Tampa Bay – Nashville 5:4 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 5:3 (kon.) | Detroit – Washington 5:2 (kon.)
Minnesota – Chicago 3:2 (po pr.) | Montreal – Toronto 1:3 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 2:3 (po pr.)
St. Louis – Dallas 3:4 (po pr.) | Vancouver – Edmonton 5:2 (kon.) | San Jose – LA Kings 1:2 (po pr.)
Ottawa – Florida 4:2 (kon.)
New York Islanders
5:3 (3:0, 1:0, 1:3)
New York Rangers
cz Nedeľa 01.10.2023, 01:00 • UBS Arena, New York • Príprava NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Příjemnou noc u sledování přípravy NHL! UBS Arenu na Long Islandu čeká hodně zajímavá bitva, od jedné ráno tu bude k vidění derby mezi Islanders a Rangers.

Bude se jednat o odvetu středečního souboje v Madison Square Garden, které vyznělo lépe pro Jezdce. Během prvních čtyř minut se postupně prosadili Kakko, Pitlick a Kreider, přičemž pod čtvrtý a poslední domácí gól se ve druhé třetině následně podepsal Wheeler. Za hosty pouze snižovala dvojice Dufour a Durandeau.

Všechny výsledky Islanders v přípravě
    27. 9.: New York Rangers – New York Islanders 4:2
    28. 9.: New York Islanders – Philadelphia Flyers 2:1

Všechny výsledky Rangers v přípravě
    24. 9.: Boston Bruins – New York Rangers 3:0
    29. 9.: New York Rangers – New Jersey Devils 2:3

Úvodní buly je naplánováno na jednu ráno našeho času, dá se však očekávat, že bude vhozeno o pět až deset minut později, jak je ostatně za oceánem zvykem.

Duel se dnes neodehraje! Z důvodu velkých bouří, které na několika místech v oblasti New York City a okolí způsobily menší lokální záplavy, byl duel přeložen na noc ze soboty na neděli.

Příjemnou sobotu! Dle dostupných informací by se dnes v noci již opravdu hrát mělo, přičemž čas startu se oproti původnímu termínu nezměnil: 1:00.
    Hosté jsou na místě! Začínáme pár minut po jedné ráno.

New York Islanders: Varlamov (Škarek) – Pelech, Dobson, Romanov, Pulock, Bolduc, Mayfield – Holmström, Horvat, Barzal – Engvall, Nelson, Fasching – Lee, Pageau, Gauthier – Johnston, MacLean, Clutterbuck.
    Trenér: Lane Lambert.

New York Rangers: Quick (Garand) – Robertson, Trouba, Lindgren, Schneider, Harpur, Hollowell – Cuylle, Zibanejad, Othmann – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Vesey, Goodrow, Pitlick – Edström, Brodzinski, Rempe.
    Trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Hebert, Blandina – Nansen, Grillo.

Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemnou nedělní noc, utkání začíná za pár minut. Níže si v mezičase můžete prohlédnout dnešní kompletní sestavy.

Oba týmy jsou na ledě, v Elmontu je vše připraveno. Domácí jsou v modrém, hosté v bílém.

Sudí svolává první lajny do kruhu, jdeme na to!

00:01

00:39
    Quick se může těšit z prvního úspěšného zákroku, který si do statistik zapsal po pokusu Horvata. Hra bude pokračovat vhazováním po jeho pravici.

00:48
    Kotouč vyletěl na jednu ze střídaček, znovu se přerušuje. Buly na středovém kruhu.

01:32
    Aktivnější jsou v úvodu utkání Islanders, Rangers se nedaří se na delší dobu dostat k puku.

01:58
    Vesey pěknou přihrávkou vybídl ke střele Pitlicka, který ale Varlamova nijak nepřekvapil. Ruský gólman projektil na zadní tyč vykopl betonem mimo nebezpečí.

02:38
    Hraje se nahoru dolu, v úvodních momentech se přerušuje jen naprosto minimálně.

03:01
    Viděli jsme první větší šanci utkání! Na modré čáře se po chybě Trochecka ke kotouči dostal Barzal, který hned vyrazil do úniku, ale Quick zachoval chladnou hlavu a následnou ránu zastavil nohou! Pěkný zákrok!

03:55
    Domící mají ponechanou výhodu, při nejbližším přerušení půjde na trestnou jeden z hráčů v bílém.

04:01
    Jako první okusí pohodlí trestné lavice Ryan Lindgren (NYR), jenž byl vyloučen za nedovolené bránění.

04:30
    Ostrované nezahájili svou první přesilovku ideálně, Rangers drží hru daleko od své svatyně.

05:01
    Quick zaznamenal další úspěšný zákrok, jeden z jeho spoluhráčů následně vyhodil odražený kotouč na druhý konec kluziště. Domácí se stahují z pásma.

05:39
    Lindgren se za pár sekund vrátí na led. Barzal z těžkého úhlu zamířil na bližší tyč, Quick mu ale zavřel úhel a škvíru u brankové konstrukce si pohlídal.

06:04
    Pod poslední domácí střelu v přesilovce se podepsal Mayfield. Jeho pokus nejspíš někdo na cestě ke Quickovi tečoval, pryž se následně mezi tři tyče nevešla.

06:51
    Sledujeme bitvu o kotouč v rohu za Varlamovem, do které je zapojeno hned několik hráčů.

07:07
    Islanders právě vstřelili branku!
    Ve druhém přípravném derby jako první udeřili Isles, kteří po krásné akci už v osmé minutě odskakují do vedení! Jako první se dnes večer na střeleckou listinu zapisuje JEAN-GABRIEL PAGEAU, který tečoval Leeho kotouč od mantinelu mimo dosah bezmocného Quicka – 1:0! Asistence: Anders Lee, Julien Gauthier.

07:44
    Ostrované se obratem pokusili svůj náskok navýšit, tentokrát byl ale Quick připraven a na Nelsonovu střelu si počíhal. Míříme do komerční přestávky.

Střely na branku: 7 – 2.

08:10
    Rangers zaspali začátek utkání, domácí stále kontrolují hru a nepouští protihráče ke kotouči.

08:31
    Holmströma v obranném pásmu přišpendlil na mantinel Zibanejad, jeden z hlavních sudích se po pár sekundách litého boje rozhodl dění zastavit.

08:47
    Odpískáno postavení mimo hru, Pageau přejel modrou čáru předčasně. Další vhazování tak proběhne těsně před hranicí hostující třetiny.

09:16
    Dobson dojel vyhozený kotouč a obratem ho rozehrál dopředu. Hostům zatím na ledě nic nevychází.

09:37
    Tak tohle byla paráda z dílny BROCKA NELSONA, který přetavuje domácí aktivitu v další zásah a navyšuje náskok Ostrovanů na dvě branky! Centr první formace se protáhl skrz obranu Jezdců a z hranice brankoviště překonal Quicka mezi betony – 2:0! Asistence: Hudson Fasching.

10:39
    Rempe sice zachytil nahozený puk v útočném pásmu, jen pár sekund nato ho ale odzbrojil protihráč.

11:37
    Lee nepříjemně tečoval střelu jednoho ze svých spoluhráčů, Quick si ale dráhu kotouče pohlídal a zabránil dalšímu zásahu Islanders!

11:58
    Engvall se z rohu snažil najít někoho před Quickem, kde ale v té době nebyl ani jeden domácí borec.

12:50
    Varlamov musel po velmi dlouhé době vytáhnout z rukávu zákrok, ač poměrně rutinní. Panarin se vydal vpřed po křídle a zkusil jednoduchou střelu k tyči.

Střely na branku: 10 – 4.

13:24
    Po zachycení přihrávky zpoza branky zkusil štěstí Holmström, jehož zakončení z mezikruží šlo jen do mantinelu za Quickovou svatyní.

14:30
    Hostující svatyně je pod konstantním tlakem. Toho se nyní pokusil využít Pulock, jeho střela z kruhu se ale přes bránícího protihráče nedostala ke Quickovi.

14:56
    Hollowell nabírá puk na svou hůl na svou svatyní a vyráží dopředu. Uvidíme, zdali se Rangers podaří poprvé v utkání vážněji ohrozit Varlamova.

15:57
    Lindgren poslal puk podél modré čáry na svého obranného parťáka, Varlamov následně zasahovat nemusel. Střela totiž šla mimo tři tyče.

16:37
    Trocheck byl zastaven už těsně za hranicí pásma, Islanders se vrací na puk. Protiútok startuje.

17:11
    S Rangers to začíná vypadat hodně špatně, tohle zavání debaklem! BO HORVAT se na křídle nejprve zbavil dotěrného Panarina, který se jej snažil připravit o pryž, následně se obtočil kolem hostující svatyně a uklidil puk přesně do škvíry mezi betonem Quicka a tyčkou – 3:0! Asistence: Simon Hölmstrom, Noah Dobson.

17:56
    Quick se opět rozhodl puk nevrátit do hry, na řadu přichází poslední reklamní přestávka.

Střely na branku: 12 – 5.

18:15
    Hostující gólman to teď neměl vůbec jednoduché, i přes clonu se mu ale podařilo zastavit Mayfieldův pokud od mantinelu. Dění je přerušeno.

18:31
    Po rychlém protiútoku Rangers cinkla tyč za Varlamovem! Před brankou Ostrovanů panoval naprostý chaos, kterého Schneider nevyužil!

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny!

19:17
    Závěrečné sekundy první třetiny se zatím odehrávají hlavně v domácím pásmu, sledujeme zcela jistě nejaktivnější pasáž Rangers v první části.

19:48
    Islanders své soupeře nepouští do střel, před přestávkou toho už v UBS Areně moc neuvidíme.

20:00

Další třetina začne přibližně ve 2:00.

Statistické okénko (1. třetina):
    Střely na branku: 13 – 6. Zblokované střely: 5 – 8. Hity: 8 – 5. Vhazování: 57,1 % – 42,9 %. Trestné minuty: 0 – 2. Využití přesilovek: 0/1 – 0/0.

První třetina druhého newyorského derby v letošní přípravě byla naprosto jednoznačnou záležitostí, Islanders svého soupeře za celých dvacet minut nepustili ke slovu a svou dominanci přetavili hned ve tři zásahy. Pageau otevřel skóre tečí, na jeho trefu pak sólem navázal Nelson a o něco později také Horvat. Uvidíme, zdali se po přestávce Rangers proberou.

20:01

20:21
    Ani jednomu týmu se v úvodu nepodařilo se usadit před svatyní soupeře. Aktivnější jsou nicméně i tentokrát Islanders, ze strany Rangers to stále není ono.

20:48
    Quick si pohlídal zakončení z pravé strany, které zmizelo v jeho výstroji. Poprvé od pauzy se přerušuje.

21:16
    Přihrávka na vysunutého Leeho skončila na hokejce jednoho z bránících hostujících borců.

21:54
    Tečované zakončení Bolduca vyskočilo nad plexisklo, uvidíme tak další vhazování u branky Rags.

22:24
    Holmström zachytil puk ve středním pásmu a rozhodl se věci nekomplikovat. Krátce po přejetí modré čáry vystřelil nad Quickovu bránu.

23:12
    Varlamov se musí nudit, od začátku druhé třetiny nesáhl na puk. Oproti tomu Quick musí být ve střehu, ač se obrana před ním zdá být pevnější než dřív.

23:54
    Za Quickem se bojuje o pryž, do tahanice je zapojeno hned několik borců z obou výběrů.

24:28
    Pageau vypálil z hranice pásma, přičemž jeho tečovaný pokus proskočil kolem hostující svatyně.

24:56
    Pro fanoušky Rangers to dnes opravdu není ten nejhezčí pohled. Hosté jsou všude o sekundu později a zejména v ofenzívě je to z jejich strany velmi slabé.

25:57
    Harpur uchránil kotouč před Romanovem a stihl ho na poslední chvíli zahrát na svého spoluhráče, hosté se mohou pokusit založit rychlý protiútok.

26:36
    Schneider nahazuje kotouč za Varlamovovu klec, Islanders se poprvé po dlouhé době brání.

26:58
    Othmann táhl hru zpátky dopředu po křídle, domácí mu ale vystavili stopku už ve středním pásmu. Hraje se nahoru dolu, vidíme dlouhou pasáž bez přerušení.

27:57
    V posledních momentech je k vidění čím dál tím více soubojů u mantinelu, a to na obou stranách kluziště.

28:16
    Poněkud nezáživnou pasáž hry okořenila rychlá bitka mezi Goodrowem a Leem! První jmenovaný si přijel vyřídit účty s domácím borcem po ostrém hitu na Hollowella u mantinelu!

28:16
    Zatímco Anders Lee (NYI) dostal jen pětiminutový trest za bitku, Barclay Goodrow (NYR) si do statistik připisuje také menší trest za její vyprovokování a desetiminutový osobní trest. Na lavici ho tak doprovodí Edström.

29:14
    Pokračujeme dál. Islanders mají přesilovku, ve které ale zatím nic impozantního nepředvedli.

29:39
    Rangers poprvé v oslabení vyhazují kotouč ven ze svého obranného pásma. Varlamov ho zachytil za svou svatyní a předal ho vracejícímu se Bolducovi.

30:28
    Ostrovanům se nepodařilo početní výhodu přetavit v nějakou větší šanci, Edström je na ledě.

30:44
    Díra, ve které se hosté nachází, je rázem zase o něco hlubší! MacLean pěknou přihrávkou zpoza branky vybídl k zakončení volného CALA CLUTTERBUCKA, který následně překonal Quicka střelou z prostoru pro vhazování – 4:0! Asistence: Kyle MacLean, Ross Johnson.

31:46
    Horvat se po levém křídle dostal až před brankoviště a zakončil, Quick si po inkasovaném gólu trochu vylepšil statistiky. Následuje komerční přestávka.

Střely na branku: 21 – 6.

32:13
    Trocheck se obtočil kolem domácí svatyně a vypálil, jeho pokus byl ale zblokován. Rangers tak stále čekají na svou první přesnou střelu druhé třetiny.

32:56
    Varlamov je snad vůbec poprvé v zápase pod tlakem a musel vytáhnout z rukávu hned dva zákroky. Rangers si drží puk na svých holích, nápor pokračuje.

33:40
    Ruský gólman ve službách Ostrovanů málem přišel o čisté konto, teď ho zachránila tyčka! Stačilo jen pár centimetrů a rázem bychom sledovali o trochu napínavější zápas!

33:57
    Quick zneškodnil další domácí ránu, která tentokrát nesla rukopis Romanova. Dáme si malou pauzu, přichází čas na krátký reklamní blok.

Střely na branku: 23 – 10.

34:28
    Schneiderova střela z modré čáry se ztratila kdesi v chumlu těl před brankovištěm Varlamova.

35:09
    Holmström poslal puk za sebe na dojíždějícího spoluhráče, který byl jen pár sekund nato přimáčknut na mantinel. Hosté se pomalu dostávají do hry.

35:53
    Přihrávka určená pro Dobsona šla úplně jinam než tam, kam jít měla. Islanders se teď vlastní nepřesnou nabídkou připravili o útočné pásmo.

36:20
    Varlamov viděl dotěrné hráče v bílém, kteří se řítili na jeho klec, a puk pro jistotu schoval pod lapačku.

36:55
    Robertson nahodil kotouč za hostující svatyni. Rangers mají ponechanou výhodu, uvidíme přesilovku.

37:17
    Sudímu došla trpělivost s Jeanem-Gabrielem Pageauem (NYI), který byl po krkolomném souboji s Troubou za Quickovou klecí vyloučen za hrubost.

37:42
    Vyhozený kotouč přistál přímo před hostující svatyní, Quick jej zahrál na vracejícího se Troubu.

38:13
    Puk ven ze své zóny tentokrát vymrštil Mayfield, Varlamov dosud v oslabení nemusel zasahovat.

38:37
    Z přesilovky už uběhlo pár desítek sekund. Robertson startuje zpoza vlastní klece s pukem na holi.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!

39:20
    Pageau byl vysvobozen z trestné lavice a okamžitě se zapojil zpět do hry, kterou pár vteřin nato zastavilo zakázané uvolnění newyorských Ostrovanů.

39:43
    Prostřední pasáž se pomalu dohrává, Schneiderova rutinní střela od mantinelu byla zblokována.

40:00

Další třetina začne přibližně ve 2:51.

Statistické okénko (po 2. třetině):

Dvě třetiny jsou za námi a pokud ta třetí nepřinese diametrálně odlišný obraz hry než ten, který jsme viděli dosud, Islanders mají vítězství takřka v kapse. Rangers zatím dnešní duel vůbec nevychází dle představ, Varlamov dosud musel předvést jen naprosté minimum opravdu těžkých zákroků. Ostrované jsou oproti tomu stále aktivní a díky Clutterbuckovi v prostředním dějství ještě trochu navýšili svůj náskok.

40:01

40:01
    Jonathan Quick se po čtyřiceti minutách klidí z hostujícího brankoviště, po zbytek utkání bude tři tyče Rangers střežit mladý Dylan Garand.

40:19
    Holmström chtěl přivítat talentovaného brankáře na ledě nepříjemnou střelou z voleje, kterou ale nasměroval jen do ochranné sítě nad svatyní.

40:52
    Na druhém konci kluziště to zkusil zase Lindgren, Varlamov byl připraven a zakončení vykryl lapačkou.

41:08
    Edström nedokázal procedit puk na střed za bránícího Romanova, který přihrávku z křídla znemožnil.

41:58
    Rempeho u mantinelu v domácí třetině stíhá Mayfield, který se ho snaží co nejdříve připravit o kotouč.

42:43
    Holmström špatnou přihrávkou namazal Trocheckovi, který pár sekund nato přihrávkou na zadní tyč našel Pitlicka. Následné zakončení šlo vedle svatyně.

43:37
    Neodbytný Nelson potrápil Garanda, který musel neposedný puk likvidovat hned nadvakrát.

44:28
    Po Troubově střele z mezikruží se hned dva tři hráči před Varlamovem pokusili o dorážku, ani jeden z nich ale na odraženou pryž nakonec nedosáhl.

44:55
    Síť nad Garandem znovu ochránila fanoušky sedící za svatyní, po nepřesné střele jednoho z domácích borců uvidíme buly po levé straně branky.

45:07
    Rangers právě vstřelili branku!
    Varlamov si dnes nakonec shutout nepřipíše, střelecký půst hráčů z Manhattanu budiž prolomen! Poměrně kuriózním způsobem se prosadil BRENNAN OTHMANN, který se u tyče dostal ke kotouči a bez váhání jej uklidil do drobné škvírky vedle ruského brankáře – 4:1! Asistence: Vincent Trocheck.

45:56
    Hollowell stihl předat puk Harpurovi, než se k němu dostal forčekující sok. Rangers pak rozjeli ofenzivní akci, kterou ale domácí obrana rychle rozebrala.

46:33
    Gauthier potrápil protihráče u boxu časoměřičů a nedovolil mu protáhnout hru do domácího pásma, Ostrované využívají příležitosti a střídají formace.

46:58
    Brodzinski nahodil puk za domácí svatyni. Hosté jsou od Othmannova gólu aktivnějším týmem na ledě, na pohádkový obrat to ale zatím moc nevypadá.

Střely na branku: 30 – 19.

47:49
    Islanders se po delší době usazují v útočném pásmu a rozjíždí další sérii přihrávek. Garand je ve střehu.

48:28
    Domácímu projektilu z modré čáry sice nechyběl důraz, ale přesnost už ano. Garand tak ani tentokrát nebyl nucen ze svého repertoáru vytáhnout zákrok.

48:58
    Pelech si pohlídal protihráče před svou brankou a nedovolil mu zakončit, čímž Varlamovovi výrazně usnadnil život. Islanders znovu míří do útoku.

49:45
    Dění se momentálně nese v hodně klidném tempu, ani jednomu týmu už zřejmě o nic nejde.

50:11
    No, úplně bezduchou hru ovšem nesledujeme. Scott Mayfield (NYI) u mantinelu neomaleně dohrál Rempeho, s menším trestem za hrubost míří ven.

50:26
    Na domácím konci ledové plochy bylo slyšet dunění mantinelu, první střela hostujících borců během aktuální přesilovky se mezi tři tyče nevešla.

51:01
    Zibanejadovu odraženou střelu se ještě Cuylle snažil doklepnout za přesouvajícího se Varlamova, jenže na volný kotouč u tyče nedostáhl.

51:56
    Garand vyjel k mantinelu a rozehrál vyhozený puk dopředu, čímž svým spoluhráčům usnadnil návrat do útoku. Rangers pomalu ale jistě dochází čas.

52:35
    Pulock rozehrál puk na Leeho, kterého jen pár sekund nato ve středním pásmu zastavil Vesey.

53:12
    Barzal dojel nahozený puk na rohu kluziště, v následném souboji s Goodrowem byl ale bez šance. Hosté získávají kotouč ve své obranné zóně.

53:55
    Engvall poslal puk na modrou čáru, Romanov o chvíli později tvrdou ranou minul svatyni Rangers.

54:36
    Islanders vyhráli tahanici o kotouč za svou svatyní a nyní se snaží přesunout hru do středního pásma, což se jim kvůli forčekujícím sokům nedaří.

55:08
    Odpískáno zakázané uvolnění, hra se tak aspoň na pár sekund vrátí před Garandovu klec.

Střely na branku: 31 – 21.

55:46
    Pageau mohl z dobré pozice zkusit vystřelit, místo toho se ale v přečíslení rozhodl přihrát na spoluhráče k zadní tyči. Svou nabídku ale nenamířil přesně.

56:22
    No, tak že by v UBS Areně nakonec přeci jen ještě nebylo rozhodnuto? Malou jiskru naděje hostujícím borcům vykřesal BARCLAY GOODROW, který využil chaotické situace před bránou Isles a z hranice brankoviště doklepl kotouč za Varlamova, který nejspíš vůbec netušil, kde se pryž nachází – 4:2! Asistence: Alexis Lafrenière, Jacob Trouba.

56:56
    Dylan Garand upaluje na střídačku, Jezdci hrají vabank a zkouší štěstí v šesti!

57:28
    Rangers kombinují v útočném pásmu, dlouhá série přihrávek zatím střelu nevyprodukovala.

57:55
    Panarinova střela z kruhu se moc daleko nedostala, zblokoval jí totiž opodál stojící protihráč.

58:16
    Svatyně Islanders je pod tlakem, domácí vůbec nemohou vystřídat. Rangers ale stále trápí bídná koncovka, Varlamov čelí jen minimu střel.

58:49
    Icing Islanders, vyhozený kotouč opuštěnou branku minul hned o dva, možná i tři metry.

59:06
    Nelson vyhodil puk za modrou čáru, Ostrované mohou po velmi dlouhé době vyměnit formace.

59:11
    Kontaktní gól je na světě, čeká nás pekelně dramatických posledních pár desítek vteřin! Na rozdíl jediné branky z bezprostřední blízkosti svatyně upravuje WILL CUYLLE který byl trestuhodně volný u pravé tyče a Varlamov s jeho zakončením nemohl udělat takřka nic – 4:3! Asistence: Jimmy Vesey, Jacob Trouba.

59:35
    Trouba se vrací za vyhozeným kotoučem, cenné vteřiny ze zbývajícího průběhu odkrojil Clutterbuck.

59:52
    Drama se nekoná, máme hotovo! Vítězství Ostrovanů zásahem opuštěné svatyně potvrzuje ANDERS LEE, který zakončil bezprostředně po přejezdu hranice útočného pásma. Podtrženo, sečteno – 5:3! Asistence: Cal Clutterbuck.

Statistiky dnešního utkání

Máme hotovo, Islanders vrátili svému úhlavnímu rivalovi porážku ze středy a na svém ledě zvítězili 5:3! Rangers se dnešní odveta vůbec nepovedla, první dvě třetiny byli na ledě jednoznačně horším týmem a vůbec se jim nedařilo s domácími srovnat krok. Prosazovat se začali až v závěru, kdy svěřenci trenéra Lamberta s pohodlným náskokem na kontě sundali nohu z plynu.

Tři hvězdy utkání
    1. Bo HORVAT (NYI) – 1+0
    2. Jean-Gabriel PAGEAU (NYI) – 1+0
    3. Brennan OTHMANN (NYR) – 1+0

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek noci. Napočtenou někdy příště! (03:36:22)

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 8. Pageau (Lee, Gauthier), 10. Nelson (Fasching), 18. Horvat (Hölmstrom, Dobson), 31. Clutterbuck (MacLean, Johnson), 60. Lee (Clutterbuck) – 46. Othmann (Trocheck), 57. Goodrow (Lafrenière, Trouba), 60. Cuylle (Vesey, Trouba)

Tréner: Lane Lambert.

New York Rangers: Quick (41. Garand) – Robertson, Trouba, Lindgren, Schneider, Harpur, Hollowell – Cuylle, Zibanejad, Othmann – Panarin, Trocheck, Lafrenière – Vesey, Goodrow, Pitlick – Edström, Brodzinski, Rempe.
    Tréner: Peter Laviolette.

Rozhodca: Hebert, Blandina – Nansen, Grillo.