Petržalka – Myjava 1:1 (kon.) | Rača – Šamorín 0:1 (kon.)
FC Petržalka
1:1 (0:0)
Spartak Myjava
Nedeľa 13.11.2022, 10:30 • Štadión FC Petržalka • MONACObet liga • 17. kolo

Petržalka v poslednom jesennom kole remizovala s Myjavou 1:1. V 47. minúte skóroval Sliacky, o päť minút neskôr si Oršula strelil vlastný gól. (12:23:14)

90+4

90+4
    Petržalka svoju poslednú šancu na skórovanie nevyužila. Štefanec pálil do múru a Sliacky z dorážky prestrelil.

90+4
    Žltá karta pre tím Spartak Myjava (Čurik).

90+4
    K Oršulovmu centru sa na hranici vápna dostával Štefanec, ktorý bol jasne faulovaný a domáci budú zahrávať nebezpečný priamy kop zo šestnástkového oblúka.

90+2
    Pekár fauloval Spáčila, ten potreboval aj krátke ošetrenie.

90+1
    Danek prenikol na pravom krídle pomedzi dvojicu hráčov, škoda pre domácich, že neadresoval do šestnástky presnejšiu finálnu prihrávku.

90+1
    Žltá karta pre tím Spartak Myjava (Olejník).

89
    Žltá karta pre tím FC Petržalka (Štefanec).

88
    Legnani vyhral bežecký súboj s Oršulom, poslal nebezpečnú loptu do šestnástky, kde sa ale jeho spoluhráč cez hradbu tiel nepresadil.

88
    Oršulov dlhý nákop skončil pri brankárovi Kubicovi, Spáčil nemal nárok.

87
    Striedanie v tíme Spartak Myjava:
    z ihriska odchádza Toman, prichádza Pafka.

87
    Žltá karta pre tím Spartak Myjava (Pekár).

86
    Olejníkov pretiahnutý center na zadnú žrď, kde z voleja zakončoval Pekár, jeho koncovka ale nemala potrebnú razanciu a Sokol zasiahol.

84
    Toman bol faulovaný a zle dostúpil, potrebuje ošetrenie a v zápase dohral. Jeden z členov realizačného tímu Myjavy videl za protesty červenú kartu.

83
    Stopercentnú gólovú šancu zahodil Spáčil, Danek výborne odcentroval z pravej strany z hranice šestnástky, Spáčil zakončoval z voleja zo štyroch metrov nad bránu!

82
    Striedanie v tíme FC Petržalka:
    z ihriska odchádza Piroska, prichádza Štefanec,
    z ihriska odchádza Harba, prichádza Danek.

81
    z ihriska odchádza Mareš, prichádza Čurik.

80
    Spáčil proti Tomanovi, udržal loptu, ale posunul ju von zo šestnástky. Petržalka oblieha pokutové územie Myjavy.