B. Bystrica – HC Slovan 0:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 1:4 (kon.) | Nové Zámky – Zvolen 4:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Trenčín 2:3 (kon.) | Košice – Nitra 4:0 (kon.) | Poprad – Prešov 3:0 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
HC SLOVAN Bratislava
Nedeľa 30.10.2022, 15:30Tipos Extraliga (SR) • 14. kolo

54:40
    Vylúčenie v tíme Slovana. Juraj Valach dostáva 2 minúty za hákovanie.

53:25
    Branden Troock sa dostal do ďaľšieho samostatného úniku, ale Jared Coreau opäť predviedol výborný zákrok a jeho nájdz chytá.

52:57
    Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je LIAM PECARARO! Domáci obranca Patrík Bačík chyboval, puk mu zobarl LIAM PECARARO, ktorý s prehľadom sám pred Belánýim dáva gól. Bez asistencie.

49:12
    Vylúčenie v tíme Slovanu. Patrik Maier dostáva 2 minúty za sekanie.

48:37
    Vylúčenie v domácom tíme. Michal Kabáč dostáva 2 minúty za podrazenie.

47:49
    Vylúčenie brankára hostí Jareda Coreaua za podrazenie. Trest si odsedí Alex Šotek.

41:41
    Domáci si opäť vzali challange, ale tento krát nebol úspešný. Domáca striedačka teda dostáva 2 minúty a trest si odsedí Rastislav Gašpar

41:41
    Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je MARCEL HAŠČÁK! Krásna individuálna akci Marcela Haščáka, ktorý sa dostal až pred Belányiho a krásnou kľučkou prekonáva domáceho golmana. Asistencia: Gachulinec

36:21
    Vylúčenie pre striedačku hostí za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odsedí Alex šotek.

34:39
    Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Marcus Kojo dostáva 2 minúty za sekanie.

32:53
    Branden Troock sa dostal do samostatného úniku, skúšal blafák, ale Coreau famózne chytá betónom!

31:56
    Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Vicktor Bjorkung dostáva 2 minúty za hrubosť.

31:56
    Vylúčenie v tíme Slovana. Ján Petriska dostáva 2 minúty za hrubosť.

29:47
    Slovan dosiahol gól, konrkétne Marcel Haščák, ale po preskúmamí videa na základe žiadosti domáceho tímu ho rozhodca neuznáva pre ofsajd.

29:34
    Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Branden Troock dostáva 2 minúty za hrubosť.

29:34
    Vylúčenie na strane Slovana. Ján Petriska dostáva 2 minúty za hrubosť.

28:48
    Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je BRANT HARRIS! Chyba v obrane domácich. Brant Harris stál v správnom čase na správnom mieste. Streľa od modrej čiary, sa odrazila od betónov Belányiho a Brant Harris nikým nebránený doráža do prázdnej brány.

22:37
    Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je LIAM PECARARO! Hostia využívajú presilovú hru. Krásna kombináčná akcia Slovanu. Haščák prihral na kruhy Harrisovi, ktorý to posunul na opačnú stranu na Pecarara, ten skóruje do odkrytej brány Belányiho.

21:40
    Vylúčenie v domácom tíme. Dominik Jendek dostáva 2 minúty za sekanie.

17:06
    Vylúčenie v tíme Banskej Bystrice. Gilbert Gabor dostáva 2 minúty za hrubosť.

17:06
    Vylúčenie v tíme Slovana. Boris Žabka dostáva 2 minúty za hrubosť.

15:56
    Gennaro dostal prihrávku pred bránu Bystrice a triafa brvno domácej brány!

13:01
    Branden Troock sa dostal do samostatného úniku! Jeho pokus švihom perfektne lapačkou chytil Jared Coreau.

06:47
    Slovan Bratislava dal gól! Strelcom gólu je BRANT HARRIS!. Hostia zatlačili domácich v pásme. Z rohu klziska potiahol puk Brant Harris, ktorý chcel prihrať, MacKenziemu, ale jeho prihrávku si zblokoval domáci hráč do vlastnej brány. Bez asistencie.

Lissko

Góly a asistencie: 7. Harris, 23. Pecararo (Harris, Haščák), 29. Harris, 42. Haščák (Gachulinec), 53. Pecararo

HC MONACObet Banská Bystrica: Belányi (Andrisík) – Bačík, Pavlin – Kojo, Bjorkung – Ďatelinka, Luža – Jendek, Kontos, Troock – Gašpar, Urbánek, Jakub Sukeľ – Šoltés, Bíreš, Kabáč – Gabor, Sojka, Výhonský
    Tréner: Rudlf Jendek

HC SLOVAN Bratislava: Coreau (Hlavaj) – Beňo, MacKenzie – Maier, Valach – Gachulinec, Sersen – Žabka, Demo – Takáč, Harris, Pecararo – Haščák, Gennaro, Lukošík – Zigo, Minárik, Šotek – Matoušek, Kytnár, Petriska
    Tréner: Ján Pardavý

Rozhodca: Konc, Hronský – Hercog, Junek