Belgicko – Česko 2:9 (kon.) | Veľká Británia – Česko 2:6 (kon.)
Veľká Británia
2:6 (1:1, 1:5)
Česko
cz Nedeľa 23.07.2023, 18:00 • Charleroi, Belgie • Majstrovstvá Európy v inline hokeji U19
    36:07 ŽMOLA - 2:6

36:07
    Česko právě vstřelilo branku!
    A opět branky slepujeme! Perfektní individuální akci proměnil JAKUB ŽMOLA!
    34:54 DUNDA - 2:5

34:54
    Teď už je hotovo definitivně, poslední hřebíček do britské rakve zatloukl DANIEL DUNDA!
    24:18 ŽMOLA - 2:4

24:18
    A je tu další gólová radost! Mezeru ve zdánlivě neprodyšném Miksiewiczovi dokázal tentokráte najít JAKUB ŽMOLA. Asistence: Lukáš Novák.
    22:59 DOBNER - 2:3

22:59
    MIROSLAV DOBNER ranou pod víko zajišťuje famózní obrat! Začátek druhého poločasu je pořádně divoký, český tým každopádně poprvé v zápase získává zasloužené vedení! Asistence: Filip Žaba.
    22:21 NOVÁK - 2:2

22:21
    A je zase vyrovnáno! Parádní ranou po zemi se prosazuje LUKÁŠ NOVÁK. Asistence: Václav Komínek.
    20:53 COVEY - 2:1

20:53
    Velká Británie právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JOSEPH COVEY, který se dokázal několikrát za sebou nejrychleji zorientovat v poměrně chaotické situaci před Hejpetrem a hned v úvodu druhého poločasu zmrazil úsměvy na našich rtech. Asistence: Alexander Rushby.
    19:51 ŠIMEK - 1:1

19:51
    Perfektní závěr prvního poločasu zajišťuje bleskovou akcí po vyhraném buly ve vlastní třetině vyrovnávací brankou PAVEL ŠIMEK! Asistence: Adam Hamrla.
    12:37 RUSHBY - 1:0

12:37
    Autorem branky je ALEXANDER RUSHBY, který se prosazuje zásluhou parádního individuálního nájezdu zakončeného precizním mícháním a forhendovou ranou do odkryté branky.

Tadeáš Rulf

Góly a asistencie: 13. Rushby, 21. Covey (Rushby) – 20. Šimek (Hamrla), 23. Novák (Komínek), 23. Dobner (Žaba), 25. Žmola (Novák), 35. Dunda, 37. Žmola

Veľká Británia: Miksiewicz (Ballinger) – Sweenie-Fuller, Davies, Bonn, Rushby, Brammer (A), Dixon, Matthew, Covey, Coote, Harper, Tombs (C), Somerton (A), Hopcroft.
    Česko: Hejpetr (Lequin) – Šimek (C), Dobner, Hanák, Vosmík, Zdeněk (A), Komínek (A), Novák, Žmola, Beran, Hamrla, Dunda, Žaba.

Rozhodca: Robi Engler, Alejandro Pablos de Herrero