Trenčín – Ružomberok 0:3 (kon.)
AS Trenčín
0:3 (0:1)
MFK Ružomberok
Piatok 10.03.2023, 17:30 • Štadión na Sihoti • Niké liga - skupina o udržanie sa • 1. kolo

Držanie lopty: 63 % : 37 %.
    Strely na bránu: 4:6.
    Strely mimo: 3:4.
    Rohy: 3:7.
    Ofsajdy: 1:1.
    Fauly: 16:16. (19:30:48)

Druhý polčas priniesol vcelku veľmi dobrý futbalový zážitok, keď už to vyzeralo, že Trenčania sú na koni a vyrovnajú. To by ale musel Kmeť premeniť pokutový kop. Domáci neustále tlačili, ale gól im to neprinieslo. Na druhej strane Ružomberčania len s minimom útočných šancí, ktoré aj tak premenili na dva presné zásahy a berú si zo štadióna na Sihoti tri body. Zo zápasu je to všetko, ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný víkend.

90+7

90+7
    Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Marek Zsigmund).

90+6
    Koniec zápasu sa pomaly blíži.

90+5
    Bainović s výborným priamym kopom a ešte lepším zákrokom od Frühwalda, ktorý jeho strelu vyrazil nad!

90+4
    Trenčiansky hráč sa pomaly postavil a beží ešte na došetrenie.

90+3
    Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Tomáš Bobček).

90+3
    Dos Santos vo vzdušnom súboji s Bobčekom, útočník hostí dostáva žltú kartu za úder do hlavy.

90+2
    Frühwald sa s odkopom lopty neponáhľa.

90+1
    Druhý polčas sa bude hrať ešte šesť minút.

90
    Napriek tomu, že Trenčania hrajú druhý polčas omnoho lepšie ako hostia, svoje šance nepremenili a naopak Ružomberčania strelili dva góly v podstate z ničoho nič.

90
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
    z ihriska odchádza Martin Chrien, prichádza Kevin Švehla.

87
    Priamy kop hostí vyboxoval Vozinha pred seba.

86
    Žltá karta pre tím AS Trenčín (Lekan Okunola).

84
    Toto všetko sa potvrdilo v 84. minúte a v hre sa opäť pokračuje.

83
    Striedanie v tíme AS Trenčín:
    z ihriska odchádza Artur Gajdoš, prichádza Ľuboš Praženka.

82
    Ružomberok dal gól! Gól platí a jeho autorom je ŠTEFAN GEREC! Ružomberok vedie 3:0.