Jablonec – Ostrava 1:1 (kon.) | Teplice – Zlín 2:1 (kon.) | Brno – Pardubice 0:2 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (1:0)
FC Baník Ostrava
cz Nedeľa 14.05.2023, 15:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA - Skupina o udržení • 2. kolo
    51. CADU - 1:1

51
    Baník právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Baníku vyšel vstup do druhého poločasu dnešního souboje! Plavšič udržel pro Baník odražený míč, z levé strany odcentroval do vápna, kde po vyhraném souboji Davida Buchta propadl míč před malé vápno a CADU pohotově překonal Hanuše!
    35. Jan CHRAMOSTA - 1:0

35
    Jablonec právě vstřelil branku! Jablonec se deset minut před odchodem do kabin dostává do vedení! K penaltě se postavil JAN CHRAMOSTA a střelou pod břevno otevřel skóre!

Tomáš Kubečka

Góly: 35. Chramosta (pen.) – 51. Cadu (Buchta)

Karty:   78. Jovović (JAB) – 90+2. Šehić (OVA)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:9. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:11.
    FK Jablonec: Hanuš – Štěpánek, Král, Martinec – D. Souček, Šulc, Hübschman, Považanec, Černák (64. Jovović) – Sejk (90+3. Ikaunieks), Chramosta (84. Patrák).
    Náhradníci: Surovčík – Heidenreich, Surzyn, Akpudje.

FC Baník Ostrava: Letáček – Sanneh (84. Jaroň), Bitri, Pojezný, Fleišman – Kaloč – Cadu, Mišković, Buchta (70. Kuzmanović), Plavšić (77. Šehić) – Mu. Tijani (70. Almási).
    Náhradníci: M. Hrubý, Laštůvka – Smékal, Svozil, Holaň.

Rozhodca: Hocek – Paták, Celetka