Florida – Carolina 4:2 (kon.) | Boston – Philadelphia 3:4 (0:2 po s.n.) | Montreal – Toronto 1:2 (kon.)
Ottawa – Winnipeg 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 4:0 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:2 (po pr.)
Anaheim – LA Kings 3:4 (kon.) | Vegas – Arizona 3:1 (kon.) | Buffalo – Columbus 4:3 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Vypadá to, že je rozhodnuto. Domácí se opět dostali do útočného pásma, mezi kruhy našel puk LUKE GLENDENING, využil chvilky, kterou mu dalo duo obránců a střelou po ledě našel mezírku mezi Peretsovými betony – 4:0. Asistence: Felix Robert, Tyler Motte.
    54:05 Anthony CIRELLI - 3:0

54:05
    Domácí tým udeřil ve vlastním oslabení. Po zisku puku následoval rychlý přechod do protiútoku, rychlá výměna puku s finální příhrou na pravou stranu, odkud vystřelil z první ANTHONY CIRELLI a svou dělovkou překonal Peretse. Svou dves druhou brankou upravil na 3:0. Asistence: Zach Bogosian.

53:18
    Vylučuje se na straně domácího celku, dvě minuty za sekání obdržel Gabriel Szturc.

37:09
    Další přesilovka pro Tampu Bay, na trestnou lavici teď zamířil Jesperi Kotkaniemi s dvouminutovým trestem za zdržování hry. Jeho vyhození puku totiž zamířilo přes plexi mezi diváky.
    33:06 Felix ROBERT - 2:0

33:06
    Přesilovka je využitá a domácí vedou o dvě branky. Po kombinaci v útočném pásmu se puk dostal na pravou stranu, odkud střílel FELIX ROBERT, jeho první pokus Perets vyrazil, ale dorážku už útoční Tampy Bay propasíroval za brankovou čáru – 2:0. Asistence: Michael Eyssimont, Conor Sheary.

31:53
    Přesilovka pro Tampu Bay, dvě minuty za držení si jde odsedět Caleb Jones.

17:26
    Navíc je tu přesilovka pro Tampu Bay, dvě minuty za držení si vysloužil Aleksi Heimosalmi.
    16:57 Anthony CIRELLI - 1:0

16:57
    Domácí jdou do vedení! Carolině nevyšla rozehra ve vlastním pásmu, okamžitým forčekinkem si vybojoval puk ANTHONY CIRELLI, najel si zleva před branku a pověsil svůj bekhend pod horní tyčku – 1:0. Bez asistence.

10:46
    A byla tu šance v oslabení! Glendening se dostal za obranu Caroliny, jeho střela ale pouze zacinkala o tyčku Peretsovy branky!

09:36
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje Carolina. Dvě minuty za držení obdržel Declan Carlile.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 17. Cirelli, 34. Robert (Eyssimont, Sheary), 55. Cirelli (Bogosian), 56. Glendening (Robert, Motte)

Tampa Bay Lightning: Johansson (Alnefelt) – Bogosian, Fleury, Myers, Day, Thompson, Carlile – Motte, Glendening, Jeannot – Sheary, Cirelli, Eyssimont – Chaffee, Robert, Goncalves – Edmonds, Szturc, Walcott.
    Tréner: Jon Cooper

Carolina Hurricanes: Perets (Andersen) – Chatfield, Jones, Coghlan, Mendel, Heimosalmi, Fensore – Jarvis, Aho, Teravainen – Nečas, Kotkaniemi, Noesen – Fast, Staal, Martinook – Unger Sorum, Robidas, Aston-Reese.
    Tréner: Rod Brind'Amour

Rozhodca: StLaurent, Halkidis – Fournier, Tobias