Crystal Palace – Fulham 0:0 (kon.) | Luton – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Manchester City – Nottingham 2:0 (kon.)
Brentford – Everton 1:3 (kon.) | Burnley – Manchester United 0:1 (kon.)
Burnley FC
0:1 (0:1)
Manchester United
Sobota 23.09.2023, 21:00 • Turf Moor • Anglická Premier League • 6. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:7. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:12. (22:57:16)

Hostia vyhrávajú dnešný zápas 1:0 po góle Bruna Fernandesa z nadstaveného času prvého polčasu. Sledovali sme vyrovnaný zápas.

90+5

90+5
    Amrabat fauloval Bensona na pravom krídle. Domáci budú zahrávať štandardnú situáciu.

90+3
    Žltá karta pre tím Burnley FC (Jordan Beyer).

90+3
    Dalot poslal center do vápna. Fernades zakončil tiesnený. Trafford jeho pokus vyrazil.

90+2
    Hostia to hrajú veľmi dobre. Získavajú druhý rohový kop po sebe.

90+1
    Hlavný arbiter nastavuje 4 minúty.

90
    Fernades potiahol akciu po ľavom krídle. prihral na Hojlunda, ktorý zakončil. Jeho pokus bol zblokovaný na rohový kop.

89
    Striedanie v tíme Manchester United:
    z ihriska odchádza Jonny Evans, prichádza Sofyan Amrabat.

87
    Striedanie v tíme Burnley FC:
    z ihriska odchádza Josh Brownhill, prichádza Manuel Benson Hedilazio.

86
    Markus Rashford potiahol akciu po pravej strane. Loptu si potiahol do stredu a vypálil. Jeho strela bola zblokovaná na rohový kop.

85
    Rodríguez dostal loptu za obranu, ale výborne zakročil Varane a loptu mu vypichol na rohový kop.

83
    Hráči Burnley si začínajú vytvárať čoraz väčší tlak.

81
    Domáci zahrávali rohový kop. Johny Evans odvracia loptu hlavou do bezpečia.

79
    z ihriska odchádza Sergio Reguilón, prichádza Raphaël Varane.

78
    Evans to spravil veľmi skúsene a vypýtal si faul Robertsa. United zostanú pri lopte.

76
    Onana výborne zakročil pri zakončení Rodrígueza.

75
    Brownhill bol faulovaný na útočnej polovici. Domáci budú zahrávať štandardku.

73
    z ihriska odchádza Aaron Ramsey, prichádza Jay Rodriguez,
    z ihriska odchádza Zeki Amdouni, prichádza Jacob Bruun Larsen,
    z ihriska odchádza Luca Koleosho, prichádza Sander Berge.

72
    Domáci to skúšali po pravom krídle, ale výborne zakročil McTominay.

69
    Domáci hráči kombinujú okolo stredového kruhu a pripravujú svoju útočnú akciu.

67
    Tresor centroval z pravého krídla. Našiel však len pripraveného Onanu.

65
    Scott McTominay sa dostal k strele spoza vápna. Jeho pokusu chýbala potrebná razancia.

64
    Pri lopte Onana a s rozohrávkou sa neponáhľa.

62
    Aktuálny pomer držanie lopty 58% : 42%.

60
    Pekná akcia hosťujúceho tímu. Do veľkej šance sa takmer dostal Hojlund. Následuje rohový kop United.

59
    Tempo zápasu dnes nie je vysoké. Kvalita zápasu tiež zaostáva.

57
    Koleosho je dnes veľmi aktívny. Vybojoval teraz rohový kop.

55
    Žltá karta pre tím Manchester United (Sergio Reguilón).

55
    Tresor poslal prihrávku do pokutového územia United. Evans posiela loptu do bezpečia.

53
    United sú v druhom polčase aktívnejším tímom a kontrolujú dianie na ihrisku.

51
    Dalot hodil dlhý aut do vápna. McTominay poslal výbornú prihrávku na Hojlunda a ten v sklze tesne míňa.

49
    Sledujeme opatrný začiatok druhého polčasu.

47
    Ani jeden z trénerov do druhého polčasu nestriedal.

46

Máme za sebou prvý polčas. Sledujeme vyrovnaný zápas. Na konci prvého polčasu sme videli krásny gól Bruna Fernandesa. Uvidíme čo nám prinesie druhý polčas.

45+4

45+3
    Kombinácia domácich na svojej polovici.

45+1
    Hlavný arbiter nastavuje 3 minúty.

45
    Manchester United dal gól! Krásny futbalový moment! Johny Evans poslal ukážkový center do vápna na BRUNA FERNANDESA, ktorý strelou z prvej prekonáva Trafforda v domácej bráne.

44
    Hostia hrajú dnes veľmi staticky.

42
    Koleosho sa výborne preštrikoval až do pokutového územia, ale od lopty ho čisto sklzom odstavil Casemiro.

40
    Koleosho sa snažil presadiť na pravom krídle. Cez Reguilóna sa však nepresadil.

38
    Hostia sú v posledných minútach lepším mužstvom.

36
    United zatlačili svojho súpera. Domáci sa bránia so všetkými hráčmi.

34
    Sledujeme zatiaľ vyrovnaný zápas.

32
    Brownhill našiel vo vápne Ramseyho, ktorý sa snažil zakončiť, ale jeho pokus bol zblokovaný na rohový kop.

30
    Hojlund sa presadil vo vápne a vystrelil z otočky. Jeho strela však bola nepresná.

29
    Koleosho fauloval pri útočení Reguilóna. United sú pri lopte.

27
    Johny Evans skóroval po rohovom kope hlavou, ale gól neplatí pre ofsajdové postavenie Hojlunda.

24
    Mejbri si nerozumel s Fernandesom. Pri lopte sú opäť domáci.

22
    United držia loptu na kopačkách a snažia sa vymyslieť útočnú akciu.

20
    z ihriska odchádza Jóhann Gudmunðsson, prichádza Mike Trésor Ndayishimiye.

19
    Hojlund výborne vybojoval loptu a k zemi ho poslal Roberts. Hlavný arbiter však faul nepíska.

17
    Veľká šanca domácich! Ramsey našiel vo vápne Amdouniho, ktorý triafa tyč brány United!

16
    Scott McTominay fauloval Amdouniho. Domáci budú opäť zahrávať zaujímavú štandardnú situáciu.

14
    Dalot fauloval Koleosha a tak domáci budú zahrávať štandardnú situáciu.

13
    Žltá karta pre tím Manchester United (Diogo Dalot).

12
    Mejbri prenikol po pravom krídle do vápna. Našiel vo vápne Hojlunda, ale ten sa nedokázal s loptou otočiť a zakončiť.

11
    Obrana United si s rohovým kopom poradila bez problémov.

10
    Domáci v dobrej šanci. Amdouni zakončoval hlavou a Onana dobrým zákrokom podržal United. Následuje roh Burnley.

8
    Bruno Fernandes dostal prihrávku na ľavé krídlo a vo veľkej šanci nedokázal prestreliť Trafforda v domácej bráne.

7
    Hráči Burnley sa držia na útočnej polovici, ale je to z ich strany veľmi statické.

5
    Sledujeme veľmi opatrný začiatok zápasu.

3
    Hostia sú pri lopte a zakladajú postupný útok.

1
    Domáci chybovali v rozohrávke. Do šance sa dostával Rashford, ale jeho zakočenie nebolo presné.

1
    Hráči Burnley rozohrali dnešný zápas.

1

Burnley FC: Trafford – Roberts, Al-Dakhil, Beyer, Taylor – Cullen, Brownhill (C) – Gudmunðsson, A. Ramsey, Koleosho – Amdouni.
    Náhradníci: Murić – Berge, Larsen, Cork, Delcroix, Hedilazio, Rodriguez, Zaroury, Ndayishimiye.
    Tréner: Vincent Kompany

Manchester United: An. Onana – Dalot, Lindelöf, Evans, Reguilón – McTominay, Casemiro, Mejbri – Fernandes (C) – Højlund, Rashford.
    Náhradníci: Bayındır – Eriksen, Garnacho, Gore, Martial, Pellistri, van de Beek, Varane, Amrabat.
    Tréner: Erik ten Hag

Rozhodca: Harrington – West, Wood.

Burnley FC

Domáci futbalisti sú nováčik v Premier league. Svoje prvé body získali až v piatok kole na ihrisku Nottinghamu Forest po remíze 1:1. Dnes majú proti sebe ťažkého protivníka, ktorý sa však od začiatku sezóny trápi. Uvidíme ako to bude vyzerať na ihrisku.

Hostia majú obrovskú krízu. V doterajšom priebehu sezóny získali len šesť bodov. Majú však aj veľkú maródku. Uvidíme ako to Erik ten Hag dokáže poskladať na dnešný zápas. United sú aj napriek tomu favoritom v dnešnom zápase.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.