Mönchengladbach – Mainz 2:2 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
2:2 (1:1)
1. FSV Mainz 05
cz Piatok 06.10.2023, 20:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:29:09)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 11:6. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:9.

Je konec. Ani napočtvrté Mönchengladbach nedokázal doma naplno bodovat a s poslední Mohučí pouze remizoval 2:2.
    V 10. minutě se Pléa ocitl ve velké šanci, ale tu zahodil. Následně domácí celek tlačil a ve 22. minutě se ujal vedení, když po centru Honorata zakončil hlavou k tyči Neuhaus. O dvě minuty posléze se ovšem fantastickou střelou prosadil Brajan Gruda a srovnal na 1:1. V dalším dění měli šanci Jordan Siebatcheu, ale jeho pokus byl sražen mimo.
    Ve druhé půli byly k vidění šance na obou stranách, ale v 75. minutě šli hosté do vedení díky brance Barkoka. Posléze si Mönchengladbach vytvořil několik velkých šancí, ale Robin Zentner předvedl plno fantastických zákroků. V 88. minutě se ovšem parádně prosadil Joe Scally. V nastavení se domácí ještě snažili urvat tři body, ale to se jim nakonec nepodařilo.
    Mohuč získala do tabulky druhý bod.

90+6

90+6
    Míč si vzal Tomáš Čvančara, ovšem jeho první pokus trefil zeď a následná dorážka zamířila nad bránu.

90+5
    Faul hostů na hranici vápna! Leandro Barreiro zfauloval Joea Scallyho a Borussia má k dispozici přímý kop z velmi dobré pozice.

90+4
    Domácímu týmu se ale nyní nedaří dostat k míči. Mohuč se jej rozhodně nechce vzdát.

90+3
    Centr se ale vůbec nepovedl, neboť míč skončil v náručí brankáře Zentnera.

90+3
    Mönchengladbach získal rohový kop z levé strany. Je to jeho velmi silná disciplína a celý stadion je nažhavený na pátou branku.

90+2
    Mönchengladbach se snaží vystupňovat tlak, ale další centr směřující na Čvančaru skončil v náručí brankáře.

90+1
    Nathan Ngoumou centroval do vápna z levého křídla, ale hosté byli připraveni.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Posléze se Borussia vydala do rychlého brejku a Tomáš Čvančara nebyl daleko od zakončení patičkou, ovšem hostující defenzíva to zvládla.

89
    Následně Mohuč získala rohový kop, který byl velmi nebezpečný, ale balón nakonec skončil v moci brankáře.

88
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 2:2! Nejprve se snažil vypálit Nathan Ngoumou, jehož pokus byl sražen a posléze se k míči dostal JOE SCALLY. Ten si poradil s obráncem a následně vyslal fantastickou střelu do levé šibenice. Asistence: Nathan Ngoumou.

87
    Robin Hack centroval z pravé strany, ale trefil je nohu soupeře. Následuje autové vhazování Borussie.

86
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Tom Krauss, přichází Dominik Kohr.

Michal Raška

Góly: 22. Neuhaus (Honorat), 88. Scally (Ngoumou) – 24. Gruda (Fernandes), 75. Barkok (El Ghazi)

Karty:   56. Itakura (MNC), 81. Koné (MNC), 82. Hack (MNC) – 66. Bell (MAI)

Borussia Mönchengladbach: Nicolas – Elvedi, Itakura, Wöber – Honorat, Reitz (79. Hack), Weigl (C), Neuhaus (64. Koné), Netz (79. Scally) – Siebatcheu (64. Čvančara), Pléa (64. Ngoumou).
    Náhradníci: Olschowsky – Friedrich, Herrmann, Chiarodia.

Tréner: Gerardo Seoane

1. FSV Mainz 05: Zentner (C) – van den Berg, Bell, Fernandes – da Costa, Barreiro, Krauss (86. Kohr), Caci (80. Papela) – Gruda (70. El Ghazi), Lee Jae-sung (70. Barkok) – Ajorque.
    Náhradníci: Rieß – Mamutovic, Richter, Widmer, Guilavogui.

Tréner: Bo Svensson

Rozhodca: Jablonski – Koslowski, Rohde