Fiorentina – West Ham 1:2 (kon.)
ACF Fiorentina
1:2 (0:0)
West Ham United
Streda 07.06.2023, 21:00 • Fortuna Arena, Praha • Európska konferenčná liga • Finále
    90. Jarrod BOWEN - 1:2

90
    West Ham právě vstřelil branku!
    Gól, který West Hamu s největší pravděpodobností zajistí vítězství v Evropské konferenční lize! Lucas Paquetá geniální přihrávkou vysunul JARRODA BOWENA, který pádil sám na gólmana. Pietro Terracciano si sice na balón sáhl, ale vytěsnit jej nedokázal, takže Bowen je hrdinou. 1:2. Asistence: Lucas Paquetá.
    67. Giacomo BONAVENTURA - 1:1

67
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Během pár minut je vyrovnáno! Nicolás González vyhrál hlavičkový souboj a míč posunul na GIACOMA BONAVENTURU. Středopolař Fiorentiny nebyl v ideální pozici, ale i okolo tří hráčů West Hamu si poradil a vystřelil. Jeho rána zamířila přesně k zadní tyči, Alphonse Aréola se natahoval marně. 1:1. Asistence: Nicolás González.
    62. Saíd BENRAHMA - 0:1

62
    Obrovská radost mezi fanoušky anglického týmu! Míč si postavil na penaltový puntík SAÍD BENRAHMA, který měl zhruba minutu na to, aby si rozmyslel, jak se šancí naloží. Nakonec míč poslal pod horní tyč poměrně důrazně, Pietro Terracciano skočil na pravou stranu ze svého pohledu, tudíž byl bez šance. 0:1.