Monza – Cremonese 1:1 (kon.) | Salernitana – Bologna 2:2 (kon.) | Udinese – AC Miláno 3:1 (kon.)
AC Monza
1:1 (0:0)
US Cremonese
cz Sobota 18.03.2023, 15:00 • U-Power Stadium, Monza • Talianska Seria A • 27. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:00:52)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 12:12.

Je konec. Monza si nakonec s Cremonese rozdělila body po remíze 1:1. Domácí v první půli neproměnili hromadu šancí a v 61. minutě přišel šok, jelikož hosty poslal do vedení Ciofani. V 69. minutě ale srovnal Augusto. Následně už branka i přes další šance nepřišla.
    Monza remizovala s Cremonese 1:1.

90+6

90+5
    Valentin Antov uviděl žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

90+4
    Patrick Ciurria to zkusil z dálky, ale jeho pokus byl sražen a skončil v moci brankáře.

90+2
    Domácí zaváhali v rozehrávce, ale nakonec byl Michele Di Gregorio velmi rychle u odraženého míče.

90+1
    Centr z pravé strany skončil jen v náručí brankáře Marca Carnesecchiho, který rozhodně nikam nespěchá.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Andrea Colpani se dostal ke hlavičce, ale tu poslal pouze nad bránu soupeře.

88
    Domácí celek následně získal rohový kop, ale centr odvrátila obrana soupeře do bezpečí.

86
    Monza se nemůže vykombinovat ze své poloviny a zapojuje do rozehrávky také gólmana.

85
    Střídání v týmu US Cremonese:
    ze hřiště odchází Chalres Pickel, přichází Alex Ferrari.

84
    Cremonese nadále napadá rozehrávku soupeře hodně vysoko a to dělá Monze velký problém.

83
    Nakonec ale přichází jen ofsajd domácího hráče a po chvíli také Cyriela Desserse na druhé straně.

82
    Monza nyní kontroluje míč na kopačkách a snaží se vytvořit rozhodující útočnou akci.

81
    Střela domácího hráče z dálky letěla pouze nad svatyni soupeře.

80
    Zbývá posledních deset minut utkání a vše je otevřené. Cremonese trápí domácí celek a dostává se do střeleckých příležitostí.