Schalke – Lipsko 1:6 (kon.) | Bayern – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.) | Hertha – Wolfsburg 0:5 (kon.)
Hoffenheim – Stuttgart 2:2 (kon.)
Bayern Mníchov
1:1 (0:1)
1. FC Kolín nad Rýnom
Utorok 24.01.2023, 20:30 • Allianz Arena, Mnichov • Nemecká Bundesliga • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:25:34)

Držení míče: 77 % : 23 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 16:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 7:10.

Je konec. Kolín nakonec neustál obrovský tlak Bayernu, ale dokázal v Allianz Aréně vyválčit alespoň cenný bod. Vstup do zápasu se hostům povedl opravdu na jedničku. Už ve 4. minutě se totiž prosadil Iljás Schirí. Ve 29. minutě měli hosté další šanci, ale tentokrát branku nevstřelili. Ve 44. minutě se Bayernu povedlo zakončit, ovšem pouze do tyče. Do druhé poloviny vlétli domácí velmi aktivně, ale ránu de Ligta vyrazil Schwäbe. Následně Bayern dobýval, ale velkou porci času marně. Nakonec za to vzal v 90. minutě Joshua Kimmich a jeho dalekonosný pokus orazítkoval břevno a skončil v bráně Kolína. V nastaveném čase se ještě snažil otočit zápas Coman, ale jeho střelu vyrazil brankář do zámezí.
    Bayern remizoval s Kolínem nad Rýnem 1:1.

90+3

90+3
    Posléze Kimmich zahrával rohový kop, ale ten nepřinesl nic vážnějšího. Následně se Sané dostal ke střele z otočky, ovšem jeho pokus letěl nad bránu Kolína.

90+2
    Kingsley Coman se dostal z levé strany do vápna, ale jeho pokus skvěle vyrazil Marvin Schwäbe!

90+1
    Po faulu domácích sice hosté získali volný kop, ale ten nepřinesl nic nebezpečného.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

90
    Bayern právě vstřelil branku!
    Tak tohle byl gól! Dayot Upamecano posunul míč JOSHUU KIMMICHOVI, který si jej připravil a z pořádné dálky jej napálil o horní tyč do brány Kolínu nad Rýnem! Asistence: Dayot Upamecano.

89
    Kolín nad Rýnem sice získal balón, ale nedokázal jej vyvést bez chyby. Rychlý brejk ovšem Bayern nevyužil.

88
    Eric Choupo-Moting sice dostal skvělou přihrávku za obranu, ale nacházel se v jednoznačném ofsajdu a navíc stejně neproměnil obrovskou tutovku a nastřelil pouze tyč!

87
    Kingsley Coman tentokrát centroval z levé strany, ale balón zamířil přesně na hlavu hostujícího obránce.

86
    Mathys Tel nedokázal odcentrovat z pravé strany přes Jonase Hectora a míč se dostal až ke gólmanu Sommerovi.

85
    Bayern sice drží balón stále na svých kopačkách a to v masivních 77 % času, ale nyní jen mimo šestnáctku.

84
    Mathys Tel se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus byl zblokován. Následně centroval Pavard, ovšem pouze do rukou gólmana.

83
    Domácím se stále nedaří vymyslet něco nebezpečného směrem dopředu, neboť centry ze stran jsou buďto zblokované nebo nepřesné.