Portugalsko – Belgicko 2:1 (kon.) | Holandsko – Gruzínsko 1:1 (kon.) | Španielsko – Ukrajina 2:2 (kon.)
Chorvátsko – Rumunsko 0:0 (kon.)
Chorvátsko
0:0 (0:0)
Rumunsko
cz Utorok 27.06.2023, 20:45 • Steaua Stadion Ghencea, Bukurešť • Majstrovstvá Európy U21 • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:38:28)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 12:10.

Je konec. Chorvatsko remizovalo s Rumunskem 0:0.
    Ve 23. minutě měl největší šanci Rumunska Octavian Popescu, ale Pandur předvedl skvělý zákrok. Ve 37. minutě si Chorvati vytvořili tři šance, ale ani jedna neskončila brankou. Druhá půle dlouho nic nepřinášela, ovšem ke konci zápasu si Chorvatsko vytvořilo plno šancí. Především v závěru utkání se Frigan a také Šego ocitli v obrovských příležitostech, ale Ștefan Târnovanu předvedl skvělé zákroky.

90+2

90+2
    Následně se na druhé straně dostal ke střele Alexandru Pantea, ale jeho pokus letěl mimo tři tyče.
    90+1. Šego také nedokázal prostřelit skvělého Târnovana!

90+1
    Další obrovská příležitost pro Chorvaty! Po fantastické kombinaci se Michele Šego ocitl sám před brankářem, ale Ștefan Târnovanu předvedl další excelentní zákrok!

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
    90. Târnovanu nepropustil hlavičku Frigana!

90
    Matija Frigan si sběhl na centr z pravé strany, ale jeho hlavičku fantasticky vyrazil Ștefan Târnovanu!

89
    Střídání v týmu Rumunsko:
    ze hřiště odchází Alexandru Ișfan, přichází David Miculescu.

88
    Obě mužstva nyní hrají hodně dopředu a chtějí strhnout výhru na svou stranu.

86
    Chorvatsko sice získalo rohový kop, ovšem následně se Mauro Perković dopustil faulu na brankáře a uviděl žlutou kartu.
    84. Střela Fruky byla sražená!

84
    Toni Fruk dostal skvělou přihrávku od Baturiny na pravou stranu, ale jeho přízemní střelu srazil rumunský obránce do zámezí!

83
    Rumuni přečetli kombinaci soupeře, ovšem následný brejk zkazili a Chorvaté jdou rychle dopředu.

81
    Domácí se dostali dopředu po pravé křídle, ale míč z kopačky Frigana skončil pouze v zámezí.

80
    Jurica Pršir se dostal do zakončení po centru ze strany, ale minul odkrytou bránu soupeře.