FK Podkonice – B. Bystrica 0:3 (kon.) | Siladice – Skalica 0:4 (kon.)
TJ Družstevník Siladice
0:4 (0:1)
MFK Skalica
Utorok 26.09.2023, 16:00 • Futbalový štadión Siladice • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 3. kolo

Siladice ešte v 72. minúte prehrávali s nikéligistom len 0:1, avšak Skalica potom zapla a celku zo siedmej ligy nakoniec v 3. kole Slovnaft Cupu pripravila prehru 0:4. (18:24:07)

z ihriska odchádza Miroslav Jarábek, prichádza Lukáš Trnovec,
    z ihriska odchádza Jakub Svitek, prichádza Marek Dúcky.

73

72
    z ihriska odchádza Ondrej Sekereš, prichádza Filip Kadlec.

68
    Striedanie v tíme MFK Skalica:
    z ihriska odchádza Martin Mášik, prichádza Róbert Matejov,
    z ihriska odchádza Ján Vlasko, prichádza Davi Esteves De Freitas Alves.

60
    z ihriska odchádza Michal Mesároš, prichádza Martin Vido,
    z ihriska odchádza Kiril Stojkov, prichádza Adam Macura.

57
    z ihriska odchádza Brayam Manuel Palacios Palacios, prichádza Ondřej Rudzan.

46
    z ihriska odchádza Kauã Silva Figueiredo Moura, prichádza Martin Nagy,
    z ihriska odchádza Jakub Kousal, prichádza Yann Michael Yao.

46

45+1

23

1

TJ Družstevník Siladice: Svitek – Bališ, Jarábek, Rau, Mesároš (C), Sekereš, Lančarič, Stojkov, Dvorský, Babic, Ertl
    Náhradníci: Dúcky – Kadlec, Broš, Vido, Varga, Macura, Lančarič, Repka, Trnovec
    Tréner: Róbert Richnák

MFK Skalica: Luksch – Krčík, Ranko, Palacios, Černek, Mášik, Moura, Vlasko (C), Smékal, Gaži, Kousal
    Náhradníci: Riška – Alves, Matejov, Nagy, Morong, Yao, Rudzan
    Tréner: Pavol Majerník

Rozhodca: Ďurčo – Lauer, Kardelis.

Obrovský sviatok budú mať v utorok Siladice, ktoré v tohtosezónnom Slovnaft Cupe vyhrali už tri zápasy, aby mohli hostiť nikéligovú Skalicu. Celok až zo siedmej ligy postupne ešte v predkole vyradil Veľké Zálužie po výsledku 5:0, aby následne na penalty zhodne doma porazil treťoligovú Dubnicu (3:3 v riadnom hracom čase) a šiestoligové Zbehy (2:2).

Skalica sa pred mesiacom v druhom kole nečakane natrápila na pôde štvrtoligových Trstíc, keď s nimi po 90 minútach remizovala 1:1, favorita spasili až penalty. Pripomíname, že Záhoráci na jar bojovali v semifinále pohára proti Slovanu, o trofej si nezahrali až po prehre v predĺžení.

Vážení diváci, vitajte pri textovom online prenose zo zápasu 3. kola Slovnaft Cupu medzi TJ Družstevník Siladice a MFK Skalica.

Stretnutie sa začne o 16:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.