2:0 (1:0)
Maroko
cz Štvrtok 06.04.2023, 20:30 • Letní stadion, Chomutov • Ženská reprezentácia

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:0. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9. (22:26:13)

Je konec! Česko nakonec v přípravném duelu poráží Maroko 2:0. První šanci měla ve 26. minutě Szewieczková, ale orazítkovala tyč. Smůlu si vynahradila v závěru poločasu, kdy z dorážky otevřela skóre. Pět minut po změně strn hrozila Pochmanová, ale z malého vápna minula prázdnou branku. V 73. minutě se ale parádní ránou podruhé v duelu prosadila Tereza Szewieczková. Další šanci měla Pochmanová, která z voleje minula horní roh a Khýrová o dvě minuty později trefila blokující soupeřku.

90+3

90+2
    Češky si v závěru utkání s přehledem hlídají své vedení. Dlasková potáhla míč vpřed po pravé straně a získala vhazování.

90
    Nastavují se tři minuty!

89
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Šlajsová, přichází Dlasková.

88
    Šlajsová vhazovala na pravé straně, nicméně její pobídka skončila u soupeřky v červeném.

87
    Češky se vydaly vpřed po levé straně, ale ani další nákop neskončil na kopačkách někoho v bílém dresu.

86
    Žufánková se z levé strany snažila probít do pokutového území, ale klička na střed hrací plochy se jí nepovedla.

85
    Khýrová kouzlila s míčem na levé straně, ale přesto dokázala přesně rozehrát. Obrana Maroka už Češky příliš nenapadá.

83
    V další obrovské šanci se zjevila Khýrová, která dostala přihrávku před malé vápno, ale trefila blokující soupeřku!

82
    Redouaniová chtěla zrychlit rozehrávku Maroka, ale její pobídku na polovině hřiště vystihla Khýrová.

81
    Česko zahrávalo další rohový kop. Do odraženého míče se opřela Pochmanová, ale její dělovka těsně minula horní roh!

80
    O míč bojovala Žufánková, ale M´rabetová jí nedala moc prostoru a odstavila českou fotbalisku od míče.

79
    Rozhodčí si musela něco vysvětlit s Pěčkovou. Polská sudí si sjednala respekt a může se pokračovat ve hře.