Dunajská Streda – Ružomberok 1:0 (kon.) | Trnava – Michalovce 4:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 4:1 (kon.)
koniec
ŠK Slovan Bratislava
4:1 (2:1)
FC ViOn Zlaté Moravce
Štvrtok 24.11.2022, 18:30Niké liga • 10. kolo
Predzápasové kurzy
   
  86
  Slovan dal gól!
  Slovan definitívne potvrdzuje dnešné víťazstvo nad Zlatými Moravcami. Hrnčár má tretiu asistenciu, spätnou prihrávkou našiel JAROMÍRA ZMRHALA, ktorý trafil z prvej presne k ľavej žrdi.
   
  62
  Slovan dal gól!
  Hrnčár posadil center z rohového kopu na hlavu GURAMA KAŠIU, ktorý vyskočil na malom vápne poriadne vysoko a napol sieť. 3:1 pre Slovan.
   
  43
  Slovan dal gól!
  A veru stalo sa. Hrnčárovu prudkú loptu nasmeroval Šuvalija nechtiac pred ALEKSANDARA ČAVRIČA, ktorého strela nabrala nečakanú trajektóriu a vymietla pravý horný roh brány!
   
  37
  Zlaté Moravce dali gól!
  Výborná akcia Zlatých Moraviec prináša vyrovnávajúci gól. Mondek sa dostal s loptou do šestnástky, prestrčil ju Niarchosovi, ktorý mu ju dokázal vrátiť a KAROL MONDEK ju v sklze upratal k pravej žrdi!
   
  24
  Slovan dal gól!
  Kankava zabojoval v strede poľa, jedným dotykom v podstate zblokoval prihrávku Vionu aj vysunul VLADIMÍRA WEISSA, ktorý obišiel vybehnutého Lukáča a zasúval do prázdnej brány.

  Daniela Mesíková


  Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

  Góly: 24. Weiss (Kankava), 43. Čavrić (Hrnčár), 62. Kašia (Hrnčár), 86. Zmrhal (Hrnčár) – 37. Mondek (Niarchos)


  ŠK Slovan Bratislava: Chovan – Hrnčár, Kašia, Morlacchi, Zmrhal – Kucka (78. Agbo), Kankava – Čavrić (89. Medved), Weiss (C) (46. Lovat), Green (79. Šaponjić) – E. Ramírez (69. Mustafič).
  Náhradníci: Hrdina – Križan, Medveděv, Voet.

  FC ViOn Zlaté Moravce: Lukáč – Suľa (48. Pinte), Pintér, Šuvalija, Čonka – Duga (82. Toml), Almeida, Ďubek (C) (60. Brenkus), Mondek, Múdry – Niarchos.
  Náhradníci: Chropovský, Richter – Maulana Vikri, Stareček.

  Rozhodca: Marhefka – Vitko, Čajka

  Diváci: 2 836