Fiorentina – Lecce 2:2 (kon.) | Juventus – Bologna 1:1 (kon.) | Lazio – CFC Janov 0:1 (kon.)
Neapol – Sassuolo 2:0 (kon.)
ACF Fiorentina
2:2 (2:0)
US Lecce
cz Nedeľa 27.08.2023, 18:30 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Talianska Seria A • 2. kolo

To je pro dnešek zceka vše! Děkuji vám za vaši pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (20:45:27)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:15.

Zajímavé utkání 2.kola Serie A mezi Fiorentinou a Lecce je u konce. Zápas skončí spravedlivou remízou 2:2.
    První půle ale remízovému utkání neodpovídala, jelikož hned v 3.minutě otevřel skóre domácí González. Fialky poté byly stále aktivní a také přišla odměna v podobě druhého gólu, když se prosadil Duncan. Ten samý hráč mohl zvýšit na rozdíl tří branek, ale trefil pouze tyč.
    Ve druhé půli převzalo otěže urkání Lecce, které rychle po pauze snížilo díky krásné brance Rafíi. Utkání se povedlo srovnat hlavou střídajícímu Krstovičovi. Následně se v posledních minutách utkání dostalo do tlaku Lecce, ale se všemi náznaky šancí si dokázalo poradit.

90+9

90+8
    Jeden z posledních centrů domácích je moc přetažen a vypadá to, že dnešní duel skončí dělbou bodů.

90+7
    Aktivní Dodô se probojoval až do vápna, jenže v klíčové fázi si moc předkopl balón a centruje až za brankovou čárou.

90+6
    Dodô se snažil na pravé straně ocentrovat na přední tyč, zde ale byla připravena pohotová obrana.

90+5
    Pro Lecce probíhají krušné chvilky, když je domácí fialky zavírají na útočné polovině.

90+4
    Brekalo se tentokrát uvolnil na levé straně a vyslal přesný centr na Christiana Kouamého, který přeskočil obránce a hlavou mířil na zadní tyč. Pokus ale těsně minul brankovou konstrukci.

90+3
    Brekalo se snažil se vší snahou dostat přes pevnou obranu, jenže se mu to nedaří.

90+2
    Na závěr zápasu se nám mírně přiostřuje, když křížek mezi sebou měli dva protihráči. Hlavní sudí ale situaci uklidňuje.

90+1
    Domácí tým zavřel na útočné polovině svého soupeře. Tuto akci ale kazí dlouhým pasem Milenkovič.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Střídání v týmu US Lecce:
    ze hřiště odchází Lameck Banda, přichází Federico Di Francesco.

89
    Pro vrácenou hlavičku po dlouhé centru si bez větších problémů došel Falcone.

88
    Po útočné kombinaci domácího celku mohl chybičku využít hostující celek, ale Ramandi vyslal dlouhou průnikovou přihrávku.

87
    Brekalo se snažil dostihnout těžký dlouhý balón, ale pro jeho smůlu míří do zámezí.

86
    ze hřiště odchází Gabriel Strefezza, přichází Alexis Blin.

85
    Rozehraná standartka nadělala Christensenovi problémy, ale přeci jen v pádu vyráží do bezpečné zóny.

Matyáš Kotlan

Góly: 3. N. González (Duncan), 25. Duncan (Arthur) – 49. Rafia (Banda), 75. Krstović (Banda)

Karty:   60. Lu. Martínez (FIO) – 15. Pongračić (LCC), 54. Gendrey (LCC), 63. Dorgu (LCC)

ACF Fiorentina: Christensen – Dodô, Milenković, Lu. Martínez, Parisi – Arthur (72. Mandragora), Duncan (83. Infantino) – N. González, Bonaventura (C) (83. Kouamé), Sottil (65. Brekalo) – Beltrán (65. Nzola).
    Náhradníci: P. Terracciano, Martinelli – Biraghi, Ranieri, Mina, Kayode, Comuzzo, Kokorin, Amatucci.

Tréner: Vincenzo Italiano

US Lecce: Falcone – Gendrey, Pongračić, Baschirotto, Gallo (46. Dorgu) – Rafia (72. Krstović), Ramadani, Gonzàlez (46. Kaba) – Almqvist, Strefezza (C) (86. Blin), Banda (90. Di Francesco).
    Náhradníci: Brancolini, Borbei – Venuti, Smajlović, Dermaku, Maleh, Helgason, Berisha, Corfitzen, Burnete.

Tréner: Roberto D'aversa

Rozhodca: Ferrieri Caputi – Meli, Alassio