Mladá Boleslav – Táborsko 1:0 (kon.) | Sandecja Nowy Sącz – L. Mikuláš sk 2:2 (kon.) | Žilina – Prešov 3:1 (kon.)
Skalica – Lanžhot sk 3:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (0:0)
FC SILON Táborsko
cz Streda 18.01.2023, 11:00 • Městský stadion, UMT • Prípravný zápas

Přípravný zápas mezi Mladou Boleslaví a Táborskem končí těsnou výhrou prvoligového celku. Jediný gól zápasu dal v 58. minutě Patrik Žitný, který se prosadil přízemní střelou zpoza vápna. To je z utkání vše, děkujeme za pozornost a přejeme hezké odpoledne. (12:38:24)

90+1

90
    Základní hrací doba je u konce, uvidíme, jestli sudí bude něco přidávat.

89
    ... centr mířil na přední tyč, kde stál jeden z domácích hráčů.

88
    ... po centru a skrumáži ve vápně končí míč v autu. Je z toho další roh...

88
    Jihočeši vybojovali rohový kop a do vápna spěchá osm hráčů v červených dresech...

87
    Táborsko vybojovalo vhazování na domácí polovině. Ještě to Jihočeši zkouší, remíza s prvoligovým celkem by byla pro ně cenná.

86
    Začala poslední pětiminutovka základní hrací doby. Hraje se mezi vápny.

85
    Centr do vápna Táborska stahuje jeho brankář.

84
    Domácí celek pokračuje na míči a kombinuje na polovině soupeře.

83
    Mladá Boleslav se dostala do rychlého protiútoku. K rozdílovému gólu ale měla daleko.

82
    ... centr byl příliš krátký a míč tak odhlavičkoval první obránce.

81
    Po faulu dostávají hosté výhodu standardní situace na levé straně...

80
    Osmdesát minut hry je za námi. Boleslav stále vede o jeden gól a zatím si vedení poměrně v pohodě hlídá.

79
    Míč drží domácí celek, balon je ale po zpětné přihrávce až u brankáře.

78
    ... po centru na přední tyč dokázal jeden z domácích prodloužit balon. Ten ale míří metr nad břevno.

77
    Mladá Boleslav vybojovala rohový kop...

76
    Začala poslední čtvrthodina zápasu, balon aktuálně drží domácí.

Michal Heřman

Góly: 58. Žitný

FK Mladá Boleslav: 1. poločas: Mikulec – Suchomel, Suchý, Donát – Kubista, Mareček, Matějovský, Látal – Kušej, Škoda, Ladra. 2. poločas: Šerák – Donát, Karafiát, Dancák – Stránský, Žitný, Mašek, Ekpai – Skalák, Jawo, Vojta
    Náhradníci: Šerák, Karafiát, Dancák, Ekpai, Mašek, Žitný, Stránský, Skalák, Jawo, Vojta

FC SILON Táborsko: Pastornický – Plachý, Navrátil, Černický, Kosek – Varačka, Sojka, Kone, Kateřiňák – Šašinka, Dordič. Střídali: Kerl, Svatek, Musa, Kvesič, Žitka, Sylla, Šplíchal, Kopřiva, Plucar

Rozhodca: Nejedlo – Bohata, Chládek