Spiš. N. Ves – Šamorín | 0:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Púchov | 0:4 (kon.) | | | Humenné – Považská Bystrica | 1:1 (kon.) |
Prešov – Slovan Bratislava U21 | 0:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Pohronie | 4:0 (kon.) |
Azerbajdžan – Belgicko | 0:1 (kon.) | | | Ukrajina – Anglicko | 1:1 (kon.) | | | Estónsko – Švédsko | 0:5 (kon.) |
Andorra – Bielorusko | 0:0 (kon.) | | | S. Macedónsko – Taliansko | 1:1 (kon.) | | | Kosovo – Švajčiarsko | 2:2 (kon.) |
Rumunsko – Izrael | 1:1 (kon.) |
Nemecko – Japonsko | 1:4 (kon.) |
Slovensko – Chorvátsko | 1:3 (kon.) |
koniec
Estónsko
0:5
(0:3)
Švédsko
21
|
Žlutá karta pro tým Švédsko (Isak Hien).
|
|
14
|
Žlutá karta pro tým Estonsko (Mets).
|
Góly:
18. Gyökeres (Wahlqvist), 24. Kulusevski (Forsberg), 39. Isak (Sema), 76. Quaison (Kulusevski), 90+2. Claesson (Karlsson)
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 0:10. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:7.
Rozhodca: Fesnic – Avram, Cerei (ROU)
Diváci:
Karty: 14. Mets (EST) – 21. Hien (SWE)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 0:10. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:7.
Estónsko:
Hein – Paskotši, J. Tamm, Mets – Siňavskij (46. Pikk), Miller, Käit, Hi. Ojamaa (46. Sorga), Peetson (68. Kuusk) – K. Vassiljev (C) (84. Poom), Anier (46. Zenjov).
Náhradníci: Igonen, Vallner – Baranov, Kallaste, Shein, A. Tamm, Tunjov.
Tréner: Thomas Häberli (SUI)
Švédsko: R. Olsen – Wahlqvist (79. Holm), Hien (46. Starfelt), Lindelöf (C), Sema – Kulusevski, Cajuste, Gustafson, Forsberg (79. Karlsson) – Gyökeres (63. Quaison), Isak (63. Claesson).
Náhradníci: Johansson, Nordfeldt – A. Ekdal, Elanga, J. Karlström I, M. Olsson, Rohdén.
Tréner: Janne Andersson (SWE)
Náhradníci: Igonen, Vallner – Baranov, Kallaste, Shein, A. Tamm, Tunjov.
Tréner: Thomas Häberli (SUI)
Švédsko: R. Olsen – Wahlqvist (79. Holm), Hien (46. Starfelt), Lindelöf (C), Sema – Kulusevski, Cajuste, Gustafson, Forsberg (79. Karlsson) – Gyökeres (63. Quaison), Isak (63. Claesson).
Náhradníci: Johansson, Nordfeldt – A. Ekdal, Elanga, J. Karlström I, M. Olsson, Rohdén.
Tréner: Janne Andersson (SWE)
Rozhodca: Fesnic – Avram, Cerei (ROU)
Diváci:
Jan Volf