstrov • Skupina A

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:6. (23:01:58)

Manchester United vyhráva dnešný zápas 1:0. Prvý polčas nebol dobrý. V druhom polčase sme však sledovali výborný zápas. United išli do vedenia zásluhou gólu Harryho Maguira. V 97 minúte kopali hostia pokutový kop, ktorý Onana chytil a zachránil tak víťazstvo domácich.

90+7
    90+7. Jordan Larsson (KOD)

90+7
    Jordan Larsson (FC Kodaň) nepremenil pokutový kop.

90+5
    Neuveriteľné! McTominay fauloval v pokutovom území Elyounoussiho a bude následovať pokutový kop Kodane!

90+5
    Žltá karta pre tím Manchester United (Scott McTominay).

90+4
    Falk sa presadil vo vápne. V poslednej chvíli ho zablokoval Varane.

90+3
    Domáci držia loptu na útočnej polovici a kontrolujú dianie na ihrisku.

90+1
    Striedanie v tíme FC Kodaň:
    z ihriska odchádza Elias Achouri, prichádza Oscar Højlund.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 4 minúty.

88
    McTominay bol faulovaný v strede ihriska. Domáci sa s rozohrávkou neponáhľajú.

86
    Striedanie v tíme Manchester United:
    z ihriska odchádza Rasmus Højlund, prichádza Anthony Martial.

85
    z ihriska odchádza Diogo Gonçalves, prichádza Jordan Larsson.

84
    Goncalves sa presadil na ľavom krídle. Poslal dobrú prihrávku do vápna. Výborne zakročil Varane a loptu poslal na rohový kop.