Philadelphia – Carolina 4:5 (po pr.) | Florida – NJ Devils 4:2 (kon.) | Tampa Bay – Montreal 5:3 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:5 (3:4 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 6:0 (kon.) | LA Kings – Vancouver 2:3 (0:2 po s.n.)
Calgary – Dallas 5:6 (po pr.) | Arizona – Chicago 4:2 (kon.) | San Jose – NY Islanders 1:4 (kon.)
Buffalo – Boston 0:7 (kon.) | Minnesota – Washington 5:3 (kon.) | Vegas – Columbus 7:2 (kon.)

3. Barrett Hayton (ARI) 1+0 (06:05:15)

Arizona sice dvakrát s Chicagem prohrávala, ale nakonec potvrdila domácí neporazitelnost z posledních týdnů a vyhrála před svým publikem pošesté v řadě! Coyotes se za stavu 1:2 dokázali zmobilizovat, ve 46. minutě vyrovnal Keller a když už to vypadalo, že by duel mohl dospět až do prodloužení, přišel v 57. minutě úder z hole Välimäkiho. Vítězství poté jistil střelou do prázdné brány ještě Maccelli.

59:54
    Ještě zakázané uvolnění Arizony.

59:35
    Chicago znovu hraje bez brankáře, už ale reálně asi ani hosté nepomýšlí na možné vyrovnání.
    59:21 Matias MACCELLI - 4:2

59:21
    Arizona právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! MATIAS MACCELLI si počkal na útočné modré na přihrávku a posílá puk do prázdné brány Chicaga. Asistence: Jack McBain, Janis Moser.

58:59
    Chicago sice vybojovala puk a dlouho kombinovalo v útočném pásmu, ale nedokázalo vůbec ohrozit branku Prosvetova.

58:15
    Chicago bojuje o puk v útočném pásmu a využívá toho k odvolání brankáře!

57:35
    Arizona, která útočí na šesté domácí vítězství v řadě, se snaží držet soupeře mimo své pásmo. Prozatím se to domácím daří.
    56:48 Juuso VÄLIMÄKI - 3:2

56:48
    Rozhodčí signalizoval, že bude vylučovat na straně Chicaga. K vyloučení ale nakonec nedojde! Arizona totiž využila výhodu a poprvé v utkání jde do vedení! JUUSO VÄLIMÄKI přetavil křižnou přihrávku z levé strany v protečování puku za záda brankáře Stalocka. Asistence: Clayton Keller, Nick Schmaltz.

56:00
    Hlavní rozhodčí přerušuje hru. Naznačuje hraní puku vysokou holí. Komerční pauza.

55:54

55:39
    Reichelova střela se odráží od Prosvetova, který ani nevěděl, kde má puk.

55:11
    Crouse vyrazil v oslabení do útoku po levém křídle, ale zastavil ho vracející se Kurashev.

54:40
    Hosté museli kvůli postavení mimo hru vyklidit útočné pásmo. Arizona, která byla u puku, toho využila k trochu pošetření času a následnému vyhození přes všechny čáry.

54:21
    Nemeth zblokoval ránu Katchouka a následně vyhazuje puk přes všechny čáry.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 38. Hayton (Keller, Välimäki), 46. Keller (Välimäki, Boyd), 57. Välimäki (Keller, Schmaltz), 60. Maccelli (McBain, Moser) – 1. Khaira (Tinordi, Katchouk), 45. C. Jones

Arizona Coyotes: Prosvetov (Ingram) – Välimäki, Kesselring, Moser, Nemeth, Mackey, Söderström – Keller (A), Hayton, Schmaltz – Maccelli, McBain, Crouse (A) – B. Ritchie, Fischer (A), Boyd – Kassian, Dauphin, O'Brien.
    Tréner: André Tourigny

Chicago Blackhawks: Stalock (Chudobin) – S. Jones (A), C. Jones, Tinordi, Murphy (A), Zajcev, Kaiser – L. Reichel, Kurashev, Athanasiou – T. Raddysh, T. Johnson (A), Dickinson – B. Robinson, Hardman, Entwistle – Khaira, Katchouk, Joe. Anderson.
    Tréner: Luke Richardson

Rozhodca: Rooney, Markovic – Flemington, Murchison