Fínsko – Kazachstan 1:2 (kon.) | Malta – Ukrajina 1:3 (kon.) | Anglicko – Taliansko 3:1 (kon.)
Litva – Maďarsko 2:2 (kon.) | Srbsko – Čierna Hora 3:1 (kon.) | San Maríno – Dánsko 1:2 (kon.)
Sev. Írsko – Slovinsko 0:1 (kon.)
San Maríno
1:2 (0:1)
Dánsko
cz Utorok 17.10.2023, 20:45Kvalifikácia ME • Skupina H

Dánsko vyhrává tento zápas vyhrává 2:1 a získává body do tabulky. Naprosto zaslouženě berou body hosté. (22:43:39)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:10.

90+7

90+7
    Žlutá karta pro tým San Marino (Marcello Mularoni).

90+6
    Zapas pokračuje dál, mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. O tom, kdo vyhraje, je jasno.

90+4
    Lorenzo Capicchioni leží na hrací ploše a nyní se delší čas nehraje. Podle všeho bude muset střídat.

90+2
    Střídání v týmu Dánsko:
    ze hřiště odchází Joakim Maehle, přichází Rasmus Kristensen,
    ze hřiště odchází Rasmus Højlund, přichází Mathias Jensen.

90+1
    Sedm minut uvidíme navíc ke druhému poločasu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.

88
    Žlutá karta pro tým San Marino (Roberto Di Maio).

88
    Střídání v týmu San Marino:
    ze hřiště odchází Filippo Fabbri, přichází Simone Franciosi.

87
    Filippo Fabbri je podle všeho zraněný a nebude moci v zápase pokračovat.

86
    Domácí se pokouší napadat rozehrávku soupeře, ale Joachim Andersen situaci zvládl.

84
    Hraje se především na polovině hrací plochy, více ze hry mají hosté, kteří také drží těsné vedení.

83
    Žlutá karta pro tým San Marino (Lorenzo Capicchioni).

80
    San Marino vybojovalo rozehrávku na polovině soupeře, ale do šance se tým nedostal.

79
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, Dánsko vede o jednu branku a míří za výhrou v tomto utkání.