Spiš. N. Ves – Šamorín | 0:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Púchov | 0:4 (kon.) | | | Humenné – Považská Bystrica | 1:1 (kon.) |
Prešov – Slovan Bratislava U21 | 0:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Pohronie | 4:0 (kon.) |
Azerbajdžan – Belgicko | 0:1 (kon.) | | | Ukrajina – Anglicko | 1:1 (kon.) | | | Estónsko – Švédsko | 0:5 (kon.) |
Andorra – Bielorusko | 0:0 (kon.) | | | S. Macedónsko – Taliansko | 1:1 (kon.) | | | Kosovo – Švajčiarsko | 2:2 (kon.) |
Rumunsko – Izrael | 1:1 (kon.) |
Nemecko – Japonsko | 1:4 (kon.) |
Slovensko – Chorvátsko | 1:3 (kon.) |
koniec
Andorra
0:0
(0:0)
Bielorusko
Komentáre nie sú k dispozíci.
Góly:
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:12.
Rozhodca: Hamiti – Tartaraj, Myftari (všichni Albánie).
Diváci:
Karty: 51. Pujol (ANR), 81. Rebés (ANR) – 30. Ebong (BLR), 49. Politevič (BLR), 57. Lisakovich (BLR), 76. Morozov (BLR), 90+1. Ignatovič (BLR)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:12.
Andorra:
Álvarez – San Nicolás, Llovera, Alavedra, Cervós – Aláez (84. M. García), Pujol (C) (59. E. Vales), M. Vales, A. Martínez (59. Fernandez) – M. Vieira (59. Rebés), Rosas (90+4. Lima).
Náhradníci: Gómes, Pires – Bernat, Guillén, I. Fernández, Viladot, A. Sánchez.
Tréner: Koldo Álvarez.
Bielorusko: Plotnikov – Poljakov, Volkov, Politevič (C), Pjačenin (88. Malkevič) – Bykov (65. Kovaljov), Ebong, Korzun, Lisakovich (65. Morozov) – Koncevoj (80. Bachar), Savicki.
Náhradníci: Ignatovič, Kudravec – Bočerov, Kaplenko, Selyava, Karpovič, Kapilevič, Parchomenko.
Tréner: Georgi Kondratěv.
Náhradníci: Gómes, Pires – Bernat, Guillén, I. Fernández, Viladot, A. Sánchez.
Tréner: Koldo Álvarez.
Bielorusko: Plotnikov – Poljakov, Volkov, Politevič (C), Pjačenin (88. Malkevič) – Bykov (65. Kovaljov), Ebong, Korzun, Lisakovich (65. Morozov) – Koncevoj (80. Bachar), Savicki.
Náhradníci: Ignatovič, Kudravec – Bočerov, Kaplenko, Selyava, Karpovič, Kapilevič, Parchomenko.
Tréner: Georgi Kondratěv.
Rozhodca: Hamiti – Tartaraj, Myftari (všichni Albánie).
Diváci:
Lukáš Jasoněk