Ukrajina – Sparta Praha 3:2 (1:0 po s.n.) | Salzburg – K. Vary 1:7 (kon.) | Třinec – HS Riga 1:5 (kon.)
Davos – Vítkovice 5:4 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Salzburg – Hradec Králové 1:3 (kon.)
Sparta Praha – HS Riga 1:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 10:6 (kon.) | Třinec – HC Slovan 4:0 (kon.)

Davos právě vstřelil branku!
    NAEL HUNZIKER ještě dává Davosu naději na vyrovnání!

58:14
    Ještě jedna šance pro Davos? Jakub Wališ inkasuje dvě minuty za podražení.

53:34
    Rafael Maron komplikuje svému týmů snahu za vyrovnáním. Dvě minuty, hákování.
    53:12 HUNZIKER - 1:5

53:12
    Davos ještě křesá z úplné nouze poslední naději. Autorem branky je NAEL HUNZIKER.
    46:14 STUDNICKÝ - 1:4

46:14
    Hradec právě vstřelil branku!
    Tady to vypadá, že je rozhodnuto. KAREL STUDNICKÝ vjel do útočného pásma a v rychlosti vypálil zápěstím. Hradec vede o tři góly.
    Asistence: Václavíček

45:38
    Přesilovka pro Hradec.

39:58
    Mountfield držel puk prakticky celou přesilovku, ze které zbývá odkrojit devět vteřin. Přesto se vydal na útěk na hradeckou bránu Nino Schoch, pokusil se o bekhendovou kličku, ale nedotáhl svou akci do zdárnému konce.

38:10
    Rafael Maron podražit soupeře a jde na trestnou lavici.
    33:52 VÍTEK - 1:3

33:52
    Mountfield svou převahu přetavil v další gól. TOBIÁŠ VÍTEK obraz v útočném pásmu soupeře o puk, vybruslil si na střed kluziště a zavěsil.
    31:37 BRZÁK - 1:2

31:37
    FILIP BRZÁK vybojoval kotouč, otočil se s ním a vypálil přesně. Hradec poprvé v utkání vede.
    Bez asistence.

25:03
    Davos hrál v šesti, na trestnou lavici spěchá Bartulis.

23:44
    Jan Pánek to teď se svým důrazem trochu přehnal a nechal se vyloučit na 2 minuty za hrubost.
    16:51 FROLÍK - 1:1

16:51
    Nakonec Mountfield přetavil územní převahu ve vyrovnávající gól. Krásnou střelou do horního růžku se prosazuje FILIP FROLÍK.
    Asistence: Pánek

04:45
    Přesilovka pro Davos.
    00:17 SCHOCH - 1:0

00:17
    To je nástup! NINO SCHOCH doklepává střelu Aebliho a Davos rychle vede!
    Asistence: Aebli

Rostislav Niedoba

Góly a asistencie: 1. Schoch (Aebli), 54. Hunziker, 60. Hunziker – 17. Frolík (Pánek), 32. Brzák, 34. Vítek, 47. Studnický (Václavíček)

HC Davos: Ruch (Steinmann) – Aebli, Brander, Eggenberger, Maron, Schneuwly, Wieser, Grünenfelder, Keppel, Aebli, Bartulis, Bock, Schena, Schoch, Simonet, Steiner, Volek, Wöcke, Balaz, Stejskal, Hunziker
    Mountfield HK: Záruba (Petřík) – Pavlík, Studnický, Janeček, Forejtek, Vencl, Wilczok, Wališ, Pánek – Hendrych, Vondruška, Vítek, Holoubek, Klíma, Šichan, Frolík, Polgar, Hornych, Václavíček, Brzák, Koklar.