Nitra – Košice 1:3 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.) | Prešov – Poprad 2:4 (kon.)
Zvolen – Nové Zámky 6:3 (kon.) | HC Slovan – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 11.12.2022, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • Tipos Extraliga (SR) • 25. kolo

Dukla Trenčín víťazí v tomto zápase 5:2. Po dvoch tretinách viedla Dukla 4:0. Liptáci znížili v tretej tretine na rozdiel dvoch gólov zásluhou Walegu a Uhríka, ale Trenčania si to už postrážili a gólom do prázdnej brány rozhodol Denis Hudec. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (20:18:58)

59:40
    Trenčín dal gól! Dukla rozhoduje tento zápas gólom do prázdnej brány. K puku sa dostal DENIS HUDEC a do prázdnej brány dáva piaty gól Dukly. Bez asistencie.

59:14
    Novajovský pálil od modrej. Lacouvée vyrazil a nastal zmätok pred domácou bránou. Flick puk vyhadzuje.

58:44
    Krajčovič posúva puk do stredného pásma.

58:13
    Michal Valent odkorčuloval na striedačku a Liptáci hrajú v šestici.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:52
    Liptáci sú s pukom za svojou bránou.

56:14
    Dukla prehusťuje stredné pásmo. Nepúšťa Liptákov do pásma.

55:10
    Flick je už na ľadovej ploche. Dukla sa ubránila.

54:22
    Dukla vyhadzuje puk cez všetky čiary.

54:03
    Saari pálil z kruhov a tesne míňa bránu Dukly. Liptáci sú usadení v pásme.

53:10
    Hráč Dukly Robert Flick dostáva 2 minúty za hákovanie.

51:55
    Liptovský Mikuláš dal gól! Liptáci sa vracajú do zápasu. MICHAL UHRÍK sa dobre zorientoval pred bránou Dukly. Vypálil a prekonáva druhý krát Lacouvéého v bráne Dukly. Asistencie: Walega, Ventelä

51:14
    Vankúš dostal dobrú prihrávku pred domácu bránu. Lacouvée sa stihol presunúť a jeho pokus vyráža.

50:16
    Marko Stacha je už na ľade a tak sa domáci ubránili.

49:43
    Veľká šanca Dukly v oslabení! Krajčovič šiel sám na Valenta, ten vykorčuloval z brány a zabránil piatému gólu domácich.

48:50
    Dukla sa zatiaľ dobre bráni a vyhadzuje puk cez všetky čiary.

48:16
    Vylúčenie v tíme Dukly Trenčín. Marko Stacha dostáva 2 minúty za podrazenie.

47:31
    Flick v rýchlom brejku zakončoval, jeho pokus však zblokoval v poslednej chvíli Mezovský.

46:11
    Šmída pálil z osi ihriska. Lacouvée chytá a prerušuje hru.

45:56
    Liptáci sú po góle veľmi aktívni. Dva krát po sebe pálil Novajovský. Obidva pokusy vyrazil Lacouvée.

44:54
    Liptovský Mikuláš dal gól! Liptáci zňižujú stav stretnutia! KAMIL WALEGA zobral puku domácemu Slobodovi a strelou k tyči prekonáva Lacouvéeho v domácej bráne. Bez asistencie

44:51
    Dukla si veľmi dobre bráni modrú čiaru a nepúšťa Liptákov do šancí.

43:44
    Dukla strieda a tak Starosta drží puk za vlastnou bránou.

43:02
    Šanca Dukly. Krajčovič sa dostal k odrazenému puku, nedokázal ho však zasunúť za Valenta.

42:17
    Dukla si nerozumela v rozohrávke. Píska sa icing.

41:22
    Thelin nabral rýchlosť. Bekhendom strieľal, Valent jeho pokus vyráža.

40:56
    Sloboda nahadzoval puk na bránu Liptákov. Jeho pokus nebol presný.

40:01

Dukla Trenčín vedia po dvoch tretinách 4:0 a jasne kontroluje tento zápas. tretí gól pridal najproduktívnejší hráč Dukly Šimon Petráš. Mladý talent Ľuboš Stahoň tečoval strelu Tourignyho a pridal tak štvrtý gól Dukly.

40:00

39:00
    Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:33
    Trenčín dal gól! Dukla pridáva svoj štvrtý gól v zápase! Tourigny nahadzoval puk na Valenta. Jeho pokus tečoval mladý talent ĽUBOŠ STAHOŇ a nedal šancu Valentovi v bráne hostí. Asistencie: Tourigny, Denis Hudec.

37:16
    Liptáci opäť v útoku. Karsums tečoval nahodanie Ventelu, Lacouvée vyráža betónom.

36:11
    Štrauch strieľal, následnej aj Kalousek, ale ani jeden pokus sa neujal.

35:09
    Liptáci po dlhej dobre v útoku. Mezovský pálil od modrej čiary. Lacouvée vyráža betónom. Následne strieľal Saari. Domáci brankár chytá a prerušuje hru.

34:31
    Dukla bola blízko štvrtého gólu! Flick tečoval puk Stachu, ale Valent pousnul bránu a rozhodca prerušil hru.

33:43
    Trenčín dal gól! Obrovský tlak trenčanov končí tretím gólom Dukly. Trenčania boli usadení v pásme. Pietroniro prihral na modru čiaru na Nemčíka, ktorý posunul puk na ŠIMONA PETRÁŠA, ten pálil z prvej z kruhov a prepálil Valenta v bráne Liptákov. Asistencie: Nemčík, Pietroniro.

33:07
    Sojčík nahadzoval na bránu, Následnej pálil aj Nemčík. Obrovský tlak Trenčanov.

32:20
    Dukla kontroluje tento zápas a je lepším tímom.

31:35
    Dukla opäť v tlaku. strieľal Thelin, následne aj Flick, ale Valent chytá obidva pokusy.

30:12
    Karsums zaviezol puk do tretiny. Prihrával na modrp čiaru na Mezovského, ktorý pálil z prvej, jeho pokus bol zblokovaný.

28:37
    Galbavý je už na ľade. Liptáci sú v plnom počte.

27:55
    Dukla nehrá dobre presilovú hru. Liptáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

26:37
    Vylúčenie v tíme hostí. Matej Galbavý dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

26:30
    Sledujeme teraz takú hluchšiu pasáž zápasu.

25:28
    Dukla v tlaku. Hudec nahadazoval puk na bránu. Valent vyráža.

24:16
    Liptáci sa snažia o útočnú hru, ale Dukla im to nedovoluje a je aktívna.

23:28
    Kriška pálil z prvej. Lacouvée chytá jeho pokus do lapačky.

22:56
    Galbavý vypálil bombu z osi ihriska. Lacouvée vytiahol parádny zákrok.

22:11
    Dukla si nerozumela.v rozohrávke a píska sa icing.

21:05
    Dukla pokračujeme aktívnej hre. Je usadená v útočnom pásme.

20:01

Po prvej tretine vedie Dukla 2:0 a treba poznamenať, že úplne zaslúžene. Bola aktívnejšia nebezpečnejšia. Nebyť výborného Michala Valenta v bráne Liptákov mohli domáci vyhrávať aj vyšším rozdielom.

20:00

19:11
    Pietroniro vypálil od modrej čiary a opäť chytá Valent.

19:00
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:22
    Ulrych pálil od modrej čiary, Valentovi puk vypadol. dorážal Thelin. Jeho pokus tiež chytá Valent.

17:51
    Krajčovič nabral rýchlosť, ale jeho akciu zastavil ofsajd.

16:54
    Dukla opäť v útoku. Valach nahadzoval na Valenta kde stal Sojčík, tomu sa však puk tečovať nepodarilo.

15:58
    Trenčín dal gól! Dukla sa dostáva do dvojgólového vedenia! Obdržálek vypálil z kruhov, puk prešiel cez Valenta kde stal JURAJ jURÍK, ktorý už nemal problém puk zasunúť za bránkovu čiaru. Asistencie: Obdržálek

15:03
    Dukla zatlačila svojho súpera. Od modrej čiary strielal Starosta, následne aj Petráš, ani jeden pokus sa však neujal.

14:10
    Štrauch sa natlačil pred domáceho brankára, jeho pokus však nebola presný. Do útoku ide Dukla.

12:35
    Dukla sa ubránila a je v plnom počte.

11:35
    Hostia su naťahovaní v útočnej tretine. Strieľal Kriška, následne aj Saari, ale Lacouvée chytá obidve strely.

10:55
    Dukla sa dobre bráni a vyhadzuje puk cez všetky čiary.

10:35
    Vylúčenie v domácom tíme. Domáca striedačka dostáva 2 minúty za príliš veľa háčov na ľadovej ploche.

10:30
    Sledujeme rýchly hokej. Hrá sa hore dole.

09:00
    Štrauch dostal prihrávku pred bránu. Vypálil však mimo domácu bránu.

08:19
    Handlovský vybojoval puk pri mantineli. Prihrával pred bránu na Saariho, ale Starosta akciu hostí zastavil.

07:38
    Dobrá šanca domácich! Ulrych pálil z kruhov, Valent vyrazil. k dorážke sa dostal Flick, jeho pokus letel mimo bránu.

06:16
    Liptáci si nerozumeli v rozohrávke a tak sa píska icing.

05:36
    Hostia sa ubránili a sú v plnom počte.

04:33
    Dukla je v obrovskom tlaku! Veľkú šancu zahodil Flick a aj Sloboda.

04:15
    Trenčín dal gól! Dukla využíva presilovú hru a dostáva sa do vedenia v tomto zápase! Šimon Petráš si nakorčuloval na os ihriska, nabil PHILOVI PIETRONIROVI, ktorý pálil z prvej a prepálil všetko čo mu stále v ceste. Asistencie: Petráš.

03:55
    Dukla má k dispozícií presilovú hru 5 na 3.

03:36
    Ďaľšie vykúčenie v tíme hostí. Kirill Diakov dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

03:12
    Vylúčenie v tíme hostí. Simon Kalousek dostáva 2 minúty za hrubosť.

03:01
    Úvod zápasu je v znamení nepreností na oboch stranách.

02:02
    Chybná rozohrávka Dukly. Hostia to však nevyužili a Dukla je späť pri puku.

01:15
    Hostia zakladajú útočnú akciu spoza svojej brány.

00:31
    Liptáci sa dostali do útočného pásma, ale nerozumeli si v rozohrávke a o puk prišli.

00:01
    Úvodné buly vyhrali Liptáci.

00:01

Hráči sú už na ľadovej ploche a zápas za chvíľu začne.

HK Dukla Trenčín: Lacouvée (Vereš) – Tourigny, Starosta – Nemčík, Pietroniro – Stacha, Ulrych – Hlaváč – Valach, Čacho, Petráš, – Sloboda, Flick, Thelin – Denis Hudec, Sojčík, Krajčovič – Obdržálek, Stahoň, Jurík
    Tréner: Róbert Dome

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Valent (Durný) – Ventelä, Mezovský – Diakov, Bakala – Novajovský, Marek Hudec – Braun – Štrauch, Vähätalo, Kuru – Handlovský, Saari, Kriška – Uhrík, Vankúš, Walega – Kalousek, Šmída, Galbavý
    Tréner: Ján Šimko

Rozhodca: Korba, Novák – Janiga, Konc.

Prajem pekný deň pri sledovaní dnešného online prenosu.

Dnes budeme sledovať zápas medzi HK Dukla Trenčín a MHk 32 Liptovský Mikuláš

HK Dukla Trenčín
    Trenčania našli konečne dočasný domov v Dubnici kde odohrajú aj dnešný zápas. Dukla získala v doterajšom priebehu sezóny 28 bodov a majú skóre 61:74. Trenčín sa nachádza na priebežnej 9 pozícií.

MHk 32 Liptovský Mikuláš
    Hostia získali v doterajšom priebehu sezóny 24 bodov a sú na preposlednej 11 priečke. Liptáci sú však pre každého súpera veľmi nepríjemní a dnes tomu nebude inak. Dukla sa musí mať na pozore. Uvidíme ako zápas dopadne.

Posledný vzájomný zápas

Liptovský MIkuláš : Dukla Trenčín 2:3

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Lissko

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Pietroniro (Petráš), 16. Jurík (Obdržálek), 34. Petráš (Nemčík, Pietroniro), 39. Stahoň (Tourigny, Hudec), 60. Hudec – 45. Walega, 52. Uhrík (Walega, Ventelä)

HK DUKLA Trenčín: Lacouvée (Vereš) – Tourigny, Starosta – Nemčík, Pietroniro – Stacha, Ulrych – Hlaváč – Valach, Čacho, Petráš, – Sloboda, Flick, Thelin – Denis Hudec, Sojčík, Krajčovič – Obdržálek, Stahoň, Jurík

HK 32 Liptovský Mikuláš: Valent (Durný) – Ventelä, Mezovský – Diakov, Bakala – Novajovský, Marek Hudec – Braun – Štrauch, Vähätalo, Kuru – Handlovský, Saari, Kriška – Uhrík, Vankúš, Walega – Kalousek, Šmída, Galbavý

Rozhodca: Korba, Novák – Janiga, Konc