Ottawa – Dallas 4:2 (kon.) | NJ Devils – Washington 3:6 (kon.) | Edmonton – Pittsburgh 6:3 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 4:0 (kon.) | Vegas – Toronto 3:1 (kon.) | Vancouver – Carolina 2:3 (kon.)
Edmonton Oilers
6:3 (1:2, 4:1, 1:0)
Pittsburgh Penguins
cz Utorok 25.10.2022, 02:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

52:54
    Ryan v útočném pásmu hákoval Ruttu a je vyloučen na dvě minuty. Vrátí se Penguins v přesilové hře do zápasu?

48:17
    McGinn se v útočném pásmu dopustil nedovoleného bránění a Oilers si zahrají přesilovou hru. Přiblíží se v ní k vítězství?

29:30
    Hyman v útočném pásmu zbytečně fauloval a je vyloučen na dvě minuty. Prohřeškem bylo podrážení.

29:17
    Jarry následně chytil hůl Kanea a vykoledoval si vyloučení. Oilers budou mít velkou šanci vyrovnat.

23:31
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins:
    Marcus Pettersson – 2 min., nedovolené bránění.

12:49
    Nurse trefil Crosbyho holí do obličeje a bude vyloučen hned na čtyři minuty. Obrovská šance pro Penguins přidat další gól.

09:14
    Bude se poprvé vylučovat. Na trestnou lavici míří na dvě minuty za hákování Kane.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 5. Hyman (Bouchard), 25. Barrie (Draisaitl, Nugent-Hopkins), 36. E. Kane (Draisaitl), 39. Nugent-Hopkins (Hyman, Kulak), 40. Draisaitl (E. Kane, Nurse), 57. R. McLeod (Ryan) – 11. Rakell (Zucker, Carter), 13. Crosby (Rakell, Jarry), 22. Rust (Malkin, Zucker)

Edmonton Oilers: Campbell (S. Skinner) – Ceci, Nurse (A), Barrie, Kulak, Bouchard, R. Murray, Niemeläinen – Yamamoto, McDavid (C), E. Kane – Nugent-Hopkins, Draisaitl (A), Hyman – Foegele, R. McLeod, Puljujärvi – Shore, Ryan.
    Tréner: Jay Woodcroft

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Letang (A), Dumoulin, Petry, M. Pettersson, Rutta, P. Joseph – Rakell, Crosby (C), Heinen – Rust, Malkin (A), Zucker – Kapanen, Carter, McGinn – Archibald, Poehling, Caggiula.
    Tréner: Mike Sullivan

Rozhodca: O'Rourke, Syvret – Gawryletz, Apperson

Diváci: 17 392