Karviná – Strakonice 32:14 (kon.) | Zubří – Kopřivnice 26:25 (kon.)
HC ROBE Zubří
26:25 (13:12)
KH ISMM Kopřivnice
cz Sobota 02.09.2023, 18:00 • ROBE Aréna, Zubří • Chance Extraliga mužů (CZ) • 1. kolo

Zubří poráží na úvod Chance Extraligy regionálního rivala z Kopřivnice 26:25. Domácí celý zápas vedli. V průběhu druhého poločasu přišli o Kucseru, který při debutu v dresu Robe obdržel přímou červenou kartu za zákrok na zakončujícího Polcara. I tak se zdálo, že se s jeho ztrátou vypořádají. Dostali se totiž znovu do vedení o tři branky. Kopřivnici to nezlomilo a půl minuty před koncem srovnala Bukovským na zadní tyč. Remízu by asi hosté brali po průběhu všema deseti. Jenže při poslední akci vyfasoval Zima přímou červenou kartu a z nařízené sedmičky rozhodl po čase Pavel Bajer. (19:49:07)

HC ROBE Zubří – KH Kopřivnice 26:25 (13:12)
    Nejvíce branek: Havran 9, Kamiński 4, Bajer 3/1 – Bukovský 6, Čadra 4/2, Střelec 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 3/1 – 5/3. Vyloučení: 5:7. ČK: Kucsera – Zima, Kancel.

Konec zápasu. (26:25)
    60
    Pavel Bajer je hrdinou Zubří, jeho sedmička po čase pod levou nohou Bohumila Pšenici znamená, že ROBE vítězí 26:25. (26:25)

60
    Zima dostává přímou červenou kartu a to znamená sedmičku, házet bude Pavel Bajer. (25:25)

60
    Kopřivnice přerušila útok soupeře, vystoupila na Miku, potom ještě byla nařízena devítka. (25:25)
    60
    Bukovský si navedl míč na střelu z levé spojky na zadní tyč. Následuje timeout Zubří, do konce zbývá 25 sekund. (25:25)

60
    Faul na otáčejícího se Čadrau na pravé spojce, pak na Polcara. (25:24)

60
    Oddechový čas pro tým KH Kopřivnice. (25:24)

59
    Pokus Havrana se odrazil od země do břevna a hosté můžou srovnat. (25:24)

58
    Karta pro vedoucího Kopřivnice. (25:24)
    58
    Čadra skóruje z pravé spojky na bližší tyč. Čeká nás hodně dramatický závěr. (25:24)
    58
    Domácí rozehrávali z devítky a Matěj Havran zaznamenal z výskoku nesmírně důležitý gól. (25:23)

58
    Domácí se dostali v útoku pod tlak odpískané pasivity. (24:23)
    57
    Čadra proměnil technicky do levé části brány. (24:23)

57
    Další sedmička, tentokráte za faul na Polcara. (24:22)

57
    Malina šel poprvé do brány a zneškodnil sedmičku Musálka na střelcovu levou stranu. (24:22)

57
    Bude to sedmička za faul na pravou spojku, k tomu dvojka pro Havrana. (24:22)

56
    Bukovský faulovaný na devíti metrech, nařízený volný hod pro Kopřivnici. (24:22)