Zlín – Žilina sk 2:2 (kon.) | Dunajská Streda – Rapid Buk. sk 1:1 (kon.) | Příbram – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Michalovce – Humenné 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Vlašim 1:2 (kon.) | Jablonec – Karkonosze 5:2 (kon.)
Košice – Ružomberok 2:3 (kon.) | Plzeň – Táborsko 8:2 (kon.) | Ostrava – Myjava sk 8:1 (kon.)
Hr. Králové – Vyškov 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Považská Bystrica 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Trnava sk 1:1 (kon.)
FC Zlín
2:2 (1:0)
MŠK Žilina
Streda 28.06.2023, 11:00 • Zlín - Vršava • Prípravný zápas
    71. Tom Slončík (ZLN) - 2:2

71
    Zlín dal gól! Začíname odznova. Dvadsať minút pred koncom si TOM SLONČÍK spracoval loptu v šestnástke Žiliny, otočil sa s loptou a zakončením pod brvno nedal Badžgoňovi šancu.
    60. ??? (ZIL) - 1:2

60
    Žilina dala gól! Parádna otočka za 11 minút. TIMOTEJ JAMBOR ťažil z práce spoluhráča na hranici šestnástky a prízemnou ranou prekonal brankára!
    49. Ján MINÁRIK - 1:1

49
    Žilina dala gól! Je vyrovnané! S kompletne vymenenou jedenástkou na druhý polčas hostia vyrovnávajú po rohovom kope. Center na prednú tyč bol predĺžený na zadnú, kde si domáci nedali pozor na JÁNA MINÁRIKA.
    23. Adam Číž (ZLN) - 1:0

23
    Zlín dal gól! Akcia po pravej strane slávi úspech. Vyšachovanie obrany súpera, prihrávka pred prázdnu bránu a Adam Číž otvára skóre.