Třinec – Sigma Olomouc 1:4 (kon.) | Velvary – Vlašim 0:0 (odl.) | Domažlice – Příbram 2:0 (po pr.)
Kolín – Chlumec n/C 3:1 (kon.) | Lanžhot – Zlín 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n. L. 4:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:0 (0:0)
FK Příbram
cz Streda 30.08.2023, 17:00 • SA Střelnice tráva • MOL Cup • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Krásné středeční odpoledne ze západočeských Domažlic! Od 17:00 nás zde čeká zápas 2.kola MOL Cupu mezi Jiskrou Domažlice a FK Příbram.

Třetiligové mužstvo, kterému velí Pavel Horváth, čeká druhé utkání v rámci MOL Cupu. 1.kolo domácího poháru Jiskra jednoznačně ovládla, když porazila Senco Doubravku 4:1.
    V ligové soutěži Domažlice odehráli čtyři zápasy, ve kterých zaznamenaly dvě výhry, jednu remízu a jednu porážku.
    Dnes domácí tým má také na své soupisce velice zajímavá jména. Na spolupráci s tímto klubem přistoupili Václav Procházka, Martin Fillo nebo již dříve David Limberský.

FK Příbram

Druholigové mužstvo si již také muselo projít jedním zápasem v MOL Cupu. Těsným výsledkem 2:1 zdolala divizní Katovice, ale jednoduchá práce to nebyla.
    To pravé ořechové to rozhodně není ani v ligové soutěži. V tabulce Fortuna národní ligy se Příbram nachází na 11.místě s pouhými sedmi body. Navíc z posledních třech utkání zaznamenala na své konto pouze jeden bod.
    Klíčovou postavou dnes hostujícího celku je Tomáš Wágner, který ale v posledních dvou zápasech chyběl v sestavě.

TJ Jiskra Domažlice: Brych (C) – Jahn, Zajíček, Pavlík, Dvořák, Jedlička, Svoboda, Vávra, Procházka, Fedak, Vais
    Náhradníci: Cherepko – Teršl, Mužík, Aubrecht, Rychnovský, Došlý, Fillo
    Trenér: Pavel Horváth

FK Příbram: Babka – Čejka, Fišl, Jahič, Hušbauer (C), Nkwinga, Andronikou, Nečas, Jandera, Matoušek, Nsunzu
    Náhradníci: Smrkovský – Vott, Vokřínek, Krch, Dudl, Anih, Biricz
    Trenér: Karel Krejčí

Rozhodčí: Všetečka – Kubr, Vyhnanovský.

Hráči obou týmů míří po rozcvičce do kabin. Za pár minut odstartuje zápas 2.kola MOL Cupu.

Všichni aktéři dnešního utkání právě nastupují na hrací plochu. Pár chvilek nás dělí od úvodního hvizdu.

1

22
    První větší šanci v zápase měla hostující Příbram! Josef Hušbauer po rozehrávce volného kopu vyslal nebezpečný centr, který se točil na Brycha. Před ním, ale dokázal hlavičkovat Nkwinga, jenže nakonec jeho pokus mířící do branky blokuje Procházka.

29
    K další nebezpečné šanci se dostal po odraženém míči hostující Čejka! Jeho střelu mířící k levé tyči vyráží pohotový Lukáš Brych na roh.

30
    A vzápětí se do šance dostávájí hosté. Nsunzu vyslal skvělý centr na osamoceného Andronikoua, který ovšem trestuhodně míjí branku.

32
    Žlutá karta pro tým FK Příbram (Filip Matoušek).

35
    Poprvé vážněji zahrozila Jiskra! Do centru Zajíčka se z první opřel Tomáš Jedlička, ale z úrovně penalty míří vysoko nad bránu.

45
    Stefan Fedak rozehrál nakrátko volný přímý kop, který dostal za obranu Jan Zajíček, ten ale svou střelu namířil vysoko nad brány Babky.

45+1

První poločas 2.kola MOL Cupu mezi Domažlicemi a Příbramí je u konce! Prvních 20 minut bylo z obou stran opatrných, jenže následně se Příbram dostala do třech vážnějších šancí, které ovšem nedokázala vyřešit brankou. Ke konci úvodního dějství hrozila i domácí Jiskra, ale své střely nedokázala nasměrovat na Babku.

ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Dominik Vott,
    ze hřiště odchází Rostislav Jandera, přichází Jan Vokřínek.

68
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Karel Jahn, přichází Martin Fillo.

70
    Domažlice zásobovaly hostující obranu několika centry. Aktivní byl střídající Martin Fillo, ale Babka a spol si dokázali poradit.

71
    Žlutá karta pro tým FK Příbram (Hasan Jahič).

74
    ze hřiště odchází Felix Čejka, přichází David Krch,
    ze hřiště odchází Ngosa Nsunzu, přichází Václav Dudl.

82
    Největší šance dnešního utkání! Domácí Stefan Fedak vyslal střílený centr, který Babka vyboxoval pouze na hlavu Dvořáka, který z úrovně malého vápna trefuje břevno. Následně brankář hostů dostal balón pod svou kontrolu.

84
    ze hřiště odchází Tomáš Jedlička, přichází Petr Došlý,
    ze hřiště odchází Jan Zajíček, přichází Petr Mužík.

87
    Jiskra otevřela skóre dnešního zápasu! Domažlice se už radovaly z branky Petra Došlého, ale radost kazí sudí Všetečka, který viděl ruku při zpracování po centru od Mužíka.

89
    ze hřiště odchází Theodoros Andronikou, přichází Emmanuel Anih.

90
    ze hřiště odchází Petr Došlý, přichází Robert Aubrecht.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+4
    Druhý poločas skončil.

V Domažlicích skončil druhý poločas a jelikož je stav nerozhodný, tak nás čeká prodloužení, které se bude hrát v systému 2 x 15 minut a pokud se nerozhodne ani v něm, tak budou následovat pokutové kopy.

91
    Začal první poločas prodloužení.

92
    Žlutá karta pro tým FK Příbram (Josef Hušbauer).

94
    Obrovská šance se naskytla domácímu celku! Robert Aubrecht odcentroval do vápna, kde míč propadl k Fillovi, kterého skvěle na bližší tyči vychytal Babka.

94
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Domácí Jiskra se ujímá vedení! Po nakrátko rozehraném rohovém kopu centroval na branku Stefan Fedak. Míč jemně tečoval PETR MUŽÍK a balón skončil za zády bezmocného Babky.

96
    Příbramští se okamžitě hrnou za vyrovnáním! Nejdříve Brych skvěle zneškodnil hlavičku Nkwinga. O pár chvilek déle zakončoval i Anih, ale i na podruhé byl Brych připraven zasáhnout.

100
    ze hřiště odchází Kryštof Pavlík, přichází Jakub Teršl,
    ze hřiště odchází Václav Svoboda, přichází Martin Rychnovský.

105
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

105+1
    Jiskra utíká na rozdíl dvou branek! Stefan Fedak se skvěle uvolnil na pravé straně hřiště a vyslal centr na MARTINA RYCHNOVSKÉHO. Ten předskočil protihráče a přesnou hlavičkou k tyči překonává bezmocného Matouše Babku.

105+2
    První poločas prodloužení skončil.

Po prvním prodloužení je na tom výrazně lépe domácí Jiskra, která vstřelila dvě branky a je blízko k postupu do 3.kola.

106
    Začalo druhé prodloužení.

106
    ze hřiště odchází Filip Matoušek, přichází Csaba Biricz.

111
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Martin Fillo).

115
    K hostujícímu Davidu Krchovi se dostal odražený balón na hranici velkého vápna. Záložník Příbrami okamžitě střílel, ale jeho skákavou střelu k tyči skvěle vyráží Lukáš Brych.

116
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Stefan Fedak).

120

Dlouhé pohárové utkání mezi Domažlicemi a Příbramí je u konce! Domácí Jiskra si na domácí Střelnici poradil s druholigovým celkem 2:0 po prodloužení. Brankami v první polovině prodloužení rozhodli Mužík a Rychnovský. Následné snažení hostujícího celku bylo marné a tak se z postupu do 3.kola MOL Cupu radujou Domažlice.

To je pro dnešek vše! Užijte si zbytek středeční večera a u dalších textových přenosů naviděnou. (19:44:20)