Michalovce – Kazincbarcikai SC sk 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Widzew 0:4 (kon.) | Vasas – Ostrava 1:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
3:0 (1:0)
Kazincbarcikai SC
Utorok 17.01.2023, 12:00Prípravný zápas

Michalovce mali viac striel, rohových kopov, vyššie držanie lopty a celkovo zaslúžene porazili druholigovú maďarskú Kazincbarciku 3:0. (13:40:00)

89
    Dôvod príliš nadstavovať nie je, pred nami sú posledné sekundy.

87
    Ideme do finále. Michalovčania so strelou mimo priestoru brány.

85
    O čestný gól sa hostia márne snažia, defenzíva východniarov je pozorná.

83
    Dva rohové kopy Zemplínčanov po sebe navýšenie náskoku nepriniesli.

81
    MFK začína záverečnú desaťminútovku s loptou na kopačke.

79
    Nedovolené bránenie prieniku pozdĺž postrannej čiary znamená faul a loptu pre domáci celok.

77
    Nevydarená akcia stredom ihriska. Dobrá robota domácich zadákov, hostia sa už prebíjali do pokutového územia.

76
    Držanie lopty – 57 % : 43 %.
    Strely na bránu – 5:4.
    Strely mimo – 8:5.
    Rohové kopy – 6:6.

75
    Hlásime druhý ofsajd tímu z Kazincbarciky.

73
    Oba celky si v ostatných minútach pripísali ako koncovky mimo priestor troch žrdí.

70
    Situácia sa po dvoch zásahoch mierne upokojila. Zemplínčania budú chcieť kontrolovať priebeh stretnutia, do ktorého konca zostáva dvadsať minút.

67
    Strely mimo – 6:2.
    Ofsajdy – 2:1.

65
    Michalovce dali gól! Katastrofa pre KSC, ktoré v priebehu troch minút inkasuje druhý raz. O víťazovi je rozhodnuté. Tretí klinec do rakvy pridal LUKÁŠ JÁNOŠÍK.

63
    Michalovce dali gól! Nedáš, dostaneš. Zemplínčania ustáli tlak a zvýrazňujú svoje vedenie. Presadil sa POLYDEFKIS VOLANAKIS.

61
    Po výbornej defenzívnej činnosti prechádzajú do útoku domáci hráči.

59
    Bilancia štvrťhodinového tlaku hostí? Štyri rohy, štyri strely na bránu a žiaden gól.