Kolumbia – J. Kórea 2:0 (kon.) | N. Zéland – Filipíny 0:1 (kon.) | Švajčiarsko – Nórsko 0:0 (kon.)
Švajčiarsko
0:0 (0:0)
Nórsko
cz Utorok 25.07.2023, 10:00 • Waikato Stadium, Hamilton • Majstrovstvá sveta žien • Skupina A

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a zase někdy na počtenou! (11:59:32)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 11:8.

Zápas končí! Norky stále na turnaji nedokázaly vsítit branku a dnes se rozcházejí s týmem Švýcarska 0:0. V úvodním poločase nedokázaly skórovat ani Bachmannová, ani na druhé straně Eikelandová či Haugová, jejíž hlavičku vyrazila kvalitním zákrokem brankářka Thalmannová. A když se neprosadila ani Crnogorčevićová, první poločas skončil bez branek. Do druhého poločasu vstoupily aktivněji Norky, ale v jejich největší šanci ztroskotala Haaviová na brankářce Švýcarska. V 75. minutě pak gólmanka Thalmannová vyrazila i dvojšanci Norek na rohový kop. A když zajímavě rozjetou švýcarskou akci v nastavení přerušil ofsajd, skončil zápas za bezbrankového stavu.

90+5

90+5
    Dlouhý nákop Norek skončil až v náručí brankářky Thalmannové, dnešní zápas skončí 0:0.

90+4
    Zajímavě rozjetou švýcarskou akci zastavuje ofsajd.

90+3
    Střídání v týmu Švýcarsko:
    ze hřiště odchází Ramona Bachmannová, přichází Marion Reyová.

90+3
    Centrující Crnogorčevićová hledala ve vápně Bachmannovou nebo Mauronovou, brankářka Mikalsenová ale úspěšně zasáhla.

90+2
    Ale kapitánka Norek Mjeldeová kazí jednoduchou přihrávku, Norky tak o míč přichází.

90+2
    Švýcarské hráčky opustily hrací plochu i s míčem, míč získávají zdarma Norky.

90+1
    Hlavní rozhodčí Frappaartová nastavuje k devadesáti minutám další čtyři minuty.

90
    Na konci 90. minuty stále probíhá kombinace švýcarského celku.

90
    Švýcarky vhazují na levé straně.

89
    ze hřiště odchází Seraina Piubelová, přichází Meriame Terchounová.

88
    Střídání v týmu Norsko:
    ze hřiště odchází Thea Bjeldeová, přichází Marit Bratberg Lundová,
    ze hřiště odchází Vilde Böe Risaová, přichází Ingrid Engenová.

87
    Piubelová přihrála Crnogorčevićové, která střílela, s její slabou střelou ale brankářka Norek neměla problém.

86
    Střela Graham Hansenové přeletěla zeď i branku, takže se chystá odkop od švýcarské branky.