Kanada – USA 3:6 (kon.) | Švajčiarsko – Veľká Británia 7:0 (kon.) | Česko – Slovensko 2:1 (po pr.)
Česko
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Slovensko
cz Nedeľa 02.07.2023, 18:00 • Home Credit Arena • Majstrovstvá sveta hráčov do 23 rokov • Finále
    51:22 Nicolas LANGR - 2:1

51:22
    Česko právě vstřelilo branku!
    Nahození od modré čáry vykopl Balogáč jen před sebe, kde hlídkoval NICOLAS LANGR, jenž si povyběhl více do úhlu a po zemi uklidil balonek do sítě!

47:15
    Kolenčík chtěl na zadní tyči najít nabíhajícího soupeře, který by mohl dorážet do prázdné branky, ale na poslední chvíli zasáhl skluzem Kucharčík!

44:21
    Nečekaná rána Macháčka z nulového úhlu propadla za Balogáčova záda, kde se po odrazu od tyčky míček válel na brankové čáře! Na poslední chvíli zasáhl jeden ze slovenských obránců, který balonek uklidil pod beton slovenského gólmana.

43:10
    Vyloučení v týmu Slovensko:
    Igor Polák nevybíravě seslal Jágra k zemi a odpyká si na trestné lavici 2 minuty za podražení.

42:31
    Unikající Čejka si Balogáče skvěle položil, jenže slovenský gólman předvedl ještě lepší zákrok vyrážečkou!

39:59
    Mezi kruhy vyplaval volný Straka, do jehož rány zápěstím na poslední chvíli skočil Čejka!

39:33
    Vyloučení v týmu Česko:
    Martin Stupka sestřelil u mantinelu Poláka a dostává 2 minuty za vražení na hrazení.

35:42
    Pisarovič dostal krásnou zadovku, ale z mezikruží míjí prostor mezi třemi tyčemi!

34:08
    Korbáš, Hryzák a Straka dokonale rozložili českou obranu, jenže poslední jmenovaný místo střely z levého kruhu jen promáchl!

31:01
    Jenčuš málem ranou ze středového kruhu překvapil Foršta! Český gólman na poslední chvíli nepříjemnou střelu vykopl.

27:13
    Lukáš Lhota upláchl podél střídaček, v samostatném nájezdu ale Forsbergovu kličku neproměňuje!

26:52
    Unikající Čejka vyslal na zadní tyč krásou žabičku pro Licka, proti kterému se stihl Balogáč velmi rychle přesunout.

24:03
    Lhota unikl dvojici soupeřů, jenže přihrávku z brankové čáry nasměroval pouze do nohy blokujícího obránce.

21:22
    Milan Teinitzer v rychlostním souboji poslal Pisaroviče k zemi, za což dostává 2 minuty na trestné lavici – za nedovolené bránění.

19:57
    Z ničeho nic se na levém kruhu ocitl osamocený Laurinc, ale z vyložené pozice branku přestřeluje!

16:38
    Samuel Kucharčík si proti Gajdošovi pomohl nedovoleně a dostává 2 minuty za držení hole.

13:46
    Závar před Balogáčem ustál hostující gólman i bez pokleku a neortodoxním zákrokem vykopává balonek do rohu.
    11:11 Nicolas LANGR - 1:1

11:11
    Přesilovka využita! NICOLAS LANGR dostal na pravém kruhu krásnou přihrávku na střelu z první, kterou zamířil těsně nad betonem Balogáče přesně na zadní tyč. Asistence: Jan Čejka a Lukáš Lhota.

10:26
    Nicolas Jenčuš – 2 min., držení.

04:38
    Laurinc dostal zpoza branky krásnou přihrávku do slotu, jenže do střely mu skočil jeden ze slovenských beků!
    03:20 Martin ZUMMER - 0:1