Šprint mužov 10 km, Holmenkollen | Vítěz: Johannes Thingnes Bø (kon.) |
SuperG žien, Soldeu | Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) | | | SuperG mužov, Soldeu | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) |
Snowboardcross žen, Veysonnaz | Vítěz: Ch. Bankesová (GBR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Snowboardcross žen, Veysonnaz
Vítěz: Ch. Bankesová (GBR)
Jan Vojkůvka
Výsledky
Finále
1. Charlotte Bankesová (GBR)
2. Eva Adamczyková (CZE)
3. Josie Baffová (AUS)
4. Chloe Trespeuchová (FRA)
O 5. místo
5. Lindsey Jacobellisová (USA)
6. Brianna Schnorrbuschová (USA)
7. Stacy Gaskillová (USA)
8. Audrey McManimanová (CAN)
----------------------------------------
Semifinále
1/2
1. Charlotte Bankesová (GBR) Q
2. Chloe Trespeuchová (FRA) Q
3. Lindsey Jacobellisová (USA)
4. Stacy Gaskillová (USA)
2/2
1. Eva Adamczyková (CZE) Q
2. Josie Baffová (AUS) Q
3. Audrey McManimanová (CAN)
4. Brianna Schnorrbuschová (USA)
----------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Charlotte Bankesová (GBR) Q
2. Stacy Gaskillová (USA) Q
Jana Fischerová (GER) DNF
Sofia Belingheriová (ITA) DNF
2/4
1. Lindsey Jacobellisová (USA) Q
2. Chloe Trespeuchová (FRA) Q
3. Sophie Hedigerová (SUI)
4. Alexia Queyrelová (FRA)
3/4
1. Audrey McManinamová (CAN) Q
2. Brianna Schnorrbuschová (USA) Q
Lara Casanovová (SUI) DNF
Anouk Doerigová (SUI) DNF
4/4
1. Eva Adamczyková (CZE) Q
2. Josie Baffová (AUS) Q
3. Zoe Colombierová (FRA)
4. Francesca Gallinová (ITA)
Finále
1. Charlotte Bankesová (GBR)
2. Eva Adamczyková (CZE)
3. Josie Baffová (AUS)
4. Chloe Trespeuchová (FRA)
O 5. místo
5. Lindsey Jacobellisová (USA)
6. Brianna Schnorrbuschová (USA)
7. Stacy Gaskillová (USA)
8. Audrey McManimanová (CAN)
----------------------------------------
Semifinále
1/2
1. Charlotte Bankesová (GBR) Q
2. Chloe Trespeuchová (FRA) Q
3. Lindsey Jacobellisová (USA)
4. Stacy Gaskillová (USA)
2/2
1. Eva Adamczyková (CZE) Q
2. Josie Baffová (AUS) Q
3. Audrey McManimanová (CAN)
4. Brianna Schnorrbuschová (USA)
----------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
1. Charlotte Bankesová (GBR) Q
2. Stacy Gaskillová (USA) Q
Jana Fischerová (GER) DNF
Sofia Belingheriová (ITA) DNF
2/4
1. Lindsey Jacobellisová (USA) Q
2. Chloe Trespeuchová (FRA) Q
3. Sophie Hedigerová (SUI)
4. Alexia Queyrelová (FRA)
3/4
1. Audrey McManinamová (CAN) Q
2. Brianna Schnorrbuschová (USA) Q
Lara Casanovová (SUI) DNF
Anouk Doerigová (SUI) DNF
4/4
1. Eva Adamczyková (CZE) Q
2. Josie Baffová (AUS) Q
3. Zoe Colombierová (FRA)
4. Francesca Gallinová (ITA)
...
- 1. Charlotte Bankesová (GBR) 578 b
- 2. Chloé Trespeuchová (FRA) 510 b
- 3. Josie Baffová (AUS) 353 b
- 4. Eva Adamczyková (CZE) 312 b
- 5. Manon Petitová Lenoirová (FRA) 287 b
- 6. Lindsey Jacobellisová (USA) 237 b
- 7. Faye Guliniová (USA) 215 b
- 8. Alexia Queyrelová (FRA) 189 b
- 9. Jana Fischerová (GER) 166 b
- 10. Lea Castaová (FRA) 151 b
...
- 1. Charlotte Bankesová (GBR)
- 2. Eva Adamczyková (CZE)
- 3. Josie Baffová (AUS)
- 4. Chloé Trespeuchová (FRA)
- 5. Lindsey Jacobellisová (USA)
- 6. Brianna Schnorrbuschová (USA)
- 7. Stacy Gaskillová (USA)
- 8. Audrey McManimanová (CAN)
- 9. Lara Casanovová (SUI)
- 10. Jana Fischerová (GER)
- 11. Alexia Queyrelová (FRA)
- 12. Zoe Colombierová (FRA)
- 13. Francesca Gallinaová (ITA)
- 14. Anouk Doerigová (SUI)
- 15. Sophie Hedigerová (SUI)
- 16. Sofia Belingheriová (ITA)
- 22. Vendula Hopjáková (CZE)
1. Charlotte Bankesová (GBR) 578 b
2. Chloé Trespeuchová (FRA) 510 b
3. Josie Baffová (AUS) 353 b
4. Eva Adamczyková (CZE) 312 b
5. Manon Petitová Lenoirová (FRA) 287 b
6. Lindsey Jacobellisová (USA) 237 b
7. Faye Guliniová (USA) 215 b
8. Alexia Queyrelová (FRA) 189 b
9. Jana Fischerová (GER) 166 b
10. Lea Castaová (FRA) 151 b (13:56:06)
1. Charlotte Bankesová (GBR)
2. Eva Adamczyková (CZE)
3. Josie Baffová (AUS)
4. Chloé Trespeuchová (FRA)
5. Lindsey Jacobellisová (USA)
6. Brianna Schnorrbuschová (USA)
7. Stacy Gaskillová (USA)
8. Audrey McManimanová (CAN)
9. Lara Casanovová (SUI)
10. Jana Fischerová (GER)
11. Alexia Queyrelová (FRA)
12. Zoe Colombierová (FRA)
13. Francesca Gallinaová (ITA)
14. Anouk Doerigová (SUI)
15. Sophie Hedigerová (SUI)
16. Sofia Belingheriová (ITA)
22. Vendula Hopjáková (CZE)
1. Charlotte Bankesová (GBR)
2. Eva Adamczyková (CZE)
3. Josie Baffová (AUS)
4. Chloe Trespeuchová (FRA)
Eva Adamczyková (CZE)
Josie Baffová (AUS)
Charlotte Bankesová (GBR)
Chloe Trespeuchová (FRA)
5. Lindsey Jacobellisová (USA)
6. Brianna Schnorrbuschová (USA)
7. Stacy Gaskillová (USA)
8. Audrey McManimanová (CAN)
1/2
1. Charlotte Bankesová (GBR) Q
2. Chloe Trespeuchová (FRA) Q
3. Lindsey Jacobellisová (USA)
4. Stacy Gaskillová (USA)
2/2
1. Eva Adamczyková (CZE) Q
2. Josie Baffová (AUS) Q
3. Audrey McManimanová (CAN)
4. Brianna Schnorrbuschová (USA)
1/2
Charlotte Bankesová (GBR)
Lindsey Jacobellisová (USA)
Stacy Gaskillová (USA)
Chloe Trespeuchová (FRA)
2/2
Eva Adamczyková (CZE)
Audrey McManimanová (CAN)
Josie Baffová (AUS)
Brianna Schnorrbuschová (USA)
1/4
1. Charlotte Bankesová (GBR) Q
2. Stacy Gaskillová (USA) Q
Jana Fischerová (GER) DNF
Sofia Belingheriová (ITA) DNF
2/4
1. Lindsey Jacobellisová (USA) Q
2. Chloe Trespeuchová (FRA) Q
3. Sophie Hedigerová (SUI)
4. Alexia Queyrelová (FRA)
3/4
1. Austrey McManinamová (CAN) Q
2. Brianna Schnorrbuschová (USA) Q
Lara Casanovová (SUI) DNF
Anouk Doerigová (SUI) DNF
4/4
1. Eva Adamczyková (CZE) Q
2. Josie Baffová (AUS) Q
3. Zoe Colombierová (FRA)
4. Francesca Gallinová (ITA)
1/4
Charlotte Bankesová (GBR)
Jana Fischerová (GER)
Stacy Gaskillová (USA)
Sofia Belingheriová (ITA)
2/4
Lindsey Jacobellisová (USA)
Chloe Trespeuchová (FRA)
Alexia Queyrelová (FRA)
Sophie Hedigerová (SUI)
3/4
Audrey McManinamová (CAN)
Lara Casonovová (SUI)
Anouk Doerigová (SUI)
Brianna Schnorrbuschová (USA)
4/4
Eva Adamczyková (CZE)
Josie Baffová (AUS)
Francesca Gallinová (ITA)
Zoe Colombierová (FRA)
1. Charlotte Bankesová (GBR) 478 b
2. Chloé Trespeuchová (FRA) 460 b
3. Josie Baffová (AUS) 293 b
4. Manon Petitová Lenoirová (FRA) 273 b
5. Eva Adamczyková (CZE) 232 b
6. Faye Guliniová (USA) 203 b
7. Lindsey Jacobellisová (USA) 192 b
8. Alexia Queyrelová (FRA) 165 b
9. Lea Castaová (FRA) 141 b
10. Jana Fischerová (GER) 140 b
23. Vendula Hopjáková (CZE) 83 b
Druhá česká reprezentantka, Vendula Hopjáková, obsadila v kvalifikace 22. místo a do vyřazovacích bojů se tedy nepodívá.