Tampa Bay – Carolina 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Vegas 4:5 (kon.) | Detroit – Washington 3:1 (kon.)
NY Rangers – Boston 2:5 (kon.) | Winnipeg – Montreal 3:2 (po pr.) | St. Louis – NY Islanders 2:5 (kon.)
Minnesota – Seattle 0:4 (kon.) | Chicago – LA Kings 2:1 (po pr.) | Calgary – Nashville 1:4 (kon.)
Edmonton – NJ Devils 3:4 (kon.) | Vancouver – Anaheim 8:5 (kon.) | Arizona – Dallas 2:7 (kon.)
San Jose – Florida 3:4 (0:1 po s.n.) | Colorado – Columbus 6:3 (kon.)
Winnipeg Jets
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Montreal Canadiens
Piatok 04.11.2022, 01:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

Odo mňa to je na dnes všetko. Prajem príjemný zvyšok piatkovej noci. (03:38:26)

Domáci napokon dokázali preklopiť duel na svoju stranu. O všetkom v predĺžení rozhodol Kyle Connor. Treba však povedať, že Jets zo zápasu odchádzajú úspešnejší zaslúžene.

61:45 Kyle Connor (WPG) - 3:2

61:45
    Winnipeg dáva gól!
    Domáci sa napokon môžu tešiť z triumfu! Mark Scheifele si vymenil puk s KYLEOM CONNOROM, ktorý napokon strelou ponad betón rozhoduje o osude dnešného stretnutia.
    Asistencie: Scheifele, Morrissey

61:11
    Caufield na opačnej strane strieľa na vzdialenejšiu tyč. Hellebuyck úspešný.

61:03
    Connor uvoľnil krížnym pasom Scheifeleho. Ten neváhal a vypálil z prvej, ale výborný Montembeault udržal hostí v hre!

60:20
    Ako prvý pohrozil domáci Appleton. Montembeault pripravený.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tretia tretina nám rozuzlenie nepriniesla. Zápas pokračoval vo veľkom tempe, avšak víťaza naďalej nepoznáme. Nasledovať bude päťminútové predĺženie vo formáte traja proti trom.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:30
    Hostia nasťahovaní v útočnom pásme. Pálil Savard, tesne vedľa.

58:23
    Morissey strieľal. Puk sa odrazil medzi kruhy, kde bol Lowry, ktorému Caufield nedovolil vystreliť.

57:24
    DeMelo mal rozhodnutie na hokejke! Výborne proti jeho strele vykorčuľoval Montembeault a strelu kryl.

56:35
    Anderson sa opäť dostal do šance. Nebol však v rýchlosti a domáci obrancovia ho dokázali zastaviť.

55:55
    Po Xhekajovom zákroku si domáce tribúny pýtali faul. Rozhodcovia však nedovolený zákrok nevideli.

55:23
    Anderson ostal zabudnutý v strednom pásme. Dostal sa do výbornej šance, hodil si puk na os, ale Hellebuyck dokázal jeho pokus pokryť.

54:20
    Dubois s Wheelerom výborne kombinujú. Montembeault sa musí v bráne Habs obracať.

53:08
    Connor je strelecky aktívny. Ale ani tentokrát strelou z prvej nenašiel recept na Montembeaulta.
    Góly a asistencie: 18. Dubois (Connor, Gagner), 26. Wheeler (Dubois, Samberg), 62. Connor (Scheifele, Morrissey) – 7. Suzuki (Caufield, Savard), 25. Dach (Suzuki, Caufield)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Rittich) – Pionk, Morrissey (A), Schmidt, Dillon, DeMelo, Samberg – Gagner, Scheifele (A), Connor – Wheeler, Dubois, Perfetti – Appleton, Lowry (A), Mäenalanen – Toninato, D. Gustafsson, Jonsson Fjällby.
    Tréner: Rick Bowness

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Savard, Guhle, Xhekaj, Edmundson (A), Kovacevic, Harris – Dach, Suzuki (C), Caufield – Gallagher (A), Dvorak, Jos. Anderson – Armia, Monahan, Drouin – Slafkovský, Evans, R. Pitlick.
    Tréner: Martin St. Louis

Rozhodca: B. Blandina, Ch. Schlenker – J. Johnson, R. Galloway