Skalica – Humenné 1:4 (kon.)
HK Skalica
1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
HC 19 Humenné
Piatok 16.12.2022, 17:00 • Hant Arena, Skalica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 26. kolo

Máme tu koniec dnešného zápasu. Domácim sa síce podarilo v 45.minúte zásluhou Ondreja Janíka znížiť na 1:2, ale hostia si svoje víťazstvo poistili dvoma gólmi do prázdnej brány v 59. a 60.minúte. Humenné ako prví tím v tejto sezóne, prekračuje 50 bodovú hranicu a zostáva na prvom mieste tabuľky. Záhoráci zostávajú na 4.mieste. Skaličania túto sezónu nenašli recept na svojho dnešného súpera. Domáci majú možnosť získať ďalšie 3 body už v nedeľu, keď na svojom ľade Žiar nad Hronom.
    Ja Vám prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:20:07)

59:35
    Humenné dáva gól!
    Domáci to znova skúsili v šestici. Vznikol závar v pásme domácich a FILIP VRÁBEĽ zamieril do prázdnej brány.
    Asistencie: Igor Safaraleyev, Filip Vaško

58:10
    Hostia strieľajú gól v oslabení. MARTIN LENĎÁK to skúsil z vlastného pásma a puk si našiel cestu do prázdnej brány domácich.
    Asistencie: Kristián Horvát

58:00
    Hujsa chcel posielať prihrávku na zadnú žrď kde bol Šátek, jeho pokus kryje Kozel.

57:05
    Šiesti domáci sú nasťahovaní v útočnom pásme.

56:56
    Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
    Marcinko – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

55:47
    Šišolák išiel do kľučky pred bránou hostí, k zakončeniu sa ale nedostal.

55:10
    Domáci majú necelých 5 minút na vyrovnanie. Humenné ale dobre bráni.

53:23
    Ťavoda zastavil prihrávku Nemca, ktorá smerovala pred bránku hostí.

52:39
    Puk na ochrannej sieti. Hra prerušená.

51:00
    Domáci boli nasťahovaní v útočnom pásme, Janík to vyskúšal ale jeho pokus zblokovali hostia.

49:30
    Nepresná prihrávka domácich, ktorí sa sami vyháňajú za vlastnú bránu.

49:10
    Hujsova strela končí na žrdke bránky Kozela.

48:49
    Trandin si prikopával puk na hokejku, ale trafil len prvý betón Bernáta.

Skalica dala gól!
    Skalica využíva presilovku a znižuje stav zápasu. ONDREJ JANÍK to vyskúšal od modrej čiary, pred brankárom hostí v ten moment prekorčuľoval Šátek a puk skončil za chrbátom brankára Patrika Kozela.
    Asistencie: Martin Hujsa
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Natália Poláčková

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 45. Janík (Hujsa) – 5. Krajňák (Horvát, Ragan), 14. Borov (Krajňák), 59. Lenďák (Horvát), 60. Vrábeľ (Safaraleyev, Vaško)

HK Skalica: Bernát (Nemec) – Jombík, Hílek, Semandel, Janík, Vidovič, Fatul – Janáč, Nemec, Šišolák – Hujsa, Landrigan, Šátek – Kuba, Včelka, Kotvan – Soveľ, Duban, Mikula
    Tréner: Michal Ružička

HC 19 Humenné: Kozel (Balogáč ) – Lenďák, Jacko, Ťavoda, Marcinko, Pulščák, Novický – Vaško, Vrábeľ, Safaraleyev – Ragan, Krajňák, Horvát – Borov, Trandin, Lačný – Farkaš, Markuš
    Tréner: Andrej Parfyonov

Rozhodca: Výleta, Adamec – Bezák, Zelený