Mladá Boleslav – Česká Lípa 15:3 (kon.) | Tatran – Královské Vinohrady 5:4 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
5:4 (2:1, 2:1, 0:2 - 1:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Utorok 12.09.2023, 19:30 • Sportovní centrum Řepy, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 2. kolo

Z tohoto zápasu je to všechno. Děkuji vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Loučím se s vámi. Hezký zbytek večera a dobrou noc. (21:34:41)

Utkání je za námi. SKV bylo aktivnějším celkem v prodloužení a několikrát mohlo rozhodnout ve svůj prospěch, ale nakonec vítězí Tatran po povedené akci dvojice Beneš – Hanák. Druhý jmenovaný utkání svým druhým gólem v zápase rozhodl. Vinohrady tak získávají cenný bod, ale pro Střešovice jsou dva body určitě zklamáním, neboť v tomto zápase byly adepty na vítězství. Navíc získaly v předchozím zápase s Bohemians také dva body za výhru po nájezdech.

Branky a nahrávky: 12. Kreysa (Vavroušek), 14. Šindelář (Vavroušek), 34. Kolísko (Kún), 36. T. Hanák (Havlas), 65. T. Hanák (Mare. Beneš) – 2. P. Hájek, 48. Pergler (Horák), 56. Pergler (Z. Stuchlík). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: 15:38. Diváci: 222. Rozhodčí: Šedivý, Štengl.

Nejlepší hráči zápasu:
    Tomáš Hanák (STR)
    Mikuláš Futschik (SKV)

64:30 Tomáš HANÁK - 5:4

64:30
    Tatran právě vstřelil branku! Tatran vítězí! Beneš si vyměnil míček s TOMÁŠEM HANÁKEM, který si naběhl do prostoru před brankou, kam mu Beneš vrátil míček, jenž kličkou obehrál Futschika a střelou do odkryté brány rozhoduje o dvou bodech pro Tatran. Asistence: Marek Beneš.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:45
    Pergler mohl hattrickem rozhodnout zápas, ale Jurco nohou vyrazil míček.

63:03
    Jan Procházka hned po návratu z trestné lavice mohl rozhodnout, ale Jurco ho vychytal.

62:57

62:11
    Jiří Procházka mohl skórovat ve vlastním oslabení, ale jeho rána prosvištěla kolem masky Jurca.

61:21
    Havlas dostal nabito od Meliše, ale těsně minul odkrytou bránu.

60:57
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady:
    Jan Procházka – 2 min., Špatné střídání.

60:32
    Tatran zpoza vlastní brány rozjíždí útok.

60:01

Třetí třetina končí. Tatranu se ve druhé třetině po trefách Kolíska a Hanáka povedlo odskočit do vedení 4:2, ale Vinohrady ve třetí třetině díky dvěma gólům Perglera srovnaly stav zápasu na 4:4 a Střešovice znovu půjdou do prodloužení. To samé se jim stalo v pátek v prvním kole proti Bohemians. Vinohrady ale zatím hrají opravdu dobře a základní hrací doba skončila poněkud překvapivou remízou.

60:00

59:54
    Benešovi odpískán faul.

Mateo

Góly a asistencie: 12. Kreysa (Vavroušek), 14. Šindelář (Vavroušek), 34. Kolísko (Kún), 36. T. Hanák (Havlas), 65. T. Hanák (Mare. Beneš) – 2. P. Hájek, 48. Pergler (Horák), 56. Pergler (Z. Stuchlík)

Využitie: 0:0. Zásahy brankárov: 15:38.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Jurco (Lev) – Eliáš, Meliš, M. Mühlfait, Tlapák, Sládeček – Mare. Beneš (C), Havlas, T. Hanák, Vavroušek, Kreysa, Šindelář, A. Kučera, Kún, Kolísko, Šimek, Sádlo, Péc, Čelakovský.
    Tréner: Zdeněk Skružný

TJ Sokol Královské Vinohrady: Futschik (Křepelka) – Araks, Ja. Procházka, Ji. Procházka, Krupička, Trojáček – Horák, Pužman, Z. Stuchlík, Plíhal, Pražák, T. Gärtner, Keller, D. Gärtner, P. Hájek, Pergler.
    Tréner: Miroslav Purkrábek

Rozhodca: Šedivý, Štengl