Metz – Marseille 2:2 (kon.)
FC Metz
2:2 (0:1)
Olympique Marseille
cz Piatok 18.08.2023, 21:00 • Stade Saint-Symphorien, Méty • Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:12. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:9. (23:18:52)

Ve 2. kole končí zápas mezi FC Méty a Olympique Marseille za stavu 2:2, druhý poločas byl velmi bohatý na fotbalové momenty. Už v 52. minutě vstoupilo do utkání znovu VAR a Olympique nebyl uznán gól, díky předchozímu faulu na svého protihráče. O sedm minut později šel předčasně do kabin za tvrdý faul Lo. Hosté tak měli početní výhodu o jednoho hráče v poli navíc. V 65. se z vyrovnání radovali Méty po střele byl míč se štěstím tečován spoluhráčem a brankář na něj už nedosáhl. V 71. si domácí šli do vedení 2:1 po přesném zakončení od Mikautadze. Osm minut před koncem základní hrací doby srovnal krok Vitinha. Hlavní sudí ještě nastavoval 9. minut, ale to už nikdo nevyužil další trefou a tak souboj končí nerozhodným stavem.

90+10

90+7
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Alexandr Úkíddžá).

90+6
    Po centru hlavičkoval Aubameyang do spodního rohu,Úkíddžá mu radost překazil a vytáhl další pohotový zákrok.

90+5
    Harit dostal nahrávku od spoluhráče, zamířil na pravou stranu hodně nepřesně a hru tak získávají Méty.

90+3
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Malick Mbaye, přichází Koffi Kouao.

90+2
    Po odraženém míči vystřelil hráč hostí, jeho pokus však mířil hodně nepřesně a Úkíddžá nemusel zasahovat.

90
    Žlutá karta pro tým FC Méty (Malick Mbaye).

90
    Hlavní sudí nastavuje 9 min.

89
    Camara chtěl projít přes hráče, ale přitom fauloval.

88
    Třetí roh v krátkém časovém období, obrana byla pozorná.

86
    Další kop od rohového praporku pro hráče v bílém, rozehrávka na krátko nezabrala.

85
    Žlutá karta pro tým Olympique Marseille (Jordan Veretout).

85
    Olympique si vybojoval další roh, ale šance z něj tentokrát nepřišla.

84
    ze hřiště odchází Georges Mikautadze, přichází Benjamin Tetteh,
    ze hřiště odchází Cheikh Tidiane Sabaly, přichází Habib Maïga.
    82. VITINHA - 2:2

82
    Marseille právě vstřelilo branku! A je tu další změna skóre, je vyrovnáno na 2:2. Po pěkném balónu se přesným zakončením po zemi k pravé tyči prosadil VITINHA.

81
    Mikautadze se po individuální akci dostal k zakončení, ale lehčí střelu Lopéz bez problémů chytá.