Carolina – Calgary 3:2 (kon.) | Florida – St. Louis 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – Toronto 1:4 (kon.)
NJ Devils – Washington 5:1 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 5:2 (kon.) | Colorado – Dallas 4:1 (kon.)
Vegas – Vancouver 1:5 (kon.) | Minnesota – Arizona 4:3 (kon.)
New Jersey Devils
5:1 (1:0, 2:0, 2:1)
Washington Capitals
Nedeľa 27.11.2022, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Z tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (03:39:08)

Slovenská stopa:
    Tomáš Tatar (New Jersey Devils) 0+0; čas na ľade 15:27; 1 strela na bránku
    Martin Fehérváry (Washington Capitals) 0+0; čas na ľade 20:52; 1 strela na bránku; 1 hit; 1 blok

Máme hotovo. V tretej tretine padli až tri góly, New Jersey napokon porazilo Washington 5:1. Hetrik završil Jack Hughes, za hostí korigoval stav John Carlson. Pesný zásah si pripísal aj Fabian Zetterlund. Pre domáceho kouča Lindyho Ruffa to bolo 800. víťazstvo v profilige.

60:00

59:11
    Puk prikryl Vaněček, vhadzovať sa bude pred jeho bránkou.

58:33
    Zápas sa už iba dohráva, Capitals kombinujú v strednom pásme.

58:04
    Lindgren zneškodnil ranu Gravesa od modrej čiary a pokryl si aj na dorážku pripraveného Tatara.

57:00
    Oba tímy hrajú v plnom počte.

56:40
    Johanssonova rana skončila až na ochrannej sieti, vhadzovať sa bude pred Vaněčekom.

55:00
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme New Jersey Devils:
    Fabian Zetterlund – 2 min., nešportové správanie.

Vylúčenie v tíme Washington Capitals:
    T. J. Oshie – 2 min., sekanie,
    Sonny Milano – 2 min., hrubosť.
    54:47 Fabian Zetterlund (NJD) - 5:1

54:47
    Tím New Jersey Devils dal gól!
    McLeod vyhral súboj v rohu klziska a ihneď poslal puk pred bránku. FABIAN ZETTERLUND nezaváhal a prestrelil Lindgrena. 5:1. Asistencie Michael McLeod a Jonas Siegenthaler.

53:47
    Hughes to opäť lišiacky skúšal odraziť od zadnej časti Lindgrenovej výstroje, hosťujúci gólman to ale tentokrát zvládol. Pokračovať budeme po reklamnej prestávke.

53:21
    Hischier poslal skvelý puk pred bránku, len tesne ho netrafil Tatar.

53:02
    Vaněček čaruje aj naďalej, vychytal strelu Dowda a aj dorážku Jensena. Pokračovať budeme po reklamnej prestávke.

52:34
    Sharangovich to skúsil z pravého krídla, zasiahol však Lindgren.
    51:38 John Carlson (WSH) - 4:1

51:38
    Tím Washington Capitals dal gól!
    Od modrej čiary vyslal poriadnu delovku JOHN CARLSON, Vaněček už nemal šancu. 4:1. Asistencie Dylan Strome a Marcus Johansson.

Matej Valkár

Góly a asistencie: 10. Hischier (Mercer, Hamilton), 26. J. Hughes, 30. J. Hughes (Graves, Mercer), 50. J. Hughes (Haula), 55. Zetterlund (M. McLeod, Siegenthaler) – 52. Carlson (D. Strome, Johansson)

New Jersey Devils: Vaněček (Schmid) – Hamilton, Siegenthaler, Marino, Graves, Severson, Br. Smith – Bratt, Hischier (C), Tatar – Mercer, J. Hughes (A), Haula – Zetterlund, J. Boqvist, Šarangovič – Bastian, M. McLeod, Wood.
    Tréner: Lindy Ruff

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – Carlson (A), E. Gustafsson, Jensen, Fehérváry, T. van Riemsdyk, Irwin – Sheary, D. Strome, Ovečkin (C) – Oshie (A), Kuzněcov, Milano – Mantha, Eller, Johansson – Hathaway, Dowd, Protas.
    Tréner: Peter Laviolette

Rozhodca: McIsaac, Nicholson – Smith, MacPherson

Diváci: 16 514