Manchester City – Sheffield Utd. 3:0 (kon.)
3:0 (1:0)
Sheffield United
Sobota 22.04.2023, 17:45 • Wembley Stadium, Londýn • FA Cup • Semifinále

90+3
    V druhom polčase už Sheffield United nestíhal držať krok so svojím favorizovaným súperom a po ďalších dvoch góloch Riyada Mahreza zo 61. a 66. minúty už bolo o výsledku prakticky rozhodnuté.
    Manchester City tak postupuje do finále, kde sa stretne s víťazom zápasu Manchester United-Brighton. (19:38:03)

90+2
    Manchester City kopal rohový kop, ktorý však zakončením neskončil.

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Rýchla kombinácia hráčov Manchestru skončila u Juliana Alvareza, ktorý svoju strelu poslal tesne vedľa tyčky.

87
    Po centri Ndiayeho lopta skončila mimo hracej plochy a nasledovať bude odkop od brány.

86
    Chris Basham po súboji spadol v šestnástke, no rozhodca tento zákrok ako nedovolený neposúdil a penalta tak z toho nebude.

84
    Strelecky sa pokúsil presadiť Alvarez, no jeho koncovka mieri mimo brány.

83
    Palmerovu zaujímavú prihrávku do pokutového územia nakoniec odpratal jeden z obrancov Sheffieldu.

82
    Striedanie v tíme Manchester City:
    z ihriska odchádza Silva, prichádza Lewis.

79
    Hráči oboch tímov už hrajú v pomalšom tempe a vzhľadom ku stavu sa už bude zápas pravdepodobne iba dohrávať.

76
    Striedanie v tíme Sheffield United FC:
    z ihriska odchádza Baldock, prichádza Bogle,
    z ihriska odchádza Ahmedhodzic, prichádza Coulibaly.

75
    z ihriska odchádza Gundogan, prichádza Phillips.

z ihriska odchádza Berge, prichádza Basham.

74
    Oliver Norwood fauloval zozadu Palmera a dostáva tak žltú kartu.

74
    Pri napádaní súperovej rozohrávky fauloval Foden. Rozohrávať tak bude Sheffield.

72
    Akcia Sheffieldu končí po ofsajde Sharpa.

69
    z ihriska odchádza Grealish, prichádza Palmer,
    z ihriska odchádza Haaland, prichádza Foden.

67
    z ihriska odchádza Fleck, prichádza Sharp.
    66. Mahrez (MAC) - 3:0

66
    Manchester City dal gól!
    RIYAD MAHREZ dostal od Grealisha skvelú prihrávku do stredu pokutového územia a strelou z prvej prekonal brankára Foderinghama. Ten si síce na loptu siahol, no nedokázal ju vytlačiť mimo brány.