Ostrava – Kraków | 2:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Priština | 4:1 (kon.) | | | Niš – Bohemians | 1:2 (kon.) |
Sigma Olomouc – Kisvárda FC | 2:2 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Brno | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Molde | 2:0 (kon.) |
Teplice – Rapid Viedeň | 1:3 (kon.) |
Mallorca – Vigo | 1:0 (kon.) |
Lipsko – Bayern | 1:1 (kon.) |
koniec
SK Dynamo Č. Budějovice
4:1
(1:1)
FC Priština
Michal Heřman
Góly:
43. Zajíc, 50. Hellebrand, 62. Potočný, 79. Hora (pen.) – 24. Gashi
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 58. Potočný (CEB), 72. Čermák (CEB)
Nepremenená penalta:
SK Dynamo Č. Budějovice:
Janáček – Havel (72. Sladký), Králik, Čolič (72. Grič), Potočný (72. Matoušek), Zajíc (72. Hais), Hellebrand (63. Adediran), Čermák (72. Broukal), Hora, Skovajsa, Mrsič (63. Penner)
Náhradníci: Šípoš – Broukal, Grič, Matoušek, Hais, Čoudek, Penner, Adediran, Sladký
Tréner: Tomáš Zápotočný
FC Priština: Nika – Bytyqi, Useini, Belica, Mici (K) – Gashi, Pefqeli, Krasniqi – Kryeziu, Uka, Shefiti
Náhradníci: Bulliqi, Kolaj – Ramadani, Pllana, Shabani, Luma, Hamiti, Gallapeni, Bajrami, Jashari, Begolli, Prapashtica
Tréner: Ismet Munishi
Náhradníci: Šípoš – Broukal, Grič, Matoušek, Hais, Čoudek, Penner, Adediran, Sladký
Tréner: Tomáš Zápotočný
FC Priština: Nika – Bytyqi, Useini, Belica, Mici (K) – Gashi, Pefqeli, Krasniqi – Kryeziu, Uka, Shefiti
Náhradníci: Bulliqi, Kolaj – Ramadani, Pllana, Shabani, Luma, Hamiti, Gallapeni, Bajrami, Jashari, Begolli, Prapashtica
Tréner: Ismet Munishi
Rozhodca:
Diváci:
Autorem branky z pokutového kopu je JAKUB HORA.
ze hřiště odchází Králik, přichází Čoudek.
ze hřiště odchází Mrsič, přichází Penner,
ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Adediran.
Autorem branky je ROMAN POTOČNÝ.
Autorem branky je PATRIK HELLEBRAND.
Autorem branky je TOMÁŠ ZAJÍC.
Autorem branky je KUSHTRIM GASHI.
SK Dynamo Č. Budějovice: Janáček – Havel, Králik, Čolič, Potočný, Zajíc, Hellebrand, Čermák, Hora, Skovajsa, Mrsič
Náhradníci: Šípoš – Broukal, Grič, Matoušek, Hais, Čoudek, Penner, Adediran, Sladký
Trenér: Tomáš Zápotočný
FC Priština: Nika – Bytyqi, Useini, Belica, Mici (K) – Gashi, Pefqeli, Krasniqi – Kryeziu, Uka, Shefiti
Náhradníci: Bulliqi, Kolaj – Ramadani, Pllana, Shabani, Luma, Hamiti, Gallapeni, Bajrami, Jashari, Begolli, Prapashtica
Trenér: Ismet Munishi.