Hellas – AS Rím 1:3 (kon.) | Monza – Bologna 1:2 (kon.)
Hellas Verona
1:3 (1:1)
AS Rím
cz Pondelok 31.10.2022, 18:30 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Verona). • Talianska Seria A • 12. kolo

A to je ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek posledního říjnového večera. (20:38:57)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:9.

Druhá půle se hodně dlouho hrála bez branek, hosté se trápili v zakončení, domácím znovu pomohla branková konstrukce. Vypadalo to, že by Verona mohla uhrát cennou remízu, ale nakonec se tak nestalo, soupeř opět udržel v závěru poločasu a v nastavení svou výhru stvrdil třetím zásahem. Rozhodujícím momentem byla jistě červená karta a možná i vyrovnávací trefa AS v nastavení prvního poločasu.

90+5

90+4
    Rui Patrício měl ještě práci, střelu z dálky ke své pravé tyče však stačil vyrazit, ale musel se pořádně natahovat.
    90+2. Stephan El Shaarawy - 1:3

90+2
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Hosté definitivně rozhodující o své výhře a domácí potřetí za sebou doma poměrem 1:2 neprohrají. STEPHAN EL SHAARAWY zužitkoval křižnou přihrávkou, obhodil vyběhnutého gólmana a poté zamířil do jeho prázdné svatyně.

90+1
    Hosté vyrazili do přečíslení, ale špatnou přihrávkou o šanci přišli.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    I v tomto případě se arbitr radil s VAR, gól platí.
    88. Cristian VOLPATO - 1:2

88
    Hosté v samém závěru strhávají vedení na svou stranu a jdou si pro důležité vítězství. CRISTIAN VOLPATO na hranici vápna nasadil ke střele levačkou a míč poslal přesně do vzdálenějšího dolního rohu brány.

88
    Andrea Belotti poslal střílenou přihrávku směrem na soupeřovu svatyni, ale ta byla odvrácena do bezpečí.

86
    Střídání v týmu Hellas Verona FC:
    ze hřiště odchází Martin Hongla, přichází Ibrahim Sulemana.

85
    Hosté se pro změnu dožadovali odpískání ruky ve vápně Verony, ale penaltu dnes asi neuvidíme.

83
    Střídání v týmu AS Řím:
    ze hřiště odchází Mady Camara, přichází Eldor Šomurodov.
    83. Domácí zachránila podruhé konstrukce

Petr Frömel

Góly: 27. Dawidowicz (Faraoni) – 45+2. Zaniolo, 88. Volpato (Matić), 90+2. El Shaarawy (Volpato)

Karty:   20. Ceccherini (VRN), 71. Hongla (VRN), 81. Hien (VRN) – 23. Cristante (ASR)   36. Dawidowicz (VRN)

Hellas Verona: Montipò – Dawidowicz, Günter, Ceccherini (46. Hien) – Faraoni, Hongla (86. Sulemana), Veloso (C) (68. Magnani), Depaoli – Tameze – Kallon (46. Lasagna), Henry (78. Djurić).
    Náhradníci: M. Chiesa, A. Berardi, Perilli – Doig, Cabal, F. Terracciano, Praszelik.

Tréner: S. Bocchetti.

AS Rím: Patrício – Mancini (66. Matić), Smalling, Ibañez – Karsdorp, Cristante (46. El Shaarawy), Lo. Pellegrini (C), Camara (83. Šomurodov), Zalewski (57. Belotti) – Zaniolo (57. Volpato), Abraham.
    Náhradníci: Boer, Svilar – Viña, Çelik, Kumbulla, Tripi, Bove, Tahirovic.

Tréner: J. Mourinho.

Rozhodca: J. Sacchi – M. Vivenzi, A. Cipressa