Ukrajina – Sparta Praha 3:2 (1:0 po s.n.) | Salzburg – K. Vary 1:7 (kon.) | Třinec – HS Riga 1:5 (kon.)
Davos – Vítkovice 5:4 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Salzburg – Hradec Králové 1:3 (kon.)
Sparta Praha – HS Riga 1:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 10:6 (kon.) | Třinec – HC Slovan 4:0 (kon.)
    SKOROKHOD - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ukrajina.
    Autorem vítězné branky je DANIIL SKOROKHOD.

59:40
    Hlinka mohl rozhodnout, v brejku ale sparťanský útočník ztroskotal na brankáři Ukrajiny!
    53:43 CHAIKA - 2:2

53:43
    Ukrajina právě vstřelila branku!

Přesilovku Ukrajina rychle využívá a srovnává na 2:2. Vyraženou střelu Daniila Kuraieva si rychle našel ARTEM CHAIKA a z prostoru mezi kruhy napálil puk do sparťanské sítě. Asistence: Daniil Kuraiev

53:29
    Rozhodčí jako hlavního viníka označili Dufka, který se prezentoval zbytečným krosčekem. Sparta musí do oslabení.

44:42
    Hotsko neuspěl ani ve velké šanci, když u pravé tyče nepřehodil beton sparťanského brankáře.

38:32
    Nyní jde do tří Sparta. Na dvě minuty je vyloučen Adamec. Přestupek: podrážení.

37:06
    Sparta jde do čtyř, na dvě minuty za držení byl vyloučen Radoslav Cichoň, když chytal unikajícího soupeře.

36:19
    Kosarev před vlastní brankou sekl mezi nohy Trachtu a utkání pro něj končí. Sparta bude hrát dvojnásobnou přesilovku, pětiminutový trest za Kosareva odpyká Laktionov.

36:02
    Sparta si zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za krosček byl vyloučen Semen Stasiuk.

25:03
    Kosarev trefil u mantinelu do hlavy Trachtu, rozhodčí jej vyloučil na dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku. Výše trestu: 2 minuty.

23:05
    Ukrajinci se dostali do úniku, ale Laktionov neobelstil kličkou brankáře Sparty.

22:03
    Sparta bude hrát přesilovku, poté co Movchan podrazil zezadu hráče Sparty.

17:30
    Nahození Skorokhoda od modré čáry bylo tečováno před Tvrzníkem, puk se nakonec odrazil od tyče pražské branky.
    12:55 ŽUKOVSKÝ - 1:2

12:55
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pražané se znovu dostávají do vedení, když v útočném pásmu přečíslili soupeře, Čížek přihrál Matei Bolocanovi, ten od levého mantinelu pustil puk do středu hřiště na TIMOFEJE ŽUKOVSKÉHO, který si najel před brankou a střelou o pravou tyč poslal puk pod břevno! Asistence: Matei Bolocan, Jakub Čížek – 1:2.
    11:34 KOSAREV - 1:1

11:34
    Jak jednoduché je dát gól. Haponenko zpětnou přihrávkou rozjel rychlou kombinaci, která skončila po přihrávce Kuraieva střelou MYKOLY KOSAREVA od modré čáry. Puk dostal velmi dobrou rychlost a zamířil k tyči, kam brankář Tvrzník nedosáhl.

06:41
    Přesilovka Sparty se dlouho nehrála, Matei Bolocan krosčekoval soupeře a vyrovná tím počet hráčů na ledě. Hráč Sparty inkasoval dvouminutový trest.

06:16
    Ukrajincům se na trestné lavici asi líbí. Na dvě minuty byl vyloučen Oleksandr Petukhov, který vyhodil puk na tribunu.
    05:38 ČÍŽEK - 0:1

05:38
    To bylo rychlé využití. Trachta vyhrál buly, posunul puk na modrou čáru, odkud Dufek přihrál na pravou stranu JAKUBU ČÍŽKOVI, který se opřel do puku a napálil jej do horní poloviny branky! Asistence: Adam Dufek, Tadeáš Trachta – 0:1.

05:31
    A další faul hráčů v modrých dresech, konkrétně se provinil Naumenko, který podrazil Adamce.

03:19
    Další vyloučení na ukrajinské straně. Za podražení míří na trestnou lavici Daniil Kuraiev.

01:04
    Po přihrávce Cichoně od levého mantinelu střílel z mezikruží Matei Bolocan. Jeho prudká střela se odrazila od pravé tyče zpět k ukrajinskému brankáři.

00:28
    Kosarev zahákoval ujíždějícího Sparťana na ukrajinskou branku a Sparta si zahraje dvouminutovou přesilovku.

Igor Mainka

Góly a asistencie: 12. Kosarev (Kuraiev, Haponenko), 54. Chaika (Kuraiev), rozh. náj. Skorokhod – 6. Čížek (Dufek, Trachta), 13. Žukovský (M. Bolocan, Čížek)

1:0   Žukovský (SPA)

Ukrajina: Naboichenko (Chagarovsky) – Stasiuk, Kosarev, Petrov, Koval, Marintsev, Stupnitskyi, Petukhov – Laktionov, Naumenko, Zhovtiak, Panchenko, Chaika, Movchan, Hotsko, Tomanyshyn, Skorokhod, Haponenko, Kuraiev, Chyhyryk.
    HC Sparta Praha: Tvrzník (Hanousek) – Cichoň, T. Bolocan, J. Novák, Hoznourek, Vejvoda, Dufek, Nedvěd – Adamec, Trachta, Žukovský, F. Novák, Nestrašil, Novotný, Prikhodko, Volodin, Hlinka, Čížek, Pojkar, Popovyč, M. Bolocan.