Ottawa – NY Islanders 2:1 (kon.) | Toronto – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Dallas – Carolina 2:3 (po pr.)
Edmonton – Columbus 2:3 (po pr.) | Seattle – Vancouver 6:1 (kon.)
koniec po predl.
Toronto Maple Leafs
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 1:0)
New York Rangers
cz Štvrtok 26.01.2023, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL • . kolo
Predzápasové kurzy
Partner:
  60:19 Mitchell MARNER - 3:2
   
  60:19
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Tak to bylo rychlé! MITCHELL MARNER zvolil uspávací taktiku, sjel si s pukem do levého kruhu a vypadalo to, že celá akce bude rozehrávána nanovo po zpětné přihrávce. Místo toho ale útočník Toronta dokázal bleskově zrychlit, objet trio Rangers, procpat se před brankoviště a po kličce ještě v pádu obstřelit brankáře Šesťorkina! Asistence: Timothy Liljegren.
   
  59:59
  Tavares se před kruhy dostal k odraženému puku, vypálil bez větší přípravy a napálil tyč za zády Šesťorkina! Chyběly centimetry a mohlo být rozhodnuto!
  55:49 Timothy LILJEGREN - 2:2
   
  55:49
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Tlak se Torontu nakonec vydařil! Hostům se nepovedlo po střele Tavarese odklidit puk z prostoru kolem brankoviště, ten se odrazil do pravé strany, přiřítil se k němu TIMOTHY LILJEGREN a zvedl puk nad Šesťorkina, který se sice roztáhl v brankovišti, ale pohlídat horní polovinu branky bylo mimo jeho možnosti. Asistence: John Tavares, William Nylander.
   
  43:34
  Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
  Timothy Liljegren – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
   
  37:01
  Vyloučení v týmu New York Rangers:
  Braden Schneider – 2 min., držení.
   
  29:27
  Vyloučení v týmu New York Rangers:
  Filip Chytil – 2 min., podrážení.
  26:31 Filip CHYTIL - 1:2
   
  26:31
  Rangers právě vstřelili branku!
  FILIP CHYTIL udeřil dnes podruhé! Kaapo Kakko výborně přebruslil v útočném pásmu do levého kruhu a přenesl křižným pasem hru do pravé strany, odkud český útočník vypálil z voleje a překonal přesouvajícího se brankáře Samsonova! Asistence: Kaapo Kakko, Alexis Lafreniéere.
  22:11 Filip CHYTIL - 1:1
   
  22:11
  Rangers právě vstřelili branku!
  Tak to se nevidí každý den! FILIP CHYTIL při buly v útočném pásmu okamžitě vypálil, aniž by se pokoušel při vhazování dostat puk za sebe na spoluhráče. A co je důležitější, jeho nečekaná střela prolétla pod betonem Samsonova a končí za jeho zády! Bez asistence.
   
  15:01
  Ohromná šance hostujícího týmu! Samsonov ale předvedl fantastickou práci, díky čemuž se mu povedlo nejen zabránit vyrovnání soupeře, ale ještě přerušit hru, čímž ukončil nápor soupeře. Po Troubově střele z bekhendu v pádu vyrazil puk a následně odolal i dvěma těžkým dorážkám, přičemž Millerovu dorážku odrazil vleže do ochranné sítě. Rangers byli blízko k vyrovnání.
   
  08:42
  Vyloučení v týmu New York Rangers:
  Vincent Trocheck – 2 min., podrážení.
   
  05:18
  Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
  HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Pontus Holmberg.
  02:27 Pontus HOLMBERG - 1:0
   
  02:27
  Toronto právě vstřelilo branku!
  PONTUS HOLMBERG otevírá skóre dnešní utkání! Povedlo se mu střelou z bekhendu dostat kotouč za záda Šesťorkina, který kapituluje hned z druhé střely na svou klec. Asistence: Joey Anderson, Alexander Kerfoot.

  Jan Vojkůvka

  Góly a asistencie: 3. Holmberg (Joe. Anderson, Kerfoot), 56. Liljegren (Tavares, Nylander), 61. Marner (Liljegren) – 23. Chytil, 27. Chytil (Kakko, Lafreniere)


  Toronto Maple Leafs: Samsonov (M. Murray I) – Holl, Rielly (A), Giordano, Liljegren, Jo. Benn, Sandin – Nylander, Bunting, Matthews – Tavares (C), Marner (A), Järnkrok – McMann, Kämpf, Engvall – Kerfoot, Joe. Anderson, Holmberg.
  Tréner: Sheldon Keefe

  New York Rangers: Šestorkin (Halák) – Fox, R. Lindgren, K. Miller, Trouba (C), Harpur, B. Schneider – Zibanejad, Kreider (A), Panarin (A) – Lafreniere, Chytil, Kakko – Goodrow, Vesey, Trocheck – Leschyshyn, Gauthier, Cuylle.
  Tréner: Gerard Gallant

  Rozhodca: Hanson, Kozari – Gibbons, Kovachik

  Diváci: 18114