Žilina B – Dubnica 3:1 (kon.) | Šamorín – Slovan Bratislava U21 2:4 (kon.) | Pohronie – Prešov 0:1 (kon.)
Humenné – Myjava 1:2 (kon.) | KFC Komárno – Považská Bystrica 2:2 (kon.) | Košice – Rača 2:1 (kon.)
KFC Komárno
2:2 (2:2)
MŠK Považská Bystrica
Sobota 29.10.2022, 14:30 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 15. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30.

Vítam všetkých fanúšikov slovenského futbalu! 15. kolo 2. najvyššej slovenskej futbalovej ligy prináša aj duel medzi KFC Komárno a MŠK Považská Bystrica.

KFC Komárno: Komárno to má v lige dobre rozbehnuté, keď po štrnástich odohratých dueloch sa nachádza na 3. priečke so ziskom 23 bodov. V poslednom odohratom ligovom zápase Komárno prehralo na pôde predposlednej Rače 0:1. Tamás Németh a Peter Štepanovský sú trojgólovými strelcami svojho tímu.
    V Slovenskom pohári Komárno zdolalo v šestnásťfinále FC Košice 3:2 a postúpilo do osemfinále, v ktorom sa stretne s fortunaligovým tímom Zlaté Moravce-Vráble.

MŠK Považská Bystrica: Považská Bystrica ako nováčik v druhej lige figuruje na 8. mieste s 18-timi bodmi. V minulom kole remizovala s Pohroním 2:2. Marek Zuziak dokázal za MŠK vsietiť štyri góly a je najlepším strelcom mužstva.
    V Slovenskom pohári Považania tvrdo bojovali v šestnásťfinále práve so Zlatými Moravcami, keď sa zápas po riadnej hracej dobe skončil nerozhodne 2:2, ale nakoniec im podľahli po penaltách a tak sa s týmto pohárom museli rozlúčiť.

Pred zápasom nasleduje minúta ticha za zosnulého mládežníckeho hráča Komárna.

1

1
    Čiernik sa predieral do útoku, ale pošmykol sa.

2
    Hrá sa pasáž, v ktorej sa absolvovalo niekoľko outových vhadzovaní.

2
    Druga v pokutovom území, ale jeho strela nebola vôbec dobrá, keď zle trafil loptu.

3
    Zuziakov center zrazený. Loptu má domáci brankár.

5
    Aj Matej Slávik pomohol rozohrať svojmu tímu.

5
    KFC Komárno dáva gól! Bruga to z diaľky napálil do brvna, od ktorého sa lopta odrazila a k nej si dobehol CHRISTIAN EMMANUEL NGUIDJOL BAYEMI a dostal loptu za Mateja Slávika.

7
    Priamy kop Považanov.

7
    Boris centroval, ale loptu na rohový kop odkopol Ganbold.

8
    Zuziakov center, ale ani Matejčík si nedokázal loptu dobre spracovať.

9
    Center na nikoho od Považanov a loptu si prevzal Bréda.

10
    Po faule budú domáci zahrávať priamy kop.

10
    KFC Komárno dáva gól! Dlhý center do pokutového územia, kde sa lopta odrazila ku PÉTEROVI VARGOVI a ten poslal nechytateľnú strelu. Domácim vyšla štandardná situácia.

13
    Hostia sú značne v šoku z tohto priebehu zápasu.

14
    Druga a jeho strelecký pokus, ale minul bránu.

15
    Prečíslenie Druga – Nguidjol, ale druhý menovaný si nedokázal loptu dobre spracovať a poslal ju nad bránu.

16
    Zuziak zahrával štandardku, ale v šestnástke ju odhlavičkoval Saláta.

17
    Zuziak vyslal strelu, ale trafil len Šmehyla.

18
    Nagyho dlhý pas, ale nemal tam svojho spoluhráča a loptu si preto vzal Bréda.

19
    Strelecký pokus Nagya, ktorý smeroval ďaleko vedľa brány.

20
    Hrá sa v okolí stredového kruhu.

21
    Demjanov faul, priamy kop pre Komárno.

21
    Šmehylov dlhý center, ale za loptou si vyskočil Matej Slávik.

22
    Obrana MŠK celkom horí, domáci mohli opäť pohroziť, ale lopta jednému domácemu hráčovi ušla za čiaru.

24
    Nguidjol sa dostal k lopte v pokutovom území, ale pošmykol sa a zahrávať bude hosťujúci brankár.

25
    Demjan prihrával Borisovi, ktorý dokázal vystreliť, ale trafil len domáceho hráča.

26
    Šimko fauloval, pri lopte Matej Slávik.

27
    Čiernik fauloval Vargu, ale obaja hráči ležia na zemi.

28
    Vaculíkov center na Demjana, ale pri ňom stál Saláta, ktorý bol pri lopte skôr a poslal ju preč zo šestnástky.

29
    Čiernik bol faulovaný a hostia sa dostávajú k lopte.

30
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Hapal).

31
    Druga v jasnom ofsajde.

32
    Hapal mohol znížiť, ale Bréda predviedol výborný zákrok!

32
    Bola nariadená penalta pre MŠK, keď jeden z domácich hráčov zahral rukou v pokutovou území!

33
    Považská Bystrica dala gól! ONDŘEJ HAPAL premieňa pokutový kop a hostia znižujú na 1:2.

35
    Varga fauloval Hapala a uvidíme ďalší priamy kop.

36
    Hapalov center, ale len na hlavu Šurnovského.

36
    Druga neudržal loptu a hostia vhadzujú.

37
    Center od Zuziaka, ale obrana domácich si s tým bez problémov poradila.

38
    Čiernik si nedokázal dobre prebrať loptu, zásluhu na tom mal Šurnovský.

39
    Považská Bystrica dala gól! Borisova nádherná dlhá prihrávka priamo na MAREKA ZUZIAKA, ktorý nekompromisne zakončil z prvej! Vyrovnané 2:2.

41
    Matej Slávik si musel vybehnúť ďalej z brány, keďže za loptou smeroval aktívny domáci hráč.

42
    Hostia sú nebezpečnejší v týchto posledných minútach prvého polčasu.

44
    Nguidjol a jeho strieľaná prihrávka, ktorú na roh odkopol Kucharčík.

45
    Boris prihrával Čiernikovi, ale s ním bežal aj Šurnovský, ktorý loptu odkopol.

45+1

Prvých 10 minút zápasu bolo ako z ríše snov pre Komárno, keď domáci vyhrávali 2:0 a v podstate aj dominovali, ale všetko zmenila nariadená penalta pre Považskú Bystricu, ktorú premenil Hapal a o niekoľko minút neskôr vyrovnal Zuziak. Zatiaľ vidíme dobrý futbal, v ktorom padajú pekné góly.

KFC Komárno: Bréda – Saláta (C), Šurnovský – Varga, Németh, Šimko, Šmehyl, Ganbayar, Štepanovský, Druga – Nguidjol
    Náhradníci: Laky, Spiriak, Tóth G., Szöcs, Chorvát, Adayilo, Horodník, Pastorek, Mészáros
    Tréner: Mikuláš Radványi

MŠK Považská Bystrica: Slávik M. – Gajdoš, Matejčík, Kucharčík, Vaculík – Boris, Hapal, Nagy – Zuziak, Čiernik, Demjan (C)
    Náhradníci: Hodál, Slávik L., Gabriš, Hundák, Petruš, Begáň, Gamboš
    Tréner: Peter Jakuš

Rozhodca: Sučka – Tokoš, Poracký.

46

46
    Demjanov oblúčik do pokutového územia, ale tam stáli domáci hráči.

47
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Nagy).

48
    Šmehyl centroval, lopta sa dostala ku Drugovi a ten ju posielal ku bráne, kde bol Saláta, ale nedokázal ju trafiť.

49
    Ganboldova hlavička, ale Matej Slávik stál kde mal!

50
    Šimko odkopol loptu z pokutového územia.

52
    Čiernik preveril Brédu z pravej strany.

53
    Demjan s Vargom v súboji, hra je prerušená.

54
    Lopta pre MŠK, keď sa domáci dopustili faulu.

55
    Zuziak na Hapala, ktorý vyslal strelu z hranice pokutového územia, ale bránu minul.

55
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Druga, prichádza Mészáros.

Dnešné stretnutie sleduje 300 divákov.

57
    Domáci pri lopte, ale ďalej od stredového kruhu sa dostať nevedia.

58
    Center od Šmehyla, ktorý zachytil Matej Slávik.

59
    Komárno mohlo ísť do protiútoku, ale prihrávku zmaril Gajdoš.

60
    Dlhý oblúčik do šestnástky, na ktorý si vyskočil brankár MŠK.

62
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Gajdoš, prichádza Slávik L.

63
    Súboje o loptu v šestnástke MŠK dopadli lepšie pre hostí.

63
    Šurnovský spred šestnástky vyslal strelu, ale nemieril presne.

65
    Hostia faulovali a domáci budú zahrávať priamy kop zo sľubnej pozície.

66
    Ganbold sa postavil na priamy kop, ale trestuhodne loptu zahodil.

67
    z ihriska odchádza Hapal, prichádza Gamboš.

69
    Demjan svojou aktivitou fauloval Šmehyla.

70
    z ihriska odchádza Nguidjol, prichádza Adayilo Daniel,
    z ihriska odchádza Štepanovský, prichádza Tóth.

72
    Adayilo faulovaný, domáci majú loptu na svojej polovici.

73
    Némethova veľmi nebezpečná strela z diaľky, ktorá robila problémy Matejovi Slávikovi!

75
    Dlhý out až do pokutového územia, po ktorom boli pri lopte najmä domáci, ale bránu nedokázali priamo ohroziť.

77
    Tóth si nabiehal za loptou, ale jej spracovanie mu robilo problém.

78
    Lukášovi Slávikovi center do šestnástky nevyšiel.

80
    z ihriska odchádza Demjan, prichádza Hundák,
    z ihriska odchádza Nagy, prichádza Begáň.

81
    Postavenie mimo hry domácich.

82
    Odpískaný faul Gamboša, ďalšia príležitosť pre domácich.

82
    Center od Šmehyla, ktorý odhlavičkoval Šimko, ale len vysoko nad bránu.

83
    Rohový kop pre Komárno.

84
    Žltá karta pre tím KFC Komárno (Tóth).

85
    z ihriska odchádza Németh, prichádza Pastorek.

86
    Dlhá lopta, ktorá poputovala len k Brédovi.

88
    Outové vhadzovanie pre hostí.

89
    Mészárosova strieľaná prihrávka, ktorá smerovala rovno na Mateja Slávika.

90
    Odkop od brány Považskej Bystrice.

90
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Čiernik).

90+1
    Jedna minúta nadstavený čas.

90+1
    Oblúčik Adayila len do rúk Mateja Slávika.

90+1

Zápas medzi Komárnom a Považskou Bystricou sa končí nerozhodne 2:2. Zo začiatku zápasu to vyzeralo na dominanciu domácich, keď po 10. minútach vyhrávali 2:0, ale hostia sa dokázali postaviť na nohy a ešte pred koncom prvého polčasu vyrovnali na 2:2. Druhý polčas bol vyrovnaný, k sľubným šanciam sa dostali domáci, ale gól sa im už streliť nepodarilo. Z tohto zápasu je to všetko. Prajem pekný deň. (16:19:58)