Salzburg – Chelsea 1:2 (kon.) | Sevilla – Kodaň 3:0 (kon.) | D. Záhreb – AC Miláno 0:4 (kon.)
Celtic – Doneck 1:1 (kon.) | Lipsko – Real Madrid 3:2 (kon.) | Dortmund – Manchester City 0:0 (kon.)
Paríž – Haifa 7:2 (kon.) | Benfica – Juventus 4:3 (kon.)
Dinamo Záhreb
0:4 (0:1)
AC Miláno
cz Utorok 25.10.2022, 21:00 • Stadion Maksimir, Záhřeb • Liga majstrov • Skupina E

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:51:10)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 2:4. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 6:15.

Je konec. AC Milán jednoznačně zvítězil na půdě Dinama Záhřeb poměrem 4:0. Až ve 31. minutě byla k vidění první velká šance, ale hlavičku Girouda dokázal vytěsnit Dominik Livaković. Ve 39. minutě italský celek získal volný kop, který zahrál Tonali přesně na hlavu Gabbii, jenž zakončil k levé tyči. V 50. minutě uklidnil hosty Rafael Leão brankou na 2:0. V 59. minutě AC získalo také pokutový kop, který proměnil Olivier Giroud. O deset minut poději si vstřelil vlastní branku Robert Ljubicic. Hosté si vypracovali ještě několik velkých šancí, ale žádná už branku nepřinesla.

90

88
    Ante Rebić se z levé strany dostal do velké šance, ale jeho pokus letěl pouze vedle pravé tyče.

87
    Dinamo tak jistojistě v Lize mistrů končí, protože má s AC Milánem horší vzájemné zápasy. Může ale ještě zabojovat o postup do playoff Evropské ligy.

85
    Následný rohový kop Milánu ovšem nepřinesl nic vážnějšího a u míče bude chorvatský celek.

84
    Nyní už je to den otevřených dveří v obraně Dinama. Rade Krunić se totiž zcela sám dostal do zakončení, ale Dominik Livaković jej famózně vychytal!

82
    Tommaso Pobega se sice prosadil, ale branka neplatí, neboť se v ofsajdu ocitl Divock Origi.

81
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Divock Origi.

78
    Následně Záhřeb získal autové vhazování na své polovině.

76
    Utkání se už nyní spíše pouze dohrává a Milán samozřejmě opět nikam nespěchá.

75
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb:
    ze hřiště odchází Mislav Oršić, přichází Marko Bulat,
    ze hřiště odchází Josip Mišić, přichází Petar Bočkaj.

74
    Mislav Oršić vypálil nebezpečně zpoza vápna, ale jeho pokus nakonec letěl jen těsně vedle pravé tyče!

72
    Dinamo otočilo hru na pravou stranu, ale Dario Špikić si nevěřil na souboj s Rebićem.

70
    ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Tommaso Pobega,
    ze hřiště odchází Rafael Leão, přichází Junior Messias,
    ze hřiště odchází Theo Hernández, přichází Fodé Ballo-Touré.
    69. Robert LJUBICIC - 0:4

69
    AC Milán právě vstřelil branku!
    A je to už o čtyři branky! Josip Šutalo opět nezachytil Rafaela Leãa, jenž se procpal po levé straně a následně hledal Girouda, ovšem ten balón minul a posléze si jej kuriózně srazil do vlastní svatyně ROBERT LJUBICIC. Asistence: Rafael Leão.