Raków – Kodaň 0:1 (kon.) | Rangers – Eindhoven 2:2 (kon.) | Antverpy – AEK Atény 1:0 (kon.)
Raków Częstochowa
0:1 (0:1)
FC Kodaň
cz Utorok 22.08.2023, 21:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • Liga majstrov (predkolá) • Play-off

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:0. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 8:7. (22:58:01)

90+5

90+4
    Žlutá karta pro tým FC Kodaň (Elias Jelert).

90+3
    Hostující Jelert uvede míč do hry a nutno poznamenat, že příliš nepospíchá.

90+3
    Mnoho času už v tomto zápase neuvidíme, domácí jsou sice aktivnější, ale zatím na vyrovnávající branku čekají.

90+2
    Domácí se pokoušeli dostat do střelecké pozice, ale pas před branku byl zblokovaný.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se nastaví.

89
    Žlutá karta pro tým FC Kodaň (Orri Óskarsson).

89
    Kodaň dokázala rychle přenést směr hry na útočnou polovinu, kde bude chtít co nejdéle kombinovat.

88
    Raków dál kombinuje na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet.

87
    Dostáváme se do posledních minut hry ve druhém poločase, domácí pokračují v aktivní hře.

85
    Plavšič hledal spoluhráče před brankou, ale jako první byl u míče brankář Kodaně, který jej ukryl do náruče.

85
    Tudor hledal spoluhráče před brankou, jeho nabídka do pokutového území nedošla přes obranu soupeře.

84
    obrázek hry je poslední minuty stejný, převahu mají domácí fotbalisté, ale nemohou přesněji zakončit.

82
    Zwolinski, nově příchozí muž, se nyní dostal do velké šance. Před brankou získal míč, ale nedokázal přesněji vypálit. Dobře si počínal brankář Kodaně.

80
    Střídání v týmu Raków Čenstochová:
    ze hřiště odchází Vladyslav Kochergin, přichází Ben Lederman,
    ze hřiště odchází Fabian Piasecki, přichází Lukasz Zwolinski,
    ze hřiště odchází Milan Rundiíč, přichází Srdjan Plavšič.

Střídání v týmu FC Kodaň:
    ze hřiště odchází Mohamed Elyounoussi, přichází Nicolai Boilesen,
    ze hřiště odchází Diogo Goncalves, přichází Christian Sorensen.

79
    Kittel se dopustil útočného faulu, následovat bude střídání.

79
    Domácí mají další šanci, po pravé straně se odehrála akce, jejímž výsledkem byl centr před branku.