Michalovce – Humenné 7:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Poprad 3:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – HC Slovan 3:2 (2:0 po s.n.)
Zvolen – Nové Zámky 4:5 (2:3 po s.n.) | Nitra – B. Bystrica 10:1 (kon.) | Trenčín – Košice 1:4 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
7:2 (3:1, 2:0, 2:1)
HC 19 Humenné
Piatok 20.10.2023, 17:30Tipos Extraliga (SR) • 11. kolo

59:48
    Dukla Michalovce dala gól! Domáci pridávajú ďaľší gól! MATÚŠ PALOČKO si krásne nakorčuloval až pred hosťujúcu bránu a krásnou strelou prekonáva Kozela v bráne hostí. Asistencie: K. Daugavinš

54:57
    Humenné dáva gól! Hostia znižujú stav stretnutia. Lukáš Handlovský vybojoval puk. Prihral ho na YURIHO SERGIENKA, ktorý takou nenapadnou strelou zaskočil Škorvánka v domácej bráne. Asistencie: L. Handlovský.

52:16
    Dukla Michalovce dala gól! Pekná akcia domáceho tímu. Solenský našiel krásnou prihrávkou JURAJA CIBÁKA, ktorý presnou strelou prekonáva Galimova. Asistencie: S. Solenský, M. Bodnár

34:02
    Dukla Michalovce dala gól! Domáci využívajú presilovú hru a pridávajú tak piaty gól v zápase. Kaspars Daugavinš prihral do dobrej pozície WENDELLOVI ACOLATSEMU, ktorý strelou z prvej prepálil Galimova. Asistencie: K. Daugavinš.

24:38
    Dukla Michalovce dala gól! Aktivita domácich prináša štvrtý gól! Paločko sa pekne uvoľnil a dobrou prihrávkou našiel MATÚŠA BODNÁRA, ktorý presnou strelou prepálil Galimova. Asistencie: M. Paločko, W. Acolatse.

15:53
    Dukla Michalovce dala gól! Domáci dávajú bleskovo aj tretí gól! MATÚŠ PALOČKO dostal výbornú prihrávku v útočnej tretine. Jeho presné zakončenie Galimov nevidel a kapituluje tak tretí gól v rade. Asistencie: S. Solenský, W. Acolatse.

15:23
    Dukla Michalovce dala gól! Domáci otáčajú stav stretnutia! MATHEW SANTOS získal puk v obranom pásme. Akciu potiahol a schovanou strelou spoza protihráča prekvapil Galimova. Asistencie: F. Vašaš.

14:05
    Dukla Michalovce dala gól! Domáci vyrovnávajú stav zápasu! Jakub Suja získal puk v útočnej tretine. Krásnou prihrávkou našiel pred bránou nikým nestráženého MAREKA VALACHA, ktorý peknou strelou prekonáva Galimova v bráne hostí. Asistencie: J. Suja, W. Acolatse.

10:07
    Humenné dáva gól! Hostia idú do vedenia! Tlak hostí končí gólom. Domáci hráči nedokázali vyhodiť puk z tretiny. Martin Kriška spoza brány našiel voľného JAKUBA LINETA, ktorý presnou strelou otvára skóre dnešného zápasu. Asistencie: M. Kriška, L. Handlovský.

Lissko

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Valach (Suja, Acolatse), 16. Santos (Vašaš), 16. Paločko (Solenský, Acolatse), 25. Bodnár (Paločko, Acolatse), 35. Acolatse (Daugavinš), 53. Cibák (Solenský, Bodnár), 60. Paločko – 11. Linet (Kriška, Handlovský), 55. Sergienko (Handlovský)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Glosár) – Pišoja, Acolaste, Valach, Suja, Daugavinš – Cibák, Macejko, Santos, Heard, Vašaš – Mihálik, Michalčín, Kabáč, Buc, Bjalončík – Jasečko, Fedor, Paločko, Solenský, Bodnár
    Tréner: Peter Kúdelka

HC 19 Humenné: Galimov (Kozel) – Fereta, Sergienko, Pereskokov, Kuru, Šoltés – Novota, Diakov, Handlovský, Linet, Kriška – Meliško, Novický, Lapšanský, Pavlovs, Borov – Novák, Michalík, Krajňák, Vaško
    Tréner: Andrey Parfenov

Rozhodca: Orolin, Snášel – Stanzel, Šoltés