Granada – Girona 2:4 (kon.)
Granada CF
2:4 (0:3)
Girona FC
cz Pondelok 18.09.2023, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga • 5. kolo

Girona potvrdila roli mírného favorita a porazila v pořádné přestřelce Granadu 4:2. V prvním poločase nebylo o čem, v tom druhém však se domácí zvedli a dali ještě soupeři pocit, že není dohráno. V 89. minutě dal zápasu poslední tečku Couto. (23:43:12)

90

90+7
    Herrera vidí žlutou kartu po faulu před vápnem.

90+5
    Gerard Gumbau to vzal na sebe, ale vysoce přestřelil branku.

90+4
    Juanpe fauloval soupeře a vidí žlutou kartu. Standardní situace pro Granadu.

90+2
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Sávio, přichází Valery Fernández.

90+2
    ze hřiště odchází Daley Blind, přichází Juanpe.

90
    Nastavovat se bude 6 minut.

89
    Girona právě vstřelila branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto! Sávio si doběhl s míčem do vápna, přihrál Stuanimu, jenž z první míč přiklepl YANU COUTOVI, který si obhodil obránce a prostřelil brankáře Granady.

87
    Hosté nyní hodně zdržují čas, brankář rozehrával míč do hry snad dvacet, třicet vteřin.

85
    Granada právě vstřelila branku!
    A je tu drama! Hostující obrana jak kdyby přestala hrát, míč propadl vápnem až na LUCASE BOYÉE, který prostřelil brankáře Girony!

83
    Střídání v týmu Granada CF:
    ze hřiště odchází Bryan Zaragoza, přichází Alvaro Fernandez.

83
    ze hřiště odchází Carlos Neva, přichází Famara Diédhiou.

82
    Dnešní utkání sleduje 17323 diváků.

82
    Jenže po nepřesné kolmé přihrávce útočná akce domácích končí.

81
    Portu nedokázal vybojovat roh, naopak, Granada se žene kupředu.

80
    Nepřesnosti na útočné polovině, míč končí u Fernándeze, který rozehrává útočnou akci.

77
    Girona utlumila tlak svého soupeře. Nyní se snaží držet míč co nejdelší dobu a už se rozhodně netlačí k zakončení, kde by o něj mohla přijít.

75
    ze hřiště odchází Óscar Melendo, přichází Antonio Puertas.

Radim Sochor

Góly: 63. Uzuni, 85. Boyé (Diédhiou) – 22. Cygankov (Sávio), 31. Sávio, 35. D. López (Dovbyk), 89. Couto (Stuani)

Karty:   23. Uzuni (GRN), 33. Melendo (GRN), 70. Torrente (GRN) – 72. Couto (GIR), 90+4. Juanpe (GIR), 90+7. Y. Herrera (GIR)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 13:21.
    Granada CF: R. Fernández – Ri. Sánchez, V. Díaz (C) (61. Torrente), Miquel, Neva (83. Diédhiou) – Callejón (62. G. Villar), Melendo (75. Puertas), Gumbau, Zaragoza (83. Fernandez) – Uzuni, Boyé.
    Náhradníci: Ferreira – Bosch, Manafá, Perea, Petrović, S. Ruiz, Weissman.

Tréner: Lopéz

Girona FC: Gazzaniga – Couto, Blind (90+2. Juanpe), E. García, Gutiérrez – Cygankov (68. Portu), I. Martín (71. Y. Herrera), D. López, A. García (C), Sávio (90+2. V. Fernández) – Dovbyk (71. Stuani).
    Náhradníci: Fuidias, Carlos – Espinosa, Solís, Torre, Jastin.