Zlín – Sokolov 1:4 (kon.) | Třebíč – Pardubice B 1:3 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 5:6 (kon.)
Slavia – Vsetín 2:3 (kon.) | Znojmo – Přerov 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Jihlava 3:4 (po pr.)
Kolín – Poruba 2011 3:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:5 (1:0, 2:3, 0:2)
HC RT TORAX Poruba 2011
cz Pondelok 23.10.2023, 18:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance Liga (CZ) • 15. kolo

Poruba dnes musela třikrát dorovnávat stav utkání a i přes to je to nakonec ona, která bere všechny body. O její výhře rozhodl ve třetí třetině dvěma brankami Marek Tvrdoň.

Poruba tak uhájila první místo v tabulce, to domácí Kolín bude minimálně do dalšího kola zastávat jedenáctou pozici.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (20:23:59)

59:12
    Ondrej Šedivý jednoduše vyhazuje puk ze své třetiny, už nechce dělat žádné starosti.

Dnešní utkání sleduje 1025 diváků.
    57:49 Marek TVRDOŇ - 3:5
    Hampl

57:49
    Poruba právě vstřelila branku!
    MAREK TVRDOŇ trefuje přes celé hřiště odkrytou branku hostí.

57:36
    Kozlové to zkoušejí v šesti!

Oddechový čas pro tým SC Marimex Kolín.

57:36
    Píská se icing hostí, Kolín má tak dobrou možnost ke vstřelení vyrovnávající branky.

57:21
    Daniel Dolejš si připisuje důležitý zákrok lapačkou proti střele Lukáše Pajera.

56:47
    Kolínu se vůbec nedaří vytvořit si nějaký závěrečný tlak, místo toho sledujeme jejich další zakázané uvolnění.

56:04
    Puk mizí až za plexisklem, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

55:36
    A je tu další icing kolínského týmu.

55:11
    Kolín se proviňuje zakázaným uvolněním.

53:34

52:35
    Hosté mají stále přesilovku, tentokrát už pouze tu klasickou. Šoustal a Střondala kombinují na pravé straně.
    52:11 Marek TVRDOŇ - 3:4
    Hampl

52:11
    Přesilovka 5 na 3 je nakonec využita. Brankáře Kiviaha na dvakrát překonává MAREK TVRDOŇ. Asistence Ondrej Šedivý a Petr Mrázek.

51:34
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Petr Koukal – 2 min., podrážení,
    Matěj Chalupa – 2 min., nesportovní chování.

Aleš Racek

Góly a asistencie: 11. Koukal (Chalupa, Z. Král), 31. Chalupa (Koukal), 35. P. Moravec (Piegl) – 26. Berisha (A. Adamec, Krenželok), 34. Šoustal (Gutwald), 40. Šoustal (Střondala, Klimíček), 53. Tvrdoň (O. Šedivý, P. Mrázek), 58. Tvrdoň

SC Marimex Kolín: Kiviaho (Soukup) – Pinkas, Kolmann (A), Hampl, Š. Němec, Piegl, J. Šedivý – Chalupa, Koukal (C), Z. Král (A) – Dlouhý, Skořepa, Pajer – Vrhel, P. Moravec, Ouřada – Síla, Morong, K. Lang.
    Tréner: Jan Šťastný

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (O. Bláha) – A. Sedlák, Doudera, Lemcke, Klimíček, Gutwald, Voráček, A. Adamec – Tvrdoň, Střondala (A), Šoustal – Vehovský, Berisha, Christov – Klímek, Vachovec (A), Gřeš – P. Mrázek, Krenželok (C), O. Šedivý.
    Tréner: Jiří Režnar

Rozhodca: Jechoutek, Čáp – Maštalíř, Beneš