HK Gladiators Trnava
6:5 (3:0, 1:3, 1:2 - 1:0)
HK Skalica
Utorok 06.12.2022, 17:30TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 21. kolo

Videli sme veľmi dobrý duel, v ktorom padla bohatá mikulášska gólová nádielka. Navrch mali domáci Trnavčania, ktorí v zápase viedli aj o tri góly, ale Skaličania sa nevzdali a dotiahli tento zápas do predĺženia, v ktorom o víťazstve domácich rozhodol Alex Kupka. Ja vám ďakujem za pozornosť a dočítania nabudúce! (19:59:39)

62:59
    Trnava dala gól! V predĺžení aktívny ALEX KUPKA zakončoval bekhendom, ale bol pritom faulovaný, ale hra sa ani neprerušila, pretože center domácich na druhýkrát prekonal brankára a rozhoduje tento duel v prospech Trnavy.
    Bez asistencie.

62:10
    Jurák stratil puk na modrej, Kotvan sa dostal do úniku, ale Hollý ho vychytal!

61:30
    Landrigan míňa bránu.

60:32
    Antonov sa vykľučkoval až pred bránu, ale nebol v dobrej pozícii, aby ideálne zakončil.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Napínavý duel sa po riadnej hracej dobe skončil nerozhodne a uvidíme predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:00
    Skalica dala gól! Minúta do konca tretej tretiny a Skaličania vyrovnávajú na 5:5! Nepríjemný skackavý puk pred bránou, ktorý robil problémy domácej obrane, následne sa k nemu dostal MARTIN HUJSA, ktorý možno ani sám nevie ako prekonal Hollého.
    Asistencie: Jombík, Šátek.

58:29
    Hráči sa vrátili z trestnej lavice. Skaličania v šestici, domáci s piatimi hráčmi.

57:55
    Hostia odvolali brankára a hrajú o korčuliara viac!

56:51
    Holovičova strela tečovaná na ochrannú sieť.

56:29
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava:
    Galimov – 2 min., sekanie.

Vylúčenie v tíme HK ESMERO Skalica:
    Janík – 2 min., napadnutie.

56:08
    Hujsa dostal prihrávku pred bránu, ale po následnej strele ju minul.

55:24
    Hostia v plnom počte.

54:22
    Skaličania šikovne zahrali s pukom a získali čas.

54:09
    Postavenie hráča v bránkovisku.

53:41
    Dorážky pred bránou dokázal brankár hostí zneškodniť.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Klaudia Kadlecová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Antonov (Holovič, Kliment), 18. Antonov (Kukumberg, Miklík), 20. Holovič (Antonov, Galimov), 29. Holovič (Antonov), 45. Schmidt (Kukumberg, Maarnela), 63. Kupka – 23. Janáč (Vidovič), 27. Včelka (Kuba), 40. Kadlečík (Landrigan, Šátek), 43. Kuba (Fatul, Včelka), 59. Hujsa (Jombík, Šátek)

HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Korím, Kliment – Ejem, Schmidt – Kocúr, Maarnela; – Galimov, Holovič, Antonov – Miklík, Kukumberg, Jurák – Dvonč, Kupka, Urban – Moncman, Deneš, Tóth
    Tréner: Martin Baran

HK Skalica: Bernát (Nemec) – Jombík, Hílek – Kadlečík, Janík – Vidovič, Fatul – Semandel, Soveľ; – Janáč, Búlik, Rajčák – Hujsa, Landrigan, Šátek – Kuba, Včelka, Kotvan – Mikula, Duban, Šišolák
    Tréner: Michal Ružička

Rozhodca: Bachúrik, Fridrich – Šebeň, Haringa